Coronavirus دهید CDC به گسترش هشدار سفر به تمام چین; top ایالات متحده سلامت رسمی خواستار پکن به اعتراف کارشناسان بیماری های

این گونه جدید از coronavirus آمد از حیوانات وحشی به فروش می رسد در بازار در ووهان چین. دانشمندان را شناسایی کرده اند بخش های خاصی از جهان به عنوان نقاط داغ در حال ظهور بیماری است.

حتی چین به عنوان طول می کشد اقدامات سختگیرانه تر برای محدود کردن جنبش از کشور پهناور جمعیت در بزرگترین سفر دوره از سال و به عنوان ایالات متحده و دیگر کشورها حرکت به جلو با برنامه های تخلیه وجود دارد افزایش ترس که یک قرنطینه نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که تا کنون آلوده حداقل 4,428 مردم در چین و کشته شدن حداقل 106. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری خود را مطرح هشدار سفر دوشنبه به سطح 3 که بالاترین سطح هشدار ترغیب شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است.

● با حداقل 106 مرده تا کنون پکن گسترش فوق العاده ای قرنطینه به بیش از 50 میلیون نفر اما شهردار ووهان شیوع این کانون گفت: 5 میلیون نفر در حال حاضر به ترک شهر خود.

● چین وزیر بهداشت گفت: coronavirus افزايش حدت و در حال حاضر می تواند مسری حتی قبل از اینکه مردم در نمایشگاه علائم ساخت ظاهرا افراد سالم ممکن است حامل.

● علمی ارزیابی از گسترش این بیماری با فرض خوش بینانه 90 درصد قرنطینه هنوز هم پیش بینی شده بیش از 59,000 عفونت و 1500 مرگ و میر — دو بار عوارض از 2002-2003 شیوع سارس.

CDC گفت: در روز دوشنبه وجود نداشت جدید تایید موارد coronavirus یک شبه اما آن است که بررسی 110 نفر در 26 متحده است.

● در ایالات متحده آمریکا و مقامات بهداشت تایید پنج مورد از ذات الریه-مانند بیماری که عفونت نیز تایید شده است در فرانسه, کره جنوبی, ژاپن و نپال و تایلند, کامبوج, سنگاپور, ویتنام و تایوان و کانادا سریلانکا و آلمان است. ما در حال نقشه برداری از گسترش در اینجا.

آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس | صحنه های از چین مرگبار coronavirus بحران

9:30 PM: آلمان ثبت اولین مورد تایید شده از coronavirus

مقامات در آلمان را تایید کرد اولین بار در کشور مورد کوروناویروس در اواخر روز دوشنبه باواریا وزارت بهداشت اعلام کرد.

از جنوب بایرن تقریبا 20 مایلی جنوب مونیخ در انزوا بخش که در آن پزشکان نظارت او اما می گویند او را در وضعیت خوب, با توجه به بیانیه ای از سازمان.

اولین مورد تایید شده می آید به عنوان آلمان رهبران خواست ساکنان برای جلوگیری از سفر غیر ضروری به کشور چین و مورد بحث و تخلیه شهروندان خود از این کشور است.

“ما در حال بررسی و آماده سازی برای تمام گزینه; این بدان معناست که ما نیز با توجه به امکان تخلیه تمام کسانی که مایل به ترک” وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خروجی دویچه وله.

توسط: Reis Thebault

9:00 PM: مرگ و میر در چین افزایش می یابد به بیش از 100

واشنگتن — در اوایل روز سه شنبه پکن, چینی, سازمان بهداشت و درمان اعلام کرد این کشور شمار کشته شدگان افزایش یافته است یک شبه به 106 نفر است. تعداد کل عفونت نیز با صعود به 4,428 در سراسر بیش از 30 استان کشور با توجه به چوب خط حساب کردن از ملی و محلی کمیسیون بهداشت. در سراسر کشور حدود 60 نفر بهبود یافته اند از coronavirus.

مناطق عمده شهری از جمله پکن و شانگهای ثبت شده خود را اول مرگ و میر در اواخر روز دوشنبه به وقت محلی. در هوبئی استان این بیماری را در کانون وجود داشته است بیش از 2700 مورد تأیید و 100 مرگ و میر رسانه های دولتی گزارش شده است.

توسط: Reis Thebault

8:15 P. M.: ایالات متحده ارسال خواهد شد بیشتر کارکنان برای مسافر غربالگری به 20 فرودگاه

واشنگتن — دولت ایالات متحده در حال افزایش است کارکنان برای انجام نمایش در 20 فرودگاه که مسئولیت رسیدگی به تقریبا تمام مسافران سفر به کشور از چین که در آن یک رمان coronavirus همچنان به گسترش با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. جزئیات گسترش نظارت هنوز در حال فرموله شده است. CDC در حال حاضر دارای امکانات قرنطینه در محل در 20 مبادی ورودی از جمله Los Angeles, San Francisco, San Diego, سیاتل, Anchorage, هونولولو, بوستون, نیویورک فیلادلفیا واشنگتن و آتلانتا میامی و هیوستون.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره به گسترش غربالگری در سخنان روز شنبه بعد از ظهر. او گفت: 20 فرودگاه درگیر هستند “فرودگاه دریافت خواهید کرد که 90 درصد از مسافران از چین است. هر مسافر که بیمار دریافت اضافی غربالگری.”

“در اینجا در کشور ما در حال گرفتن قوی مراحل را برای دیدن به سلامت و تندرستی مردم آمریکا” پنس گفت. “اما به عنوان رئیس جمهور تهمت ساخته شده روشن امروز ایالات متحده آمریکا آمادگی خود را برای کمک به مردم چین و در سراسر جهان به عنوان آنها مقابله با این ویروس است.”

