Coronavirus: شاهزاده هری ستایش کاپیتان تام مور و می گوید او فوق العاده افتخار ” از پاسخ به همه گیر

دوک ساسکس است ستایش کاپیتان تام مور “شگفت انگیز” اعانه گفته او “فوق العاده افتخار” از راه که در آن انگلیسی است در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

شاهزاده هری به تازگی به نظر می رسد در محرمانه پادکست یک سری است که ویژگی های گفتگو با اعضای نظامی جامعه است.

در طول مصاحبه خود دوک که در حال حاضر زندگی در آمریکا پس از پله به عنوان یک عضو از خانواده سلطنتی بود ستایش بالا برای 99 سال Cpt مور.

جنگ جهانی دوم کهنه را مطرح کرده است بیش از £25m برای بیمه خدمات درمانی خیریه هم با در نظر گرفتن بخشی در یک “تولد راه رفتن” در باغ خود را در, منجر به تولد 100.

“تبریک به تام, من فکر می کنم آنچه که او انجام داده است که کاملا شگفت آور” پرنس هری گفت.

“این فقط آنچه که او انجام داده این واکنش است که مردم تا به حال به عنوان من فکر می کنم دوباره فقط زیبا و بریتانیا است.”

35 ساله در ادامه بیان کرد: “من فقط تا فوق العاده افتخار برای دیدن آنچه که این افراد بالا و پایین کشور و در سراسر جهان در حال انجام در یک روز به صورت روز.”

هری اضافه شده است که در بریتانیا در پاسخ به Covid-19 شیوع بود “اثبات” است که همه چیز ممکن است “بهتر از ما منجر به این باور از طریق برخی از گوشه و کنار رسانه ها”.

“این می تواند بسیار نگران کننده هنگامی که شما در حال نشستن وجود دارد و تنها اطلاعات شما در حال گرفتن از برخی کانال های خبری, اما پس از آن اگر شما و در مورد و یا شما در سمت راست سیستم عامل شما می توانید واقعا حس این روح و روان انسان را از آمدن به خط مقدم,” او گفت:.

هدف از این قسمت پادکست که در آن دوک به نظر می رسد این است که برای تشویق سربازان به جلو آمده و داوطلب با تیم مرزی انگلستان است که ارائه پشتیبانی به خط مقدم خدمات اورژانس و افراد آسیب پذیر در سراسر انگلستان است.

هری گفت: او می خواست برای ارائه یک “بزرگ با تشکر از شما همانطور که همه ما را به همه بیمه خدمات درمانی کارگران و همه که داوطلبانه”.

“از آنجا که بالا و پایین UK, که آیا آن را از Dorset تا به Staffordshire واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مردم داوطلب,” او گفت:.

با اشاره به یک مقاله خبری در مورد تعداد افرادی که به جلو آمده داوطلب در طول شیوع دوک گفت: “جمله زیبا انگلیسی چیز” برای کسانی که به ارائه کمک به هنگامی که دیگران به آنها نیاز دارید.

او افزود که او امیدوار انگلیسی عمومی ادامه خواهد داد و حمایت از یک دیگر پس از همه گیر شده است.

Piccadilly سیرک چراغ برای کاپیتان تام مور

دوک گفت که این امر می تواند یک “فداکارانه عمل” برای جانبازان خود را به جلو به عنوان داوطلب.

“این مورد از خود گذشتگی به جای خودخواهی و من فکر می کنم در فرهنگ امروز, در دنیای امروز ما باید بیشتر نقش مدل های که مایل به قرار دادن دیگران جلوتر از خود” اعلام کرد.

هری به یاد می آورد آنچه آن را مانند به “بخشی از یک واحد” در ارتش قبلا خدمت با بلوز و سلطنتی و نیروی هوایی ارتش.

“این نوع باعث می شود شما احساس می کنید کاملا مساوی اما در همان زمان باعث می شود شما می خواهید به انجام همه چیز شما می توانید برای فرد در سمت چپ خود و فرد در سمت راست خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات