روز فریاد بر موسیقی با صدای بلند به چت به شخص دیگری در یک بار ممکن است بیش از, پس از دولت جدید صادر راهنمایی مشاوره سالن برای جلوگیری از محیط های که ممکن است تشویق فریاد یا مطرح کنند.

بارها و همچنین رستوران ها و کافه ها و مشابه دیگر سالن در انگلستان باید “اطمینان حاصل شود که مراحل گرفته شده برای جلوگیری از افرادی که نیاز به بی جهت بالا بردن صدای خود را در هر یک از دیگر” به دلیل پتانسیل برای افزایش خطر ابتلا به Covid-19 انتقال از طریق قطرات کوچک.

“این شامل اما نه محدود به, خودداری از پخش موسیقی و یا رادیو که ممکن است تشویق فریاد از جمله اگر در یک حجم است که باعث می شود مکالمه عادی دشوار است” گفت: هدایت.

“دلیل این است که از پتانسیل افزایش خطر انتقال به خصوص از آئروسل انتقال است. ما را توسعه بیشتر هدایت مبتنی بر شواهد علمی برای فعال کردن این فعالیت ها به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

دولت جدید صادر راهنمایی برای بارها و رستورانها و در روز سه شنبه. آنها مجاز به بازگشایی از 4 جولای اما باید اطمینان حاصل شود آنها “Covid-امن” برای حفاظت از کارکنان و مراجعان.

اجتماعی فاصله گرفتن از یک متر یا بیشتر باید رعایت شود و سالن توصیه به مجوز اجرای زنده برای “کاهش خطرات ناشی از انتقال آئروسل” از هر دو نوازندگان و مخاطبان است.

Covid-19 است انتقال از طریق قطرات تنفسی تولید شده از یک فرد دهان و بینی هنگام صحبت کردن سرفه یا عطسه.

دیگر راهنمایی برای بارها و رستورانها و در انگلستان شامل افزایش شستن دست و سطح تمیز نصب صفحه نمایش و یا موانع برای جدا کردن کارکنان از یکی از مشتریان و امتیاز از سرویس و اجتناب از چهره به چهره جلسات در هر زمان ممکن است.

نمک و فلفل شیشه و بطری معمولا در جداول نیز ناپدید می شوند به عنوان دولت را تشویق می کند تا سالن به ارائه یکبار مصرف جایگزین.

بوریس جانسون گفت: عوام که مردم را تشویق به استفاده از “کاهش” مانند ماسک و اما “که در آن ممکن است به نگه داشتن دو متر از هم جدا مردم باید”.


اما طرح های پیشنهادی برای سالن برای ثبت اطلاعات تماس با مشتریان به منظور پشتیبانی جدید تست و ردیابی سیستم باید نگرانی با منتقدان خواستار تضمین داده خواهد شد به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده تر.

تجارت بدن نامیده می شود برای روشن شدن از دولت در چه پیشنهادی جمع آوری داده ها کار می کنند. یک سخنگوی دفتر کمیساریای اطلاعات را گفت: “ICO است ارزیابی پتانسیل حفاظت از داده ها پیامدهای این طرح پیشنهاد شده است و نظارت بر پیشرفت خود را.”

راهنمایی های جدید نیز منتشر شده برای هتل کمپینگ و کاروان پارک که می تواند بازگشایی از 4 جولای اما باید بسته نگه داشتن هر گونه امکانات مشترک اجتماعی که در آن فاصله نمی تواند تمرین. این شامل خوابگاه مهمان آشپزخانه و فضاهای جمعی مانند تلویزیون ،

علاوه بر این تماس نزدیک خدمات از جمله آرایشگری و آرایشگاه می توانید بازگشایی اما آنها باید کار یک قرار ملاقات-تنها سیستم.

موسسات نیز تشویق به درخواست مشتریان “Covid-19 مربوط به غربالگری سوال” پیش از قرار ملاقات خود را برای تعیین اگر آنها در حال تجربه علائم ویروس.

“اگر مشتری است که هر یک از این علائم با این حال خفیف آنها باید در خانه بماند و برنامه ریزی مجدد قرار ملاقات خود را” دولت توصیه می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات