Coronavirus: نادر باله نهنگ ها شنا نزدیک به مارسی به عنوان مستند محدودیت فعالیت های انسانی

جهان دوم-بزرگترین پستاندار در زمان استفاده از غیاب انسانی شلوغی و سر و صدا در اطراف شهر را “بسیار نادر” ،

دو باله نهنگ خال خال شد در نزدیکی مارسی که مانند تقریبا تمام اروپا است که در مستند در طول coronavirus بحران است.

یک دریا گشت فیلم برداری این جفت ارز تأمین انرژی از طریق آب کردن Calanques پارک ملی حفاظت شده ذخیره برجسته زیبایی های طبیعی است.

Didier Reault رئیس جمهور از پارک مدیره گفت که “بسیار نادر” برای باله نهنگ ها را خال خال و فیلم برداری در چنین محله های نزدیک در ذخیره آب.

نهنگ ها معمولا اقامت بیشتر در عمیق تر دریاهای مدیترانه اما به نظر می رسد که کشیده شده در توسط توقف در ترافیک دریایی و آب و ورزشی و ماهیگیری و صنایع دستی لذت, آقای Reault گفت.

“عدم وجود فعالیت های انسانی به معنی نهنگ ها به مراتب بیشتر بی سر و صدا, آرامش و اعتماد به نفس در مورد کشف خود را در زمین بازی است که آنها را رها هنگامی که وجود دارد این است که حمل و نقل دریایی فعالیت” او گفت:.

“روشن است که این مستند از انسان های است که کمک به طبیعت و تنوع زیستی کشف خود را در فضاهای طبیعی.”

باله نهنگ دوم-بزرگترین پستاندار در جهان پس از نهنگ آبی وزن تا 70 تن و رشد می کند حداقل 65ft طولانی است. آن را متمایز خط الراس امتداد آن در پشت باله پشتی که به آن لقب “razorback”.

حیوانات وحشی باید جرأت به دیگر مکان های خالی توسط انسان بیش از حد. در للندودنو, north Wales, کوه بز را از طریق خیابان ها پرسه می زدند.

آقای Reault گفت که امیدوار است مردم را از ظهور مستندات با لذت بیشتر برای تنوع زیستی بودن “کمی بیشتر احترام از آرامش و آرامش از حیوانات”.

“ما باید خودمان را بگویید که اگر ما می خواهیم به نگه داشتن دیدن [طبیعت] ما باید بدانید که چگونه به آن احترام بگذارند” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im