بیشتر بخوانید درباره افزایش نیروی انسانی در اینجا.

توسط: Joel Achenbach

6:00 PM: کانادا خواستار شهروندان به ” اجتناب از سفر به چین هوبئی

تورنتو — کانادا دولت مطرح آن هشدار سفر دوشنبه به چین هوبئی استان به بالاترین سطح خطر, مشاوره شهروندان به “اجتناب از سفر” به منطقه از جمله شهرهای ووهان هوانگگنگ و اژو.

هشدار نمی استناد coronavirus خود را به عنوان دلیلی برای تغییر اما “اعمال سنگین محدودیت های مسافرتی” در منطقه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

توسط: Amanda Coletta

5:30 PM: بالا متحده سلامت رسمی انتقاد چین برای اعتراف به خارج از کارشناسان

واشنگتن — Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که چین بوده است شفاف تر در شیوع رمان شیوع کروناویروس از آن در سال 2003 شیوع سارس اما مقامات ایالات متحده هنوز هم گرفتن اطلاعات خود را از طریق چینی جلسات مطبوعاتی به جای به اشتراک گذاشته شده از داده های علمی.

او اشاره کرد که چین وزیر بهداشت, Ma Xiaowei روز یکشنبه اعلام کردند که این ویروس می تواند منتقل می شود توسط یک فرد آلوده حتی قبل از اینکه علائم ظاهر می شود. Fauci گفت که او آرزو چین اجازه می دهد ایالات متحده و بین المللی تیم های تحقیقاتی برای سفر به چین برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به طور مستقیم.

“ما واقعا نیاز به دانستن آنچه که پایه و اساس علمی گفت: این ویروس توسط کسی که نمی باید هر گونه علائم” Fauci گفت واشنگتن پست. “بود که عمده پتانسیل بازی تعویض می شود که برای ما صحبت در یک کنفرانس مطبوعاتی. ما باید دیده داده است.”

آن مسائل او گفت: به این دلیل که ایالات متحده به طور فعال غربالگری افرادی که سفر از چین است.

“اگر مردم می توان به انتقال و آلوده کردن بدون هیچ نشانه ای است که تأثیر عمده ای در چگونه شما صفحه نمایش, مردم,” او اضافه شده است.

توسط: Joel Achenbach

4:40 PM: CDC مسائل بالاترین سفر هشدار آمریکا به شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین

واشنگتن — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از افزایش آن هشدار سفر دوشنبه به سطح 3 که بالاترین سطح هشدار ترغیب شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین به دلیل شیوع کروناویروس. هشدار می گوید کسانی که سفر باید اجتناب از تماس با افراد بیمار حیوانات بازارها و محصولاتی که از حیوانات می آیند. آن را توصیه به مسافران برای شستن دست اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. افراد مسن و مسافران با زمینه مسائل بهداشتی ممکن است در معرض خطر شدید عوارض این بیماری است و باید به بحث در مورد سفر خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آژانس گفت.

این هشدار همچنین توصیه می کند افرادی که به چین سفر کرده در 14 روز گذشته و احساس بیمار با تب و سرفه یا تنفس مشکل به دنبال مراقبت های پزشکی حق دور. قبل از رفتن به مطب یا اتاق اورژانس این افراد توصیه می شود از قبل تماس بگیرید و به آنها بگویید در مورد سفر اخیر و علائم.

توسط: لنا H. خورشید

4:15 PM: وزارت امور خارجه خواستار شهروندان ایالات متحده را به ” تجدید نظر در سفر به چین و جلوگیری از هوبئی استان

واشنگتن — وزارت امور خارجه مطرح آن چین هشدار سفر به یک سطح 3 شنبه ترغیب شهروندان ایالات متحده را به تجدید نظر در سفر به این کشور با توجه به شیوع کروناویروس. آن را نیز مطرح هشدار سفر به استان هوبی به سطح 4 مشاوره در برابر هر سفر وجود دارد و اشاره کرد که مقامات ایالات متحده باید “محدود توانایی ارائه خدمات اورژانس به شهروندان ایالات متحده” در این استان است.

“مسافران باید آگاه باشند که دولت چین می تواند به جلوگیری از آنها را از ورود و یا خروج قطعات از هوبئی” هشدار گفت که محدودیت می تواند “قرار داده می شود به اثر با کمی و یا بدون اطلاع قبلی پیشرفت.”

این هشدار اعلام کرد که کسانی که باید در سفر به چین باید اجتناب از تماس با افراد بیمار حیوانات و محصولات حیوانی.

توسط: Siobhán O’grady

4:05 PM: بازارهای سهام ایالات متحده نزدیک به شدت کاهش بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس

واشنگتن — بازارهای جهانی در زمان شیب افت دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران بزرگ به طور فزاینده ای نگران سویفت گسترش coronavirus فراتر از چین مرز.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 454 واحد معادل 1.6 درصد است. استاندارد & ضعیف است 500 و نزدک نیز تضعیف قابل توجهی 1.6 درصد و 1.9 درصد بود.

مربوط به سفر شرکت های ضربه شد بسیار سخت است. سهام خطوط هوایی آمریکا از دست 5.5 درصد و دلتا 3.4 درصد کاهش یافت. وین استراحتگاه که یک رد پا در ماکائو کاهش 8.1 درصد است. Las Vegas Sands کاهش 6.7 درصد است. Luckin قهوه یک شرکت مستقر در چین است که مدیریت بیش از 4000 مکان آن دیدم قیمت سهام سقوط 9 درصد است.

“اگر زمان شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی مختل تجارت جهانی تاثیر خواهد بود خبر بد برای اقتصاد جهانی و درآمد شرکت ها” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است.

بیشتر بخوانید درباره بازار سهام جهانی دچار اینجا.

توسط: راشل Siegel

4:00 PM: واشنگتن مقامات پیگیری بیش از پنج ده مخاطبین از تایید ایالات متحده در مورد رمان coronavirus

سیاتل — واشنگتن مقامات بهداشتی در حال پیگیری تعداد فزاینده ای از مردم — کل گسترش یافته 64 — که تا به حال تماس با دولت واشنگتن مردی بود که برای اولین بار تایید کرد آمریکا در مورد رمان coronavirus. که بیمار یک مرد در 30s است که هنوز هم در “رضایت بخش” شرایط و حال نظارت در پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت بشویید. مقامات گفت. او تا به حال رسیده به مقامات بهداشتی بیش از یک هفته پیش بر احساس بیمار پس از بازگشت از ووهان.

دو مرد را تماس گرفته و “افراد تحت بررسی” گفت: Heather Thomas سخنگوی این شهرستان اسنوهومیش بهداشت منطقه. خود را نمونه در حال تحویل به CDC امروز. در این میان, آنها, جدا, در خانه, او گفت:.

به همین دلیل از لیست تماس را نگه می دارد در حال گسترش توماس اشاره کرد که “گاهی اوقات ما پیدا کردن یک تماس است که می افزاید: یک زن و شوهر بیشتر است. برای مثال اگر یک فرد ذکر شده بود اما آنها به دیگران با آنها که تماس اولیه در حال حاضر تبدیل به دو یا سه.”

“در یک مورد پیچیده مثل این یکی آن است که انتظار می رود که ما شناسایی دیگر افرادی که نیاز به آزمایش می شود. است که چرا ما بیماری محققان در حال انجام روزانه برای نظارت بر علائم بالقوه گفت:” توماس.

مقامات بیمارستان گفت: آنها در حال کار با سی دی و دولت واشنگتن و وزارت بهداشت درمان و نظارت بر بیمار گفت: بیمارستان کیسی سخنگوی Calamusa.

“ما در حال کار با آنها در تعیین زمانی که برای تخلیه اما که نکرده اند و مشخص نشده است,” او گفت:.

توسط: بانی Rochman

3:40 PM: آمریکا تکنولوژی غول های مبارزه با در برابر دروغ

واشنگتن — گسترش سریع coronavirus در چین و در سراسر جهان فرستاده است Facebook, Google و توییتر تقلا برای جلوگیری از یک نوع متفاوت از بیماری — افزایش نیمه حقایق و آشکار دروغ در مورد شیوع بیماری مرگبار.

در حال حاضر Facebook و همسالان خود سعی کرده اند به نبرد بازگشت فراگیر تئوری های توطئه از جمله جعل که به اشتباه ادعا می کند دولت آمریکا مقامات مخفیانه ایجاد شده و یا به دست آمده ثبت اختراع برای این بیماری است. برخی از اطلاعات منتشر شده از طریق خصوصی Facebook groups — کانال های که سخت برای محققان برای نظارت بر در زمان واقعی — که به وجود آمد پس از اخبار اولین شکست در مورد کوروناویروس.

“روغن پونه کوهی ثابت موثر در برابر Coronavirus” خواندن یک پست که به اشتراک گذاشته شده حداقل 2000 بار در سراسر چندین گروه در روز دوشنبه. پست اصلی یک دهه قدیمی, منشاء آن در جامع مراقبت های سایت — و دانشمندان گفته اند وجود ندارد و برای درمان بیماری های کروناویروس.

نه سازمان است که همکاری با Facebook در واقعیت-چک کردن امتیاز خود را به چند coronavirus ادعا کذب از جمله کسانی که واسطه جعلی درمان این شرکت در روز دوشنبه گفت. Facebook گفت: این برچسب دقت و کاهش رتبه خود را در کاربران روزانه خوردها.

بیشتر بخوانید درباره چگونه ایالات متحده tech غول در پاسخ اینجا.

توسط: تونی Romm

3:38 PM: کانادا مقامات هنوز مطمئن شوید که چگونه مورد دوم قرارداد شد

واشنگتن — به عنوان عفونت کوه در چین مقامات در کشورهای با تایید سفر مربوط به موارد در حال تلاش برای بهتر درک کنند که چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد و چه کشنده است.

مقامات در کانادا گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری در تورنتو است که آنها نمی دانند که چگونه خود را presumptive مورد دوم از کسانی که به کانادا اولین مورد تایید شده بود آلوده. شده اند می تواند از انسان به انسان از خود و یا از قرار گرفتن در معرض در ووهان مرکزی شهر چینی که در آن شیوع آغاز شد.

“این فرد شده است در مجاورت نزدیک به او نیز وارد تورنتو از منطقه ووهان نیز می توانست در معرض این ویروس در چین گفت:” دیوید ویلیامز, Ontario افسر ارشد پزشکی.

این زن و شوهر هر دو در 50s خود را وارد تورنتو از ووهان در Jan. 22. هر دو عینک ماسک در پرواز است. مردی است که در انزوا در تورنتو Sunnybrook بیمارستان و در وضعیت با ثبات است. است نه نشان دادن علائم و در انزوا در خانه. وجود دارد هیچ دیگر اعضای خانواده در همان خانواده است.

“او را در نیاز از همان حاد مراقبت های بیمارستان به عنوان شوهر او” ویلیامز گفت. او در مورد نشان می دهد که این ویروس باعث می شود طیف وسیعی از بیماری است. “همه افرادی که قرارداد این تجربه همان علائم شدید,” او گفت:.

