Coronavirus وحشت خیره کننده در بازار کاهش فن رکود ترس

شیوع این بیماری همچنان به گسترش در یک کلیپ سریع با بیش از 113,000 موارد در سراسر جهان باعث ایتالیا و اسرائیل را به شدید قرنطینه اقدامات در روز دوشنبه. مدیر سازمان بهداشت جهانی به نام تهدید از یک بیماری همه گیر کوروناویروس “بسیار واقعی است.”

در بداهتا ریاست جمهوری در کنفرانس خبری روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت و اعلام برنامه های جدید برای کاهش حقوق و دستمزد, مالیات, از بین بردن کارگران ساعتی و ارائه هدفمند برای کمک به شرکت های هواپیمایی کروز هتل و صنایع. او گفت: جزئیات بیشتر در مورد مدیریت اقتصادی پاسخ خواهد بود روز سه شنبه منتشر شد.

“ما در حال رفتن به مراقبت از خود و مراقبت می شده از آمریکا و آمریکایی اقتصاد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایالات متحده شمارش شناخته شده عفونت covid-19 گذشت 500 پوشا در سراسر 30 متحده است. رو به رشد شیوع است wreaked ویران در این سفر و گردشگری و تولید زنجیره تامین در همه چیز را از اتومبیل به گوشی های هوشمند است. آمریکایی ها به طور فزاینده ای به ماندن در خانه خفگی کردن هزینه است که به طور معمول سوخت اقتصاد ایالات متحده و تنظیم کردن آلارم که رکود اقتصادی می تواند در جریان است.

بسیاری از فروشگاه ها رستوران ها سالن های ورزشی و اماکن تفریحی و شاهد کاهش ترافیک نشانه ای از درد مالی در حال گسترش است. که در بالا از پورت ها و شرکت های حمل و نقل شاهد کم خونی کسب و کار به عنوان جریان کالا و تجهیزات از چین کند شده است به شدت.

همانطور که اگر بود که کافی نیست, اقتصاد مواجه تازه ضربه بیش از آخر هفته که قیمت نفت کاهش یافته و به حدود 30 دلار در هر بشکه یک سطح که در آن چند آمریکایی تولید کنندگان نفت می تواند برای مدت طولانی زنده بماند.

وجود گسترده توافق که آمریکا و اقتصاد جهانی را به یک وقفه در این بهار ناتوان کننده سقوط است که حامل خطرات عمده. این که آیا آن را تبدیل به یک رکود اقتصادی — به عنوان تعریف شش ماه متوالی انقباض — تا حد زیادی بستگی به این که آیا دولت می تواند به سرعت عمل می کنند به اندازه کافی حاوی ویروس و اطمینان از وجود یک موج عظیم از شرکت های متخلف اخراج نصب و آمریکایی ها در حال اجرا از پول نقد.

“یک رکود اقتصادی جهانی است که احتمال بیشتری نسبت به نه گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “خط بین گسترش اقتصاد و رکود عبور است که سرمایه گذاران کسب و کار و — مهم ترین — مصرف کنندگان از دست دادن ایمان است. ایمان است که آنها را یک کار است که آنها را دریافت چک و که اندوخته بازنشستگی امن است.”

عدم قطعیت حاکم بر سوال از چه مدت این ویروس در اطراف چوب چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار خواهد شد و اینکه آیا تهمت و دولت می تواند به افزایش چالش های دوقلو از سلامت و بحران اقتصادی است.

زیان شد تا روز دوشنبه که بازار سهام تقریبا کاهش یافت و به یک خرس در بازار که به معنای رسمی پایان 11 سال بازار گاو نر اجرای افزایش سهام آغاز شد که در مارس 9, 2009. تا کنون داو دهکدهای از دست داده و بیش از 19 درصد و پس از آن در اواسط ماه فوریه رکورد. با 20 درصد کاهش از تمام زمان بالا را کسب خرس بازار moniker مهم تغییر روحی و روانی برای سرمایه گذاران است.

اوایل روز شنبه, S&P 500 آتی شد تا حدود 2 درصد هر چند بازارهای آسیایی مخلوط شد. نفت قراردادهای آتی شد تا به شدت.

دقیقه به افتتاح بازار بورس نیویورک روز دوشنبه سهام کاهش یافته بود بنابراین به سرعت که آنها افتاد به اصطلاح “مدار شکن.” که اتفاق افتاده است از سال 1997 و آن را بلافاصله مجبور 15 دقیقه ترمز در معاملات امیدوار است که سرمایه گذاران را دوباره ، زمانی که ایست, به پایان رسید, سهام سختی budged ماندن در سطوح پایین در تمام طول روز.

مدار شکن قوانین در جای خود قرار گرفتند و پس از سال 1987 را “دوشنبه سیاه” هنگامی که یک بازار غوطه محو 500 میلیارد دلار در یک روز — سپس بزرگترین واحد-بعد رها در تاریخ — و معادل آن در حدود $1.1 تریلیون دلار امروز است.

در coronavirus دوشنبه داو ریختن $528 میلیارد دلار از ارزش به گفته تحلیلگر Howard Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. سرمایه گذاران در حال انتظار برای وضوح بسیاری می گویند و آنها بعید است به آن را هر زمان به زودی.

