Coronavirus: لیگ برتر باشگاه های ترس برای بقای خود به مطبوعات اولین-بازیکنان تیم برای کاهش دستمزد

یک سری از باشگاه های لیگ برتر را به بازگشت به بازی جوخه و فشار برای کاهش دستمزد به جای deferrals به منظور زنده ماندن در حال انجام ایستادگی کردن در مورد پرداخت.

بازیکنان در حال حاضر ‘تندرو’ در اصرار خود که آنها را قبول ندارند و به هر گونه کاهش با جمعی اولویت برای هر گونه پول به بیمه خدمات درمانی و یا خیریه.

آن است که به طور فزاینده ای احساس می شود این است که نجیب اما غیر واقعی به عنوان بسیاری از باشگاه ها از جمله برخی در این شش – در حال حاضر به دنبال تحت تاثیر قرار دادن بر روی بازیکنان خود را به شدت از این وضعیت است. یکی اجرایی به بخش خصوصی صحبت در مورد چگونه به بازی “در مواجهه با چالش های بی سابقه ای که هیچ کس نمی تواند پیش بینی” است که نیروی اساسی تغییرات در چه باشگاه ها ساختار خود را از نظر مالی.

در حالی که بسیاری از تاکید در هفته های اخیر شده است در از دست دادن پتانسیل از پخش پول باشگاه های لیگ برتر به طور فزاینده ای نگران متوسط به مدت طولانی در اثر یک سری دیگر از جریان درآمد.

وجود دارد نگران است که بسیاری از گزینه های امور مالی – خاص مانند شرکت های تامین مالی استفاده می شود برای فصل بلیط نمی خواهد وجود داشته باشد رفتن به جلو و می تواند به معنای هزاران نفر نه گرفته شده است. نیز وجود دارد ترس از محدود آب و هوا را ببینید شرکت های دیگر صرف آنقدر در اضافی است که ضروری نیست مانند شرکت جعبه و حق بیمه صندلی در استادیوم ها.


یکی از بزرگ-شش باشگاه 40 جعبه برای تجدید تابستان امسال و به طور فزاینده ای نگران آنها نمی گرفته شود.

لیگ برتر مدیران نگران این می تواند منجر به از دست دادن میلیون ها پوند در هر بازی وجود دارد نیز افزایشی درآمد در همه چیز فراتر از صندلی.

فورس ماژور در بسیاری از حمایت قرارداد خواهد شد و در ضمن اطمینان حاصل شود بسیاری از پاداش پرداخت می شود نیست.

“مالی سیاه چاله در حال رفتن به عظیم” یک منبع غمگین. “وجود دارد در حال رفتن به بزرگ, کمبود, که به سادگی نمی تواند ساخته شده است. این است که چرا آنها را مجبور به بازگشت به بازیکنان و چرا صرف deferrals بی معنی هستند. بازیکن دستمزد حال حاضر بزرگترین هزینه اما بود که از قبل از Coronavirus اقتصاد است. آن را ناپایدار در حال حاضر.

“Deferrals در واقع هزینه یک بازیکن هیچ چیز نیست. برای یک باشگاه, هر چند آن را فقط بدهی پایین جاده. بازیکنان به سادگی نیاز به حقوق خود را کاهش دهد.”

یک اصل کلیدی برای بازیکنان شده است که صاحبان میلیاردر باید با قرار دادن دست خود را در جیب خود قبل از هر کسی اما متصل منابع حفظ این امکان را برای اکثر باشگاه های لیگ برتر مانند واتفورد و بورنموث. پول اضافی مورد نیاز است در حال حاضر به همین دلیل است که بسیاری را به بازیکنان با یک خط سخت تر.

“بازیکنان نیاز به بررسی واقعیت” یک منبع گفت. “این است که فقط رفتن به منجر به بسیاری از کسانی که خارج از قرارداد نه تمدید و آنها قادر نخواهد بود برای به دست آوردن هر چیزی که مانند فعلی خود پول در جاهای دیگر.”

این یک موضوع است که به احتمال زیاد فقط زشت تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de