توسط: لنا H. خورشید

3:13 PM: ووهان ساکنان فریاد پیام تشویق

برلین — در ووهان ساکنان به دنبال تشویق یکی دیگر از آپارتمان خود را در روز دوشنبه با شعار یک پیام پشتیبانی با توجه به فیلم هایی که پدید آمده از کانون شیوع کروناویروس.

در فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه و تصدیق شده توسط Storyful, یک رسانه های اجتماعی تایید آژانس ساکنان ساختمان های بلند می تواند بارها و بارها شنیده فریاد کلمات “ووهان jiayou” — دوم اینکه همه کاره اصطلاح چینی است که می تواند به عنوان ترجمه “قطع در آن وجود دارد” و یا “انجام بهترین خود را” در یک تشویق حس. (به معنای واقعی کلمه ترجمه “jiayou” به معنی “اضافه کردن روغن.”)

ووهان شده است تحت یک سفر مستند پس Jan. 23. از آن حدود 11 میلیون نفر 5 میلیون در حال حاضر سمت چپ ووهان با توجه به شهردار این شهرستان. بسیاری از ساکنان که هنوز هم در این شهر تلاش کرده اند به ماندن در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

توسط: ریک Noack

فریاد تشویق اکو در سراسر ووهان به عنوان ساکنان مقابله با قرنطینه که شروع Jan. 23 به دلیل شیوع کروناویروس.

2:47 PM: شرکت ها و موسسات تحقیقاتی ورود به مسابقه برای واکسن

برلین — ایالات متحده شرکت دارویی Johnson & Johnson اعلام کرد در روز دوشنبه که در آن محققان در حال پیوستن به این مسابقه به منظور توسعه یک واکسن برای coronavirus.

“چند تلاش های مورد نیاز به مطمئن شوید که در پایان یک واکسن یا دو یا سه آن را — چون ما مطمئن هستیم که در همه” چه خواهد شد موفق Paul Stoffels شرکت افسر ارشد علمی گفت: در یک مصاحبه.

او افزود که این کار شروع شد و دو هفته پیش و این امر به احتمال زیاد به هشت تا 12 ماه قبل از اولین آزمون در مردم است.

این شرکت به دنبال اعلام یک شماره مشابه طرح های اخیر توسط شرکت های بین المللی و همچنین خصوصی و دولتی و موسسات تحقیقاتی. موسسه ملی بهداشت انتظار دارد به یک واکسن در انسان تست های ایمنی در سه ماه.

هفته گذشته نروژ-دفتر مرکزی ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) اعلام کرد که آن را آغاز کرده بود چندین برنامه های جدید برای پیشبرد “واکسن نامزدها به تست بالینی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” دیگر تلاش های تست موجود و تجربی داروهای ضد ویروسی برای دیدن اگر آنها می تواند کمک به بیماران در کوتاه مدت.

Johnson & Johnson ارسال 100 جعبه HIV دارو Prezcobix به شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز به طوری که محققان می توانید تست اینکه آیا آن را هر اثر در برابر coronavirus.

توسط: ریک Noack و کارولین جانسون

2:11 PM: ترکیه و اوکراین در پیوستن به لیست کشورها به موضوع چین سفر مشاوره

ترکیه و اوکراین در روز دوشنبه توصیه می شود در برابر سفر به چین هوبئی استان به عنوان جدید کروناویروس در ادامه به گسترش است.

“این است که به شدت توصیه می شود که شهروندان ما نیست, سفر به چین, مگر اینکه لازم است و اگر آنها سفر وجود دارد و آنها باید دور ماندن از مناطق که در آن [coronavirus] موارد دیده می شود به خصوص در هوبئی استان” ترکیه وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: با توجه به Anadolu این کشور را دولتی اعلام کرد.

اوکراین هشدار داد شهروندان خود در برابر غیر ضروری سفر و همچنین رویترز گزارش داد.

توسط: بنیامین Soloway

2:03 PM: اپیدمیولوژی آمریکا می گوید آن است که هنوز هم بیش از حد به زودی برای پیش بینی

ایالات متحده اپیدمیولوژی کمک کرد که چین در پاسخ به این ویروس سارس در سال 2003 برنامه ای برای بازگشت وجود دارد روز شنبه برای کمک به او را از همتایان چینی خود را با پاسخ به این رمان coronavirus. W. ایان Lipkin مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی گفت که اطلاعات در مورد این ویروس جدید باقی مانده مقدماتی و که آن را هنوز هم بیش از حد به زودی برای پیش بینی که چگونه گسترده و یا شیوع بیماری مرگبار را به نوبه خود به.

در میان پرسش های بی پاسخ او گفت: چه مدت ویروس incubates قبل از تبدیل شدن به علامتی که آیا می توان قبل از علائم ظهور چگونه دقیقا این ویروس چگونه به احتمال زیاد آن است که به علت بیماری شدید و چه عوامل دیگر ممکن است کمک به آن است.

“تا زمانی که ما یک دسته در همه این مسائل آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی در مورد شیوع,” او گفت:.

وی افزود: “این منصفانه است که می گویند که هر سال وجود دارد 30 ، 000 تا 40 ، 000 نفر که مرگ از آنفولانزا در ایالات متحده است. آن را بسیار بعید است که این اتفاق تا کنون در رسیدن به سطح است که ما سالانه از دست دادن به آنفولانزا.”

Lipkin گفت که آن را زمان برای توسعه داروها و واکسن برای ویروس جدید و در عین حال مقامات را مجبور به تمرکز بر مهار — از متوقف کردن گسترش ویروس.

“با توجه به چارچوب زمانی در حال توسعه دارو و واکسن برای درمان و پیشگیری از عفونت آنچه که ما در حال مهار است. ما را مجبور به انجام بهترین های ما به استفاده از آنچه که ما را. اولین گام است برای دریافت اطلاعات به عنوان آنجا که ما می توانیم در مورد انتقال” او گفت:.

توسط: Joel Achenbach

1:49 PM: چین اختصاص نزدیک به 9 میلیارد دلار برای جلوگیری از شیوع

واشنگتن — چین وزارت دارایی و ملی کمیسیون بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال اختصاص داده شده $8.74 میلیارد دلار برای کمک به مهار شیوع کروناویروس.

این 60.33 میلیارد یوان صندوق 10 میلیارد یوان افزایش از 50.38 میلیارد دلار در حال حاضر اختصاص داده بود اعلام کرد که در وب سایت وزارت در روز دوشنبه.

با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس بیانیه ای گفت که “هر گونه اقدامات مربوط به منع, انحراف, دستبرد و تغییر استفاده از پول تحمل نخواهد شد.”

توسط: آدم تیلور

1:29 PM: اگر مقامات چینی کنترل شیوع آن می تواند ‘گوشت گاو تا مشروعیت خود را,’ کارشناس می گوید:

واشنگتن — به عنوان مقامات چینی گسترده تر ممنوعیت سفر در روزهای اخیر در تلاش برای کنترل این ویروس و نگرانی پدید آمده است که قرنطینه ممکن است موثر باشد. Yanzhong هوانگ, عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی گفت که چین توانایی اجرای چنین نمایشی ممنوعیت جنبش “ممکن است یک نمونه از ایستادگی دولت استبدادی به ویژه در یک بحران محیط وجود ندارد اما شواهد قوی در حمایت از این رویکرد موثر خواهد بود.”

اگر چه چینی رهبر چین گفت: در طول تعطیلات آخر هفته که مقامات “می تواند به پیروزی در نبرد برای کنترل این بیماری همه گیر” هوانگ هشدار داد که اقدامات شدید می تواند منجر به عواقب جدی مانند پزشکی کمبود عرضه در حال حاضر گزارش شده در هوبئی استان است.

با وجود نگرانی های بیش از اثربخشی و اخلاق ممنوعیت سفر هوانگ گفت که اگر چین می کند و در نهایت کنترل این ویروس برخی از مقامات وجود دارد ممکن است در واقع شیوع بیماری به عنوان “یک فرصت به گوشت گاو تا مشروعیت خود را زمانی که آنها تصویر خود را به عنوان تعیین کننده و به عنوان حکیم است.”

اگر شیوع نمیپاید او گفت: “آنها ادعا می کنند به برندگان.”

اینجا بیشتر بخوانید.

توسط: Siobhán O’grady

11:59 AM: سریلانکا تایید اولین مورد

دهلی نو — سری لانکا است گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus است که جارو چین ساخت آن را به آخرین کشور دست به گریبان با گسترش سریع این بیماری است.

چینی توریستی بود که در بازدید از این کشور جزیره آزمایش مثبت برای ویروس آنیل Jasinghe کشور مدیر کل خدمات بهداشتی و درمانی گفت واشنگتن پست. او گفت: این زن در سریلانکا وارد حدود شش ماه پیش.

یک مقام رسمی Facebook صفحه سریلانکا ارتقاء سلامت اداره گفت: مقامات مشغول به کار بودند برای جلوگیری از گسترش این بیماری و گفت: آن زمان برای هوشیاری و نه وحشت. آن اضافه شده است که بیماران خواهد بود درمان در یک بیمارستان در کلمبو سریلانکا در پایتخت.

توسط: Joanna اسلاتر و نینا Masih

11:58 AM: CDC می گوید هیچ جدید تایید موارد coronavirus

واشنگتن — مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: هيچ جدید تایید موارد coronavirus یک شبه.

ایالات متحده دارای پنج تایید موارد coronavirus در جنوب کالیفرنیا, شیکاگو, آریزونا و واشنگتن است. CDC گفت: این بررسی 110 نفر در 26 متحده اما افزود که این ویروس گسترش در جوامع در ایالات متحده و فوری خطر سلامت به عموم مردم کم است.

نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: این سازمان به نمایش در مورد 2,400 مسافران در طول تعطیلات آخر هفته به عنوان ایالات متحده شروع غربالگری در پنج فرودگاه است. او گفت که او انتظار می رود سفر, توصیه هایی برای تغییر در روزهای آینده.

توسط: Yasmeen غلامعلی

11:20 AM: دولت معرفی محدودیت های مرزی سفر

برلین — مالزی پیوست و دیگر کشورها و مناطق در روز دوشنبه به محدود کردن سفر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مالزی مقامات متوقف صدور ویزا برای بازدید از چین در شهر ووهان و اطراف آن هوبئی استان است. چهار مورد از این ویروس که از آنجا گزارش شده بود در مالزی توسط شنبه.

چینی semiautonomous منطقه ماکائو نیز اعلام کرد جدید محدودیت های مسافرتی جمعه. هر بازدید کننده که به هوبئی استان کمتر از دو هفته قبل از ورود در ماکائو خواهد بود حاضر دسترسی مگر اینکه آنها می توانند با ارائه اسناد و مدارک است که آنها ویروس رایگان, مقامات گفت.

هنگ کنگ معرفی ممنوعیت مشابهی در روز یکشنبه.

در ضمن مغولستان برنامه ریزی برای “محدود کردن حرکات اتومبیل و عبور و مرور در گذرگاه های مرزی با چین” شروع در روز سه شنبه, با توجه به رسانه های دولتی خروجی Montsame.

برخی از مسافران خواهد بود معاف از محدودیت Montsame مشخص دوشنبه.

مغولی مدارس و دانشگاهها و سایر موسسات آموزشی نیز بسته شود تا آغاز ماه مارس با توجه به اخبار رسمی خروجی.

توسط: ریک Noack

11:01 AM: تخلیه قصد حرکت رو به جلو برای شهروندان ایالات متحده و دیگران

برلین — تعدادی از کشورها در حرکت رو به جلو با برنامه های به تخلیه شهروندان خود از coronavirus کانون ووهان روز دوشنبه از جمله ژاپن و فرانسه و سریلانکا و ایالات متحده است. دیگران هستند و وزن گزینه های خود را.

مقامات ایالات متحده در حال سازماندهی یک هواپیما به پرواز شهروندان آمریکایی در خارج از ووهان به کالیفرنیا اوایل دوشنبه شب هر چند برخی هشدار داد که زمان پرواز بود و هنوز هم سیال است. هواپیما متوقف خواهد شد و در لنگرگاه برای سوخت گیری.

به تخلیه شهروندان آمریکایی خواهد بود ارزیابی قبل از دریافت آنها بر هواپیما در طول پرواز و پس از آنها در ایالات متحده می رسند ، هنگامی که آنها می رسند در کالیفرنیا آنها نظارت خواهد کرد برای 72 ساعت است. حتی پس از بازگشت به ایالات متحده آنها را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به خانه بلافاصله از آنجا که آنها در حال انتظار برای تحت اضافی نظارت و ارزیابی است.

در بیانیه سفارت آمریکا در پکن هشدار داد که از آن انتظار “وجود خواهد داشت و ظرفیت محدود به حمل و نقل خصوصی شهروندان ایالات متحده” و گفت که “اولویت داده خواهد شد و به افراد در معرض خطر بیشتری از coronavirus.”

فرانسه برنامه ریزی شده مشابه پرواز برای اواسط هفته با توجه به وزیر بهداشت اگنس Buzyn در حالی که سری لنکایی, مقامات روز دوشنبه گفت که آنها باید یک برنامه برای خود شهروندان است. ژاپن نیز گفت: این امر منشور حداقل یک هواپیما در این هفته به ارمغان بیاورد شهروندان از ووهان که به عنوان یک هاب برای بسیاری از شرکت های ژاپنی. دولت آلمان روز دوشنبه گفت که هنوز “با توجه به” یک تخلیه.

دولت بریتانیا مواجه است فشار برای تصویب یک طرح تخلیه. امیلی Thornberry از مخالفان حزب کارگر گفت: نخست وزیر بوریس جانسون “نه انجام هر آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از شهروندان ما از آسیب. آنها نیاز به دریافت این تخلیه در حال حاضر طبقه بندی شده اند:” به گزارش روزنامه Evening Standard.

در توییتر سفارت بریتانیا در پکن نوشت که مقامات آن “مشغول به کار هستند را در دسترس یک گزینه برای اتباع بریتانیا را ترک هوبئی استان است.”

توسط: ریک Noack و لنا H. خورشید

10:50 AM: اولین مرگ ناشی از ویروس در پکن اعلام کرد

واشنگتن — وجود هشت جدید تایید coronavirus موارد در پکن از جمله پایتخت اولین مرگ ناشی از شیوع مقامات شهرستان روز دوشنبه اعلام کرد.

ناشناس قربانی یک زن 50 ساله که در حال بازدید ووهان در Jan. 8 و توسعه یک تب او پس از بازگشت به پکن هفت روز بعد با توجه به Weibo پست توسط پکن شهر کمیسیون بهداشت.

این مرد تا به حال بازدید از یک بیمارستان در Jan. 21 تشخیص داده شد روز بعد درگذشت و روز دوشنبه از نارسایی تنفسی این کمیسیون اعلام کرد.

توسط: آدم تیلور

10:37 AM: دانش آموزان هندی در ووهان توصیف ‘شهر ارواح’ جو

دهلی نو — Monika Sethuraman یک دانشجوی دکترا از هند توصیف ووهان به عنوان یک “شهر ارواح” زمانی که او پا را از دانشگاه خوابگاه برای اولین بار در چهار روز جمعه به سهام تا در منابع است.

او خریداری سبزیجات به مدت سه هفته پس از آن که روشن نیست که چگونه این مستند خواهد گذشته در مرکز شهر چینی. او گفت: این دانشگاه خواسته است دانش آموزان به محدود باقی می ماند به اتاق خود و توزیع کند.

“هر روز قبل از ظهر ما به ما را بررسی کنید دما و ثبت آن در یک دانشگاه, پورتال,” او گفت:.

Debesh میترا, یک فوق دکتری دانشمند در یکی دیگر از دانشگاه در این شهرستان گفت: بیش از 200 سرخپوستان بودند “گیر” در ووهان. او در توصیف این وضعیت به عنوان “شوم.”

او گفت که او تا به حال اجتناب از خروج از دانشگاه به خاطر ترس از ابتلا به ویروس.

“ما واقعا می خواهید به بازگشت [به هندوستان] در اولین,” او گفت:. “همه خانواده های ما هستند بسیار نگران است.”

توسط: Niha Masih

10:27 AM: شیوع ضربه زدن, چینی, بازار گردشگری

برلین — چندین روسی اپراتورهای گردشگری باید متوقف فروش بسته سفر به چین, توصیه های زیر از روسیه فدرال گردشگری آژانس Rosturizm.

معاون رئيس جمهور از انجمن از اپراتورهای تور روسیه دیمیتری فرودگاه گرین رویترز گفت فروش متوقف جمعه و مشتریان که در حال حاضر خریداری سفر خواهد بازپرداخت شود.

اندازه گیری آمد به چین اعلام کرد خود قدم برای جلوگیری گردشگری با هدف کاهش گسترش این کروناویروس جدید شیوع بیماری وجود دارد. پکن متوقف اینتر-استان ترافیک اتوبوس به پایتخت بیش از آخر هفته به دنبال ممنوعیت در سراسر کشور در گروه تور سفر به خارج از کشور صورت گرفت که از اثر در روز دوشنبه.