“بازارهای نفرت و عدم اطمینان وجود دارد این است که یک تن از آن در حال حاضر در این بازی گفت:” گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com.

دیگر عمده نیروی وزن در بازارهای, سقوط قیمت نفت که سقوط به حدود 30 دلار در هر بشکه یکشنبه, خارج از حدود 45 دلار در هر بشکه در هفته گذشته پس از عربستان سعودی و روسیه به بن بست رسیده بیش از تولید است. عربستان سعودی تا به حال شده است برای هل دادن یک برش در خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت اما معکوس البته زمانی که روسیه خودداری کردند. عربستان سعودی تصمیم گرفت به جای به سیل بازار با صدها نفر از هزاران نفر از اضافی بشکه در روز — یک حرکت تحلیلگران ترس ممکن است باعث یک جنگ قیمت.

به عنوان قیمت نفت غرق سرمایه گذاران با عجله به تخلیه انرژی سهام. قاره منابع اوکلاهما از دست داد نیمی از ارزش خود را دوشنبه و پیشگام منابع طبیعی شرکت تگزاس ریختن بیش از یک سوم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کردند کاهش قیمت نفت به دلیل آنها آن را ارزان تر را برای آمریکایی ها به خرید گاز در پمپ. در عین حال به عنوان ایالات متحده رشد کرده است به یک نیروگاه انرژی, بازیکن, قیمت های پایین تر می تواند اثرات مخربی بر شرکت های ایالات متحده و مناطق کشور است که به شدت متکی به نفت و گاز مشاغل. پنسیلوانیا بیش از 36,000 افراد مشغول به کار در صنعت گاز شیل و همسایه اوهایو نزدیک به 18000, با توجه به وزارت کار داده است.

“اگر این قیمت برای بیش از حد طولانی وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ورشکستگی” گفت: جک Allardyce های نفت و گاز تحقیقات تحلیلگر در شرکت سرمایه گذاری کانتور فیتز جرالد اروپا است. “شما نیاز به حداقل 40 دلار در هر بشکه برای شکستن حتی برای تولید در ایالات متحده و بیشتر نمی تواند پول در آن قیمت است.”

ترس در حال رشد است که برخی از شرکت ها ممکن است به طور پیش فرض بر روی بدهی های شرکت های بزرگ خود را. در ابتدا نگرانی شد محور در خطوط هوایی و سفر کسب و کار است که شده است به خصوص ضربه توسط coronavirus نگرانی اما لیست شرکت ها در بحرانی لیست سازمان دیده بان گسترش یافته است که شامل انرژی و حمل و نقل و احتمالا رستوران.

در حال حاضر سرمایه گذاران در حال شرط بندی در مورد بدترین سناریو برای اقتصاد است. روز دوشنبه بازده محبوب 10 ساله اوراق قرضه دولت آمریکا کاهش یافت و به زیر 0.4 درصد برای اولین بار یک سطح غیر قابل تصور تنها چند هفته پیش و یک سیگنال است که رشد اقتصادی انتظار می رود که تقریبا غیر موجود.

اقتصاددانان نیز در مورد آمریکایی های کم درآمد بسیاری از آنها زنده به چک چک. به عنوان آمریکایی ها بیشتر از ماندن در خانه در سراسر کشور پیشخدمت و کارگران خدمات کمتری دریافت کنید ساعت و راهنمایی. به علاوه برخی از کارگران پرداخت نمی مرخصی استعلاجی برای آن زمان. در حالی که نرخ بیکاری است که در نیم قرن پایین اگر آن شروع می شود به شدت افزایش می یابد و در ماه های آینده که به اندازه کافی به وزن در اعتماد به نفس در اقتصاد و خار مصرف کنندگان به جلو و عقب و حتی بیشتر در هزینه است.

“افرادی که واقعا لازم نیست که یک بافر در حال رفتن به صرف کمتر در همه چیز. ما می توانیم این زودی. و اگر ما شروع به دیدن هزینه های مصرف کننده لغزش و سپس ما یک مشکل بزرگ” اقتصاددان گفت: کلودیا Sahm و یکی از کارشناسان برجسته در رکود و مدیر کلان سیاست در واشنگتن مرکز رشد عادلانه. “من نگران رکود است. من واقعا هستم.”

با وجود کاهش سریع در بازارهای مالی مشاوران شدت توصیه می کنند که اکثر آمریکایی ها نباید وحشت و اقامت سرمایه گذاری. سهام ایالات متحده باید همیشه بازگشت. در حالی که بسیاری از مردم نگرانی در مورد خروج از بازار قبل از آن قطره آن را به همان اندازه مهم برای سرمایه گذاری دوباره قبل از بازار افزایش می یابد. تقریبا هیچ کسی هم آن زمان نشانه های درست به همین دلیل است که آن را معمولا بهتر است به ماندن سرمایه گذاری.

“برای سرمایه گذاران فردی این نشان می دهد که چگونه دیوانه آن است که سعی کنید به انجام زمان بندی بازار” گفت: James فرشته, یک استاد امور مالی در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار “شما اغلب بزرگترین ترقی درست پس از یک رکود. بهترین سال برای سهام سال 1933 بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de