کسب و کار, منشی, Alok Sharma تلاش برای توضیح در روز پنج شنبه چرا انگلیسی, بانک ها توافق کرده اند که فقط £2.8 میلیارد دلار از وام تحت یک دولت حمایت از طرح های طراحی شده برای نگه داشتن کوچک و متوسط کسب و کار شناور از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

نمایندگان مجلس در مجلس عوام کسب و کار کمیته کبابی آقای شارما چرا سوئیس هنگ کنگ, آلمان و کشورهای دیگر تا به حال شده است قادر به ارائه چند بار مقدار بودجه اضطراری برای کسب و کار از انگلستان بود.

“از نظر [Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح]… آخرین آمار و ارقام منتشر شده امروز نشان می دهد که تا کنون در اطراف وجود دارد 28,000 برنامه های کاربردی به تاریخ و 16,600 کسب و کار امن وام به نمایندگی از کل ارزش £2.8 میلیارد دلار” آقای شارما گفت.

مقدار کمتر از 1 درصد از £330bn وام و £20bn از کمک های مالی و کاهش مالیات اعلام شده توسط صدراعظم Rishi Sunak ماه گذشته.

سوئیس را داده 98,000 وام – تقریبا شش برابر بیشتر از انگلستان با وجود داشتن جمعیت یک هشتم اندازه.


وام های آن 100 درصد توسط دولت تضمین شده و نسبت به 80 درصد در انگلستان و در حال تحویل به کسب و کار در 24 ساعت پس از پر کردن یک صفحه نرم افزار.

در انگلستان کسب و کار باید شکایت رو reams اعم از مدارک پرسیدن سوالات دقیق در مورد امور مالی خود را به عنوان بالا به عنوان رد نرخ و تاخیر در دریافت وجوه.

هزاران نفر از شرکت ها تصور می شود در معرض خطر در حال اجرا از پول نقد در هفته مگر اینکه آنها می توانند دسترسی به حمایت های مالی است.

پرسید که چرا بیش از 90 درصد از دولت £350bn از حمایت های مالی به کسب و کار آمد در قالب وام به جای کمک های مالی آقای شارما گفت: این مهم در نگاه به “کلیت” از حمایت ارائه شده است.

که شامل طرح کردند که 387,000 کارفرمایان در حال حاضر اعمال می شود برای به پوشش 2.8 میلیون نفر را حقوق و دستمزد. شرکت های بزرگتر را دریافت £11.2 میلیارد دلار از طریق تسهیلات اعتباری با بانک مرکزی انگلیس در حالی که 500,000 شرکتهای کوچک و متوسط باید به حال کمک های مالی به ارزش مجموعا £6bn آقای شارما گفت.

او افزود: “من فکر می کنم شما باید در کلیت آنچه که ما در حال ارائه… اگر شما آنچه در نگاه سوئیس در حال ارائه نظر از محرک های مالی, به عنوان من درک می کنم که اکثریت آن را رفته است از طریق این وام خاص طرح است.”

آقای شارما اذعان کرد که وجود دارد نیاز به “دریافت وام بیشتر در خارج وجود دارد” اما گفت که تعداد معتبر وام دهندگان در حال افزایش به 48 با علاوه بر این از همکار به همکار سیستم عامل مانند بودجه دایره.

آمار و ارقام منتشر شده در روز پنج شنبه توسط بانکی تجارت بدن بریتانیا سرمایه گذاری نشان می دهد که 16,624 از 36,186 کسب و کار کوچک سرمایه گذاری, برنامه های کاربردی برای CBILS مرکز پردازش شده است و تایید شده است. متوسط ارزش یک CBILS وام می ایستد در £171,000. گروه های کسب و کار می گویند که کافی نیست و خواستار تغییرات فوری به این طرح است.

Tej Parikh اقتصاددان ارشد در موسسه مدیران و گفت: “آن مثبت است برای دیدن این طرح ramping تا اما پول هنوز هم نیاز به دریافت بیشتر کسب و کار به سرعت. اصلاحات را شروع کرده اند به رختخواب و بیشتر پول گرفتن از درب. هنوز هم وجود دارد swathes از کسب و کار رو پردازش تاخیر و محدود زنده ماندن معیار و بسیاری از آنها تمایلی به تعامل با سیستم را در همه.”

او از دولت خواست به استراحت قیمت معیار برای وام های کوچک و به افزایش دولت در حمایت از وام دهندگان زیان.

فدراسیون کسب و کارهای کوچک (FSB) رئیس مایک گیلاس به نام در بانک ها به نظر شرکت در قلب جوامع مانند کوچک مغازه ها رستوران ها سالن های ورزشی تولید کنندگان و مکانیک و بسیاری از آنها به دنبال نسبتا کوچک وام.

“این آمار و ارقام علامت بهبود” آقای گیلاس گفت. “اما ما نیاز به مراجعه به مراتب بیشتر از بانک ها که در آن سرعت پردازش برنامه های کاربردی و پول در دسترس به کوچکترین کسب و کار نگران هستند.

“دولت باید خود را تضمین وام اضطراری با ارزش تحت 30000 پوند از 80 درصد به 100 درصد است. که همراه با این نرم افزار کارآمد فرایند است که باید در جای خود برای امکانات این اندازه باید برای کمک به دریافت پول بیشتر به شرکت های کوچک است که واقعا به آن نیاز دارید.”

بخشی از مشکل این است که در حالی که دولت پشتیبان گیری به 80 درصد از زیان بانک ها در وام های که هنوز هم برگ های آنها را در قلاب برای 20 درصد است. با توجه به پتانسیل اندازه از این طرح است که نشان دهنده یک خطر است که برخی از وام دهندگان به نظر می رسد تمایلی به گرفتن.

بانک ها همچنین ممکن است نیاز به تغییر برخی از عملیات خود را به اجازه می دهد آنها را برای تصویب وام های تجاری تحت £25,000 چون از اعتبار مصرف کننده قوانین است.

بانک انگلستان فرماندار اندرو بیلی پیشنهاد هفته گذشته که دولت باید در تضمین وام های کسب و کار تحت £25,000 طوری که بانک ها می تواند به جلوگیری از انجام استاندارد چک اعتباری که مسدود شده اند برخی از برنامه های کاربردی.

“وجود دارد یک مورد [برای 100 درصد تضمین می کند] برای شرکت های کوچک است که حساب کاملا حجم بالایی از برنامه های کاربردی است ؟ خواهد آن unblock چیز به تغییر ریسک پذیری برای کسانی که از شرکت های” او پرسید.

مقامات وزارت خزانه داری در حال درک می شود مورد سوء استفاده احتمالی از سیستم اگر تضمین افزایش یافته و به 100 درصد است. اما کسانی که ترس باید وزن برابر خطر تشدید خسارت های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر اگر هزاران نفر از کسب و کار اجرا از پول نقد و مجسمه نیم تنه.

آقای شارما نیز گفت: او را نگاه به معرفی اقدامات برای سهولت تجاری اجاره تقاضا در هفته آینده.

“من فکر می کنم اکثر صاحبخانه و مستاجر هستند و کار آنها در حال رسیدن به توافق در تعهدات بدهی اما من قطعا آگاه باشید که برخی از صاحبخانه ها در حال قرار دادن ناروا فشار مالی با بدهی های تهاجمی بهبود تاکتیک” او گفت:.

“آنچه که من بسیار خوشحال هستم به شما می گویم این است که من را به شما معرفی موقت اقدامات در این موضوع خاص که به سهولت تجاری اجاره تقاضا و حفاظت از انگلستان بالا خیابان… این چیزی است که من انجام خواهد شد بسیار به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات