“من قطعا تماس گرفته بودن بیشتر مردم به دنبال راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با افزایش فشار و کسانی که با این ایده از تماس آن واریز می گوید:” جیم دادند یک روان درمانگر و مشاور حرفه ای تمرین در واشنگتن است.

برای کمک به ایجاد انعطاف پذیری و حفظ روانی ذخایر Weinstein نشان می دهد استراتژی های مختلف از جمله ورزش; در زندگی روزمره است که ممکن است شامل نماز, مدیتیشن, یادگیری مهارت های جدید و یا ساده اما رضایت بخش کارهای; اجتناب overexposure به اخبار و تنظیم در نشاط بخشی به محتوا و ماندن متصل با دوستان و خانواده آنلاین.

شخصا به عنوان کسی که در معرض ابتلا به “doomscrolling” از طریق رسانه های تغذیه, من دوم Weinstein تماس برای ارتقاء محتوا. من نیز معتقد به برنامه ریزی برای “breakdown” مطالب و محتوا: مسهل و کتاب و موسیقی و فیلم و یا دیگر هنر است که کمک می کند تا شما با خیال راحت خونریزی کردن مقید کردن غم و اندوه و ترس و خشم است.

و در حالی که اصرار به پر در یک قرنطینه لانه مفید و آرامش اموال قابل درک است Weinstein توصیه مشتریان به “مهار هزینه های ساخت و مالی بافر است که کمک خواهد کرد که شما را در مقابله با تحولات غیر منتظره” یا این که می توان در “اضافی آموزش و پرورش, آموزش و/یا صدور گواهینامه [که] ممکن است لازم باشد برای تغییر زندگی حرفه ای خود را.”

در حال حاضر اجازه دهید به شنیدن از خوانندگان کار در دو بالا به خصوص موقعیت های استرس.

خواننده 1: من در سفر و صنایع در یک شرکت رفتن را از طریق تصاحب. تقریبا 70 درصد از کارکنان ما هم گذاشته شده و یا با توجه به کاهش ساعت. بقیه از ما کار کرده اند با هیچ زمان خاموش تحت شرایط استرس زا از من دیده اند در 23 سال. همه ما در حال آمدن به پایان tethers. کار استفاده می شود به احساس می کنم مثل یک تاخیر از خود من مغز اما من شده اند با توجه به ترک هر روز از ماه آوریل است. نظریه رفتن در اطراف است که اگر مدیریت جدید باعث می شود همه چیز به اندازه کافی بدبختی مردم را ترک کنید و ذخیره آنها را هزاران نفر [دلار] در قطع. وضعیت فعلی و مدیریت جدید باید از من سوال که آیا من سلامت روان است که ارزش مناسب و معقول پرداخت قطع من ایستاده برای دریافت, اگر من بمانید تا من گذاشته است.

Karla: من اعتقاد دارم که شما که این بدترین خود را در صنعت شده است و در دهه. هیچ کس نمی تواند شما را سرزنش برای راه رفتن دور. اما چه می توان راه رفتن به? بیکاری به همان اندازه بد کار در همین زمینه و یا کل یک کار جدید ؟ خواهد شد که در حفظ سلامت شما و یا همه چیز را بدتر ؟

این دقیقا به این خاطر از تو دور شده این است که من امیدوارم که شما می توانید آن را در شما, شاید, نقاشی بر روی برخی از مراقبت از خود استراتژی برای نگه داشتن یک کمی طولانی تر است. سال خود را از تجربه به شما چشم انداز و پایداری که خود را تاریخ و همکاران نیاز دارید. و (زمزمه پشت دست من) شما ممکن است پیدا کردن برخی از اذیت کننده انگیزه در انکار این مدیریت جدید ارزان ،

خواننده 2: من برای یک nonfederal نهاد دولت در بهداشت عمومی. در اواخر ماه فوریه از من خواسته شد به “لحن” من ترسناک لفاظی در مورد چیزی است که “هرگز به آمار دولت ما است.” آوریل, من متهم بودن پرشور به اندازه کافی در مورد “پایان” این بیماری همه گیر. در مه, من متهم به تلاش برای ایجاد یک مقام رسمی “نگاه بد” از آنجا که از حقایق (نوشته شده توسط پزشکان!) دفتر من انتشار. من به طور منظم دریافت درخواست که مقدار یا ساختن چیزهای خوب یا بد همه چیز از بین برود تا پایان روز کسب و کار. مقامات کار با من نمی خواهم به جریان و عموم را جذاب وعده بدون درخواست کارشناسان و کارگران خط مقدم چه چیزی ممکن است.

من مشغول به کار در دولت و سیاست برای بیش از 20 سال اما قبل از هرگز شده است در یک وضعیت که در آن شهروندان هستند به معنای واقعی کلمه در حال مرگ روز به روز به دلیل این رفتارها. من رفته ام راه گذشته فرسودگی شغلی و من بی حس برای برخی از زمان. اما من بهداشت عمومی مدافع پس از مدتها قبل از این مقامات رو انتخاب می شوند. من همچنان به بهداشت عمومی مدافع پس از این است که بیش از اگر آن را تا کنون است. که کمک می کند تا بسیاری.

Karla: دوباره هیچ کس را سرزنش شما برای نجات این کار بیهوده. اما همراه با تهیه غذا و ارائه مراقبت های بهداشتی و مبارزه با حقایق یکی از ضروری ترین شغل در حال حاضر. من امیدوارم که شما بیش از حد می توانید قدرت و استراتژی برای کمک به شما را در آن نگه دارید. مصرف طولانی مشاهده یک شروع خوب است.

هفته آینده: آره اما چه می شود اگر من واقعا واقعا واقعا نمی توانید آن را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات