Coronavirus نگرانی باعث می شود بیمارستان ها و آزمایشگاه های موجود برای درمان شهروندان گزارش می گوید

پنتاگون در حال باز کردن نظامی labs استقرار گسترده در بیمارستان کشتی و اهدای پزشکی دنده به فدرال مبارزه با کروناویروس که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “جنگ” در روز سه شنبه.

وزیر دفاع علامت Esper گفت ارتش را به سازمان های غیر نظامی به عنوان بسیاری از پنج میلیون ماسک ماسک و موارد دیگر برای محافظت از پرسنل اورژانس با توجه به وال استریت ژورنال. او همچنین گفت که وزارت دفاع را فراهم خواهد کرد تا 2000 هواکش روزنامه گزارش شده است.

علاوه بر این پنتاگون باز خواهد شد تا 16 نظامی آزمایشگاه برای تست غیر نظامی و می تواند تماس بگیرید تا بیشتر گارد ملی و رزرو اعضا برای کمک به پاسخ.

“آن را دوباره به سرعت هنگامی که ما به پایان رسید با ما جنگ با ویروس” آقای ترامپ خبرنگاران در کاخ سفید جلسه با استفاده از اصطلاحات مخصوص یک صنف نظامی برای توصیف سرعت گسترش بیماری است. او همچنین گفت: دولت بود و همچنین بررسی راه اندازی بیمارستان برای مقابله با هجوم بيماران.

او را تشویق آمریکایی ها به خود منزوی و “لذت بردن از زندگی خود را در اتاق” را به عنوان بیش از 5000 موارد گزارش شده در تمام 50 ایالت.

آن را به عنوان آمد استارک پیش بینی شده در مورد تاثیر coronavirus.

با توجه به بلومبرگ, اخبار, گنج, منشی, Steven Mnuchin گفته سناتور جمهوریخواه که تا 20 درصد از آمریکایی ها می تواند بیکار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

او برشمرد اعداد به عنوان بدترین سناریو و خواست نمایندگان مجلس را سریع اقتصادی عمل به آن را ببینید ،

مجلس نمایندگان در همین حال گذشت اضطراری و امداد رسانی بسته بندی اواخر روز دوشنبه که در حال حاضر حرکت به مجلس سنا به عنوان دولت به دنبال $850bn (£704bn) به نبرد فاجعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im