Coronavirus: Priti پاتل اعلام 14 روز در قرنطینه برای UK ورود از ژوئن

مدت کوتاهی پس از 5 بعد از ظهر روز جمعه Priti پاتل آشکار خواهد شد جزئیات برگزاری اجباری قرنطینه سفارش.

دبیر خانه را با استفاده از شماره 10 جلسه توجیهی روزانه برای تایید است که از اوایل ماه ژوئن – احتمالا به عنوان اوایل به عنوان اولین ماه – مسافران ورود به بریتانیا از طریق هوا و دریا و یا راه آهن باید خود منزوی در خانه برای 14 روز.

سفر در سفر مشترک منطقه پوشش جمهوری ایرلند جزایر کانال و جزیره خواهد بود معاف.

برخی از ضروری مشاغل از جمله رانندگان کامیون مقامات دولتی و کارکنان پزشکی رفت و آمد و کار و نیز فرار از تعهد به در خانه باقی می ماند برای دو هفته.

مسافران مورد نیاز خواهد بود برای ارائه آدرس جایی که آنها صرف خواهد شد و متعاقب آن دو هفته است. جریمه 1000 پوند یا بیشتر برای کسانی که نقض خود انزوا پیشنهاد شده است.

خانم پاتل نیز مجموعه ای از ترتیبات برای ورود مسافران با هیچ صفحه اصلی برای رفتن به. آنها مورد نیاز خواهد بود به ماندن قرار داده و در محل اقامت مرتب توسط دولت است.

حتی اگر سازمان بهداشت جهانی پشت اجباری انزوا از ورود مسافران تنها در مراحل اولیه از یک شیوع خیابان داونینگ آن را می بیند به عنوان چشم نواز و محبوب حرکت می کند.

دولت می گوید: “در حال حاضر که داخلی انتقال در بریتانیا است که در آینده تحت کنترل و کشورهای دیگر شروع به بلند مستند اقدامات آن است که زمان مناسب برای آماده سازی اقدامات جدید در مرز.”

وزرا باید ازمایش کرده قرنطینه سیاست تمام ماه های متعدد و اغلب متناقض جلسات به روزنامه نگاران.

بوریس جانسون به طور رسمی اعلام کرد یک نسخه از قرنطینه در 10 مارس, اما گفت که این اعمال تنها برای ورود هوا.

یکی دیگر از امکان گریز پدید آمده زمانی که هیچ 10 دادهایم که نخست وزیر اسرائیل به یک معامله با رئیس جمهور پاکسازی برای معافیت دو جانبه با فرانسه ،

که امکان متعاقبا پس گرفت. اما به عنوان بحثهای ادامه داد: بیش از یک سیاست است که آسیب بریتانیا سفر صنعت هنوز هم بیشتر وزیر حمل و نقل شناور امکان “پل هوایی” با برخی کشورهای امضای متقابل قرنطینه-رایگان معاملات با انگلستان است.

Grant Shapps’ پیشنهاد بود موقع توجه کرد توسط خیابان داونینگ. اما مستقل می داند که هوا پل ترتیبات به احتمال زیاد استفاده می شود برای توجیه لغو قرنطینه از محبوب ترین مقصد تعطیلات.

خانم پاتل اعلام خواهد شد که اثر فوری تشویق هر کسی که برنامه ریزی برای سفر به انگلستان برای انجام این کار تا پایان مارس و جلوگیری انگلیسی گردشگران داخلی از رفتن به خارج از کشور.

این حرکت فقط به عنوان کسب و کار مسافرت بودند با هدف به راه اندازی مجدد عملیات. زمان خواهد شکست “پروژه آسانسور-خاموش” و به جای آن باعث گسترده لغو پروازها و تعطیلات در حالی که خفقان جدید رزرو.

صنعت مسافرت معتقد است که هیچ توجهی تازه فروش خارجی ساخته خواهد شد در حالی که باز امکان دو هفته اجباری خود انزوا در بازگشت باقی مانده است.

کسب و کار باید به نام قرنطینه به گذشته چند هفته به جای ماه به این امید که چیزی می تواند سالم از اصلی تعطیلات ماه های ژوئیه و اوت.

میلیون ها نفر از گردشگران داخلی رو به جلو رزرو برای تابستان را در حال حاضر تقاضا برای دانستن از تور اپراتورها و شرکت های هواپیمایی که آیا سفرهای خود را در حال رفتن.

دو تا از بزرگترین شرکت های تعطیلات Tui و Jet2 شد برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد عملیات در اواسط ماه ژوئن. آنها به احتمال زیاد به انصراف از سفر حداقل تا جولای.

پیش بینی اعلام Tui در حال حاضر ارائه گردشگران داخلی رزرو برای سفر در ماه ژوئن و ژوئیه یا اوت فرصت برای به تعویق انداختن سفر خود را.

قرنطینه را نیز پاک کردن ورودی گردشگری و سفر کسب و کار برای اوایل تابستان است.

بریتیش ایرویز برنامه ریزی برای آغاز عملیات در مقیاس بزرگ در ژوئیه اما گفته بود که قرنطینه می تواند کشتن برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de