Coronavirus: پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن به توافق در آزمون و پرداخت را ترک بسته

مجلس نانسی پلوسی می گوید: او به توافق رسیده است با کاخ سفید به تصویب قانون فراهم می کند که رایگان تست برای coronavirus بیماران از جمله بیمه و همچنین پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی تا سه ماه.

در یک بیانیه گفت: “این قانون در مورد تست تست تست. برای جلوگیری از گسترش ویروس ما امن رایگان coronavirus تست برای هر کسی که نیاز به یک آزمون از جمله بیمه. ما نمی توانیم مبارزه با کروناویروس موثر مگر اینکه هر کس در کشور ما که نیاز به آزمایش می شود می توانید آزمون خود را رایگان است.”

سخنران پلوسی گفت: آنها نیز باید “پرداخت امن اضطراری با ترک دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و مرخصی پزشکی” و همچنین بیکاری بیمه مدیکید توسعه و امنیت غذایی برنامه ریزی برای خانواده های فقیر نهفته شیوع.

او اعلام کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد اعلام اضطراری ملی تحت استافورد عمل کنار رفتن میلیون ها دلار در FEMA بودجه و بسیج مرکز آزمون و بهداشت کارگران در سراسر ایالات متحده برای پاسخ به Covid-19 موارد است.

بعدی سنا باید تصویب این لایحه در حالی که کنگره شروع به کار بر روی یک “سوم پاسخ اضطراری بسته به حفاظت از سلامت و امنیت اقتصادی و رفاه مردم آمریکا” خانم پلوسی گفت.

“ما این کار را ادامه داد: مشورت با دانشمندان و محققان بهداشت حرفه ای بهداشت عمومی مقامات و رهبران جامعه به طوری که ما می توانیم صنایع دستی موثر مبتنی بر شواهد پاسخ,” او گفت:.

دموکرات ها را خواست نمایندگان مجلس و کاخ سفید برای ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نهفته کارگران مجبور به خود منزوی و یا قرنطینه.

آمریکا تا به حال چند دور از جلسات این هفته با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مقامات دولت اما یک معامله در حال به پایان رسید تا بعد از ظهر جمعه.

اما به نظر می رسد رئیس جمهور برای ابراز شک و تردید در مورد معامله با تکیه بر خود را به خوبی آج حمله به مخالفان خود را در حالی که در وسط یک بحران گفتن با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید است که او باور نمی کند آمریکا “به اندازه کافی” با وجود اطمینان از متحدان جمهوری خواه.

او گفت: “ما در حال مذاکره. ما فکر کردیم که ما تا به حال چیزی, اما همه از ناگهانی آنها موافق نیست به برخی از چیزهایی که آنها به توافق. بنابراین ما می تواند چیزی, اما ما نمی فکر می کنم آنها به اندازه کافی. آنها انجام می دهند نه آنچه را برای کشور است.”


به عنوان معامله شد اعلام کرد رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که کارناوال رویال کارائیب نروژی و کارشناس خطوط کروز “باید همه توافق به حالت تعلیق در خروجی کروز” برای 30 روز آینده موثر در نیمه شب.

معامله و اضطراری اعلام نمرات قابل ملاحظه ای تیز به نوبه خود در کاخ سفید در پاسخ به همه گیری پس از او به خبرنگاران گفت: روز پیش که این ویروس به احتمال زیاد به کاهش توان پس از یک تعداد انگشت شماری از بیماران تحت درمان قرار گرفتند و پس از او ناودان دموکرات ها و رسانه ها گفته می شود با تکیه بر انگیزه های سیاسی وحشت به تضعیف دولت او.

فقط دو روز پیش او خطاب به ملت اعلام ممنوعیت اکثر مسافران از ورود به کشور از اروپا با وجود مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که شیوع این بیماری در حال حاضر تهدیدی درون ما بدون هیچ گونه توجهی بهداشت عمومی پاسخ پروتکل. رئیس جمهور نشان داد هیچ نشانه ای از اعلام شرایط اضطراری ،

و تنها دیروز مجلس سنا جمهوری خواهان مسدود شده و تلاش از سناتور دموکرات پتی موری به معرفی یک اندازه گیری برای پرداخت مرخصی استعلاجی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل لغو سنا زنگ تفریح تنظیم برای هفته آینده و می تواند تا قانون جدید را به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه.

نبرد پرداخت بیش از مرخصی استعلاجی پدید آمده است به عنوان یک پیام مهم در میان دموکرات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی به عنوان برنی ساندرز تاکید بر نیاز به چنین سیاست به عنوان یک آمریکایی بریس برای تاثیر از کاهش ساعت اخراج و یا بستری شدن در بیمارستان با افزایش بیماری است.

در سخنان روز پنج شنبه جو بایدن گفت: عدم پرداخت مرخصی پزشکی یک ملی “رسوایی” را به عنوان او به نام برای کاخ سفید به اتخاذ خود را پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im