Coronavirus: در سه ماهه سیاتل زندگی مرکز مراقبت از کارکنان تست مثبت برای ویروس, مقامات آشکار

یک چهارم از کارکنان در سیاتل زندگی مراقبت مرکز – که تاکنون بخش عمده ای از coronavirus مرگ و میر در آمریکا – آزمایش مثبت برای این بیماری, بهداشت مقامات را نشان داده است.

مرکز واقع در حومه کرکلند دیده است حداقل 27 مرگ و میر.

روز شنبه, به عنوان ملی تلفات رسیده 57 و تعدادی از عفونت گذشت 2,500 مقامات در واشنگتن پادشاه شهرستان که شامل سیاتل نشان داد تلفات در کارکنان و سرپرستان در مرکز.

پادشاه شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: از 95 180 کارکنان در مرکز نشان داده بودند علائم 47 نفر تست مثبت برای ویروس, 24 آزمایش منفی, 1 تا به حال مورد آزمایش قرار inconclusively و نتایج برای 5 نفر بودند در حال بررسی است.

آن گفت: یکی دیگر از 15 از کارکنان قرار گرفته بودند آزمایش در روز شنبه.

اصلی تعدادی از ساکنان در حال مراقبت در این مرکز قبل از بحران زده بود که در حدود 120. پس از 66 منتقل شده به بیمارستان. حداقل 27 کشته شده اند.

“اولین پاسخ, پزشکی و مراقبت از کارکنان شهرستان گسترده ای از جمله کسانی که در زندگی مراقبت مرکز تشویق می شوند به طور فعال نظارت بر خود را برای علائم در هر CDC دستورالعمل” بخش گفت.

با سه مرگ و میر بیشتر در ایالت واشنگتن و اولین گزارش مرگ و میر در لوئیزیانا و ویرجینیا 57 آمریکایی که در حال حاضر بدلیل از coronavirus.

Coronavirus: دعوت به نماز تغییر به ‘دعا در منازل خود در کویت

مرگ دو نفر در نیویورک و مرگ دو نفر در فلوریدا گزارش شده است همچنین در روز شنبه.

در سطح جهان وجود دارد که حداقل 155,423 تایید coronavirus موارد و بیش از 5800, مرگ و میر, ABC News گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im