هتل و رستوران داران در مقصد است که به شدت متکی به بازدید کنندگان چینی از ترس این ممنوعیت می تواند در محل باقی می ماند برای سال.

در چین دیزنی لند شانگهای و پکن کاخ موزه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

در همین حال شرکت های بزرگ در سراسر جهان نقل مکان کرد برای محدود کردن کسب و کار, سفر به چین به عنوان یک اقدام احتیاطی. تولید کننده آلمانی Schaeffler — که حدود 90000 نفر در سطح بین المللی بود و در میان بزرگترین شرکت های اروپایی برای کسب و کار منع سفر به چین هفته گذشته است.

توسط: ریک Noack

10:15 AM: داو می افتد از ترس وقوع خواهد تبدیل به یک بیماری همه گیر

واشنگتن — بازارهای جهانی در زمان رکود اقتصادی دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران بزرگ به طور فزاینده ای نگران سویفت گسترش coronavirus فراتر از چین است.

داو فرو 450 امتیاز یا حدود 1.5 درصد است. استاندارد & ضعیف است 500 و نزدک آتی نیز به طور قابل توجهی پایین, 1.5 درصد و 2 درصد بود.

“بازارهای سهام در حال فروش این صبح با ترس که coronavirus ممکن است سخت تر برای جلوگیری از قبلی شیوع بیماری های ویروسی” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “اگر زمان شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی مختل تجارت جهانی تاثیر خواهد بود خبر بد برای اقتصاد جهانی و شرکت های بزرگ درآمد.”

اینجا بیشتر بخوانید.

توسط: راشل Siegel

10:13 AM: کانادا تایید دوم ‘presumptive مثبت’ مورد coronavirus

تورنتو — کانادا مقامات بهداشت عمومی روز دوشنبه گفت که همسر مردی که اعلام شد اولین بار در کشور “presumptive مثبت” مورد coronavirus نیز آزمایش مثبت برای این ویروس در انتاریو بهداشت عمومی آزمایشگاه.

این زن شده است در “خود بخودی” دیوید ویلیامز, Ontario افسر ارشد پزشکی بهداشت در بیانیه ای گفت. او افزود که این خطر برای ساکنان انتاریو از ابتلا به این ویروس باقی می ماند.

و بازگشت به تورنتو از ووهان, چین, کانون شیوع از طریق گوانگژو در چین جنوبی پرواز هواپیمایی که وارد Jan. 22, مقامات گفت. او بستری شد و روز بعد به تورنتو Sunnybrook بیمارستان که در آن او در حال حاضر در انزوا و در شرایط با ثبات است.

ترزا Tam کانادا افسر ارشد پزشکی گفت: این مرد تا به حال “علائم خفیف” از این ویروس در هواپیما اگر چه او بود پرچم را به مقامات بهداشت عمومی به محض ورود خود را. مقامات در حال تماس با مسافران که نشسته در حدود شش فوت از او و هر خدمه پرواز که ممکن است کمک به او.

هر دو مورد در نظر گرفته “presumptive مثبت” از آنجا که مقامات در حال انتظار تایید از ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ.

توسط: Amanda Coletta

10:10AM می باشد: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید به شدت در دیده بان ” با وجود چند مورد در ایالات متحده

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت توییتی دوشنبه که ایالات متحده “در ارتباط نزدیک با چین در مورد ویروس.”

“تعداد بسیار کمی از موارد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا اما به شدت در تماشای,” او نوشت. “ما پیشنهاد چین و رئیس جمهور یازدهم هر گونه کمک که لازم است. کارشناسان ما فوق العاده است!”

توییت دوم او ذکر ویروس در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر. روز جمعه او در ستایش چین در واکنش به شیوع تشکر یازدهم و گفت: مقامات چینی را مجبور “شده است کار بسیار سخت” شامل ویروس ها و که ایالات متحده “تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت است.”

“این همه کار کردن خوب,” او نوشت.

توسط: Siobhán O’grady

9:00 AM: ووهان شهردار می گوید 5 میلیون نفر سمت چپ شهر در روزهای اخیر

واشنگتن پست خطاب به دو نفر داخل ووهان چین در طول یک مستند به مقامات درهم شامل مرگبار شیوع کروناویروس.

پکن — شهردار ووهان چین شهر در مرکز coronavirus شیوع اعلام کرد چندین استارک اعداد در اواخر شب در کنفرانس خبری روز یکشنبه با تمرکز بر روی خود را پیش بینی بود که حداقل 1000 عفونت های جدید.

اما شهردار ژو Xianwang نشان داد تعداد دیگری که بر metastasizing چالش شتاب اپیدمی: 5 میلیون.

که تعداد زیادی از مردم که تا به حال خالی کردن از ووهان در روزهای اخیر و در سراسر جهان پراکنده — به عنوان چین سال جدید قمری دوره تعطیلات نزدیک و مقامات اعلام کرد یک مستند در یک فوری پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

همانطور که از دوشنبه این ویروس آلوده شده 2,835 مردم در چین و کشته شدن 81 با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط ملی کمیسیون بهداشت.

توسط: Gerry Shih و سیمون Denyer

8:40 AM: کارشناسان مطمئن نیستید اگر چینی تلاش برای مهار ویروس کار می کنند

Li Yun

Xinhua News Agency/AP

یک عضو از تیم پزشکی طول می کشد بیش از یک پزشکی کارگر در ووهان Jinyintan بیمارستان در ووهان در مرکز چین هوبئی استان در روز یکشنبه.

پکن — اثربخشی بی سابقه قرنطینه در اطراف ویروسی کانون در مرکز چین هوبئی استان تبدیل شده است به یک سوال کلیدی به عنوان چینی و بین المللی و مقامات اندیشیدن چگونه برای مهار این بیماری و در این نقطه که آیا آن را می تواند شامل شود.همه در همه ،

“رادیکال بار تماس برای اقدامات رادیکال” گفت: Dong-یان جین استاد مولکولی ویروس شناسی و انکولوژی در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده علوم پزشکی. “بسیاری از شهرستانها به دنبال ووهان در اعلام یک مستند اما فراموش نکنید که بسیاری از بیماران بالقوه در حال حاضر در خارج وجود دارد قبل از چنین نظم اداری. ما می رویم به تعطیل کل کشور؟”

Jin گفت: مقامات چینی از دست رفته بود لحظه ای بحرانی برای کنترل بیماری: قبل از سال جدید را به سفر با عجله شروع یک هفته پیش.

“وجود دارد عدم شفافیت در هوبئی و عدم تمایل توسط دولت های محلی به چهره موسیقی; در حال حاضر آنها تمایل به overcompensate,” او گفت:. “شما نمی توانید انتظار می رود که به کار معجزه و جلوگیری از شیوع بیماری است.”

سوء ظن گسترده در رسانه های اجتماعی چینی است که مقامات دولتی و سنن و مراحل اولیه بحران دامن زده شد به طور چشمگیری در دوشنبه توسط بعید است بازیکن: در ووهان شهردار ژو Xianwang.

در قابل توجه مصاحبه با شبکه دولتی دوربین مدار بسته ژو اذعان کرد که شهر خود را آزاد “به موقع و رضایت بخش” اطلاعات در شروع این بیماری همه گیر و او به نظر می رسد به سرزنش بالاتر یو پی اس خود را در زنجیره ای از فرمان.

“من امیدوارم که هر کس می تواند درک کند که این یک بیماری عفونی و بیماری های عفونی باید فاش شود با توجه به قانون” او گفت:. “ما فقط می توانیم افشای اطلاعات پس از ما مجوز دریافت کنند.”

توسط: Gerry Shih و سیمون Denyer

8:30AM می باشد: تعداد موارد ممکن است به بالاتر از گزارش کارشناسان می گویند

پکن — برخی از کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که تعداد موارد ممکن است بالاتر از این مقامات است یا تصدیق. آنها همچنین می گویند که جرم مستند و تلاش برای قرنطینه بیماران دیر به دلیل اشتباه در ماه دسامبر زمانی که گزارش از یک رمان ویروس در ووهان شروع به ظهور بدون موجب پاسخ.

گابریل لئونگ یک اپیدمیولوژی است که صندلی از بهداشت عمومی پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ به خبرنگاران گفت: در هنگ کنگ روز دوشنبه که مدل خود نشان داد که تعداد واقعی از coronavirus بیماران به عنوان بالا به عنوان 44,000.

او هشدار داد که این اپیدمی می تواند تبدیل به جهانی و رسیدن به اوج در چین در ماه آوریل یا مه که 150,000 موارد جدید می تواند تایید هر روز در یک شهر چینی — چونگ کینگ — به تنهایی.

توسط: Gerry Shih و سیمون Denyer

8:20am می باشد: هنوز مشخص نیست اگر بیماران می توانند دیگران را آلوده و بدون نشان دادن علائم

رمز و راز coronavirus است موجی در سراسر چین به عنوان مقامات در تلاش برای مهار آن اما برخی از ساکنان پکن نیست وحشت فقط رتبهدهی نشده است.

افزایش در سراسر جهان نگرانی های, چینی, وزیر بهداشت, کارشناسی ارشد Xiaowei روز یکشنبه گفت که مردم حمل جدید کروناویروس می تواند دیگران را آلوده حتی در حالی که آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم تا زمانی که 14 روز دوره شناخته شده به عنوان جوجه کشی. که نشان میدهد که برخلاف سارس به ظاهر سالم مسافران می تواند ناخواسته آلوده به دیگران است.

اما کارشناسان بین المللی از جمله در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گویند آنها هنوز هم به دنبال تایید Ma بیانیه. استرالیا افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که متخصص پانل ها نمی شد و در عین حال متقاعد شده است که این ویروس گسترش می تواند توسط افرادی که هنوز علامت رایگان.

برخی از محققان می گویند که حتی یک درجه از porousness در قرنطینه تلاش می تواند پیامدهای بزرگ برای این بیماری همه گیر تلفن.

در یک مطالعه منتشر شده در شنبه, یو Xiaohua یک استاد در دانشگاه گوتینگن در آلمان به این نتیجه رسیدند که این بیماری همه گیر نمی شود کنترل می شود اگر قرنطینه نرخ عفونی جمعیت کمتر از 90 درصد است.

اگر 90 درصد از بیماران در حال تهدید خود, مدل سازی, پیشنهاد, تعداد نهایی از موارد ممکن است رسیدن به 59,000 با 1,500 مرگ و میر. اما اگر تنها نیمی از بیماران آلوده هستند قرنطینه نهایی تعداد افراد آلوده می تواند رویکرد 5 میلیون با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

در همان زمان کارشناسان می گویند که آنها در حال heartened تا کنون با تعداد کم گزارش تا کنون از انسان به انسان انتقال خارج از مرکزی چین است.

در آن به روز رسانی پنج شنبه, ایالات متحده آمریکا CDC گفت: آن را در نظر گرفته coronavirus را مطرح سلامت کم خطر به طور کلی آمریکا “در این زمان” اما هشدار داد که فرد به فرد عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد رخ می دهد در برخی از نقطه در ایالات متحده است.

توسط: Gerry Shih و سیمون Denyer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>