Coronavirus: پنتاگون حلق آویز در به 2000 هواکش دلیل آن نشده است گفت که در آن به آنها ارسال

پنتاگون در حال برگزاری است در روز به 2000 هواکش زیرا آنها نمی دانند که در آن به کشتی آنها با توجه به سی ان ان.

این هواکش ها بخشی از نظامی سهام و مقامات پنتاگون می گویند که با وجود ارائه آنها را دو هفته پیش به آنها گفته شده است که در آن به آنها را کشتی.

ما در درد و رنج از فقدان تجهیزات پزشکی در میان coronavirus همه گیر و هواکش باید تبدیل به یک اولویت بالا به عنوان آنها استفاده می شود برای کمک به درمان بیماران مبتلا به این ویروس است.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) باید تصمیم بگیرید که در آن سهام استفاده خواهد شد به طور موثر و سپس ارسال آدرس به وزارت دفاع قبل از آنها می تواند حمل شود.

سپهبد جیووانی پهلو گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران که “وجود دارد بحث با HHS در جایی که برای آنها ارسال کنند. و سپس به آنها گفت: “هی صبر ما در حال تلاش برای گرفتن یک نگاه در تقاضا مورد نیاز است و بنابراین ما خواسته شد فقط صبر کنید در حالی که فقط وجود دارد برخی از مرتب سازی از طریق در آن”.


“و من نمی خواهد صحبت می کنند به نمایندگی از آنها, اما ما در یک موقعیت برای ارائه 2,000,” او اضافه شده است.

آقای پهلو توضیح داد که فن های آماده به حمل شود اما آنها نمی ارائه هر گونه “چون از شب گذشته از ما خواسته شد به فقط نگه دارید و بر روی آنهایی که در حال حاضر و پس از آن ما خواهد شد و فشار آنها را زمانی که آنها در حال آماده شدن برای آنها”.

در بیانیه منتشر شده در شنبه, پنتاگون نشان داد که آنها تا به حال قرار دادن سفارشات برای 8,000 بیشتر هواکش به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این گروه همچنان به شدت شریک با دفاع صنعت برای کاهش اثرات از COVID-19 ملی اضطراری” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

“این هفته DLA اصلاح قرارداد موجود برای تهیه 8,000 هواکش از چهار فروشندگان به ارزش حدود $84.4 میلیون نفر است.”

دولت آمریکا در حال برنامه ریزی در حمل و نقل 1,400 هواکش در اوایل مارس با بقیه مرحله به مرحله به تعداد بیش از یک ماه. مستقل درخواست نظر از کاخ سفید است.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 184,183 مردم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 3,721.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود دو هفته ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر به عنوان بخشی از نبرد برای جلوگیری از گسترش سرایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>