Coronavirus: Paramedic همسایه به دور از تشویق او به عنوان برگ خانه برای شیفت شب

یک جوان امدادگر بود که با استقبال دور از کف زدن از همسایگان زمانی که او در سمت چپ صفحه اصلی در روز پنج شنبه به کار در شیفت شب.

در یک فیلم کوتاه ارسال شده on Facebook, Tayla پورتر, 22 است دیده می شود از ترک او باسینگستوک صفحه اصلی برای تغییر در باسینگستوک و شمال Hampshire بیمارستان.

او به عنوان برگ درب جلو و باعث می شود راه خود را به ماشین Ms پورتر کل خیابان دیده و شنیده کف زدن با صدای بلند و تشویق او ،

اورژانس مراقبت دستیار مشخصه با احساسات غرق در نزد همسایگان.

نیز وجود دارد یک کیک خانگی و یک بسته از Cadbury مینیاتوری قهرمانان شکلات انتظار برای Ms پورتر در بالای ماشین خود را.

Ms پورتر, مادر, علی, مشترک یک ویدئو از این رویداد on Facebook.

“من فقط دوست دارم که در آن زندگی می کنیم,” او نوشت.


“هر کس در خیابان ما متحد به موج Tayla در پیراپزشک شیفت امشب فقط بوست او مورد نیاز است.

“قهرمانان شکلات و کیک خانگی بودند و دوست داشتنی را لمس بیش از حد.”

علی اضافه شده است که تشویق می تواند شنیده شود تمام راه خود را در جاده ها است.

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 1.6 میلیون بار در حالی که علی (ع) پست شده به دست آورد بیش از 64,000 سهام و هزاران نفر از نظرات.

“وای. که ساخته شده من گریه!” نوشت: یک فرد است. “کار بزرگ Tayla. پسر من است و پیراپزشک بیش از حد. خیلی افتخار می کنم.”

Ms پورتر پدر, فیل, همچنین, نظر, نوشته: “من بسیار افتخار پدر و واقعا برای کلمات از دست رفته برای همسایگان من در کوئینز جاده و ماست بیرون آمدن برای نشان دادن قدردانی خود را از تلاش های بزرگ بیمه خدمات درمانی و کارکنان اختصاص داده شده.”

خیابان گسترده کف زدن برای خانم پورتر می آید پس از ملی “کف زدن برای ما مراقبین” رویداد دیدم مردم در سراسر کشور ایستاده در خارج از خانه خود به تحسین بریتانیا بهداشت و درمان کارگران که در حال مبارزه برای نجات کسانی که با COVID-19.

حوادث مشابه برگزار شده است در اروپا با شهروندان در مستند در فرانسه و ایتالیا ایستاده در بالکن خود را به کف پزشکی کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>