Coronavirus? همه گیر? برای بسیاری از افراد در سوئد زندگی می رود به طور معمول.

آندرس Kudacki AP

یک پارک در استکهلم در روز یکشنبه.

استکهلم — این یک ترد مارس روز و Medborgarplatsen یکی از بزرگترین میدانهای مرکزی در استکهلم با زندگی شلوغ بود. مردم بازرسی لاله ها در یک پایه گل, کودکان, منحرف اطراف دوچرخه و ده ها جمع شده بودند روی نیمکت و رستوران ها به تعقیب دور به خصوص غم انگیز زمستانی. وجود دارد هیچ چیز ویژه و استثنایی در مورد این روز اما برای این واقعیت است که به ظاهر بی خیال سوئدی آرد در مورد بسیاری از نقاط جهان شد و روی زمین افتاده.

“واقعا که لعنت بد؟” ساندرا Bergkvist یک 28 ساله مواد غذایی کارمند از نزدیک Akersberga خواسته فصاحت به عنوان او لذت می برد آبجو با یک گروه از دوستان. “البته ما نگران هستیم مردم در گروه های در معرض خطر, اما اگر آن را برای رسانه ها آن را نمی توانست به این هیستریک.”

حتی سوئدی ها در بالاتر-گروه های در معرض خطر به نظر نمی رسد که نگران است. Margareta Körner 80 و Margareta Eriksson, 67, سقوط به یکی از این گروه ها — افراد مسن — اما دو بازنشسته و زنان نشسته در مربع های یک فلاسک قهوه است. Körner که زندگی در طبقه متوسط قصبه مرکزی استکهلم می داند او قرار است به خارج از, اما او گفت: او حفظ او فاصله از دیگران است. و Eriksson زندگی می کند که در همان قصبه گفت: مبارزه با کروناویروس پایین می آید به حس مشترک.

“من فکر می کنم دولت ما در حال انجام کار درست” او گفت:. “اکثر مردم مسئول هستند.”

سوئد انتخاب کرده است مسیر خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که از دوشنبه تا به حال آلوده 1.3 میلیون نفر کشته و بیش از 73,000 در سراسر جهان است. در حالی که بسیاری از کشورها از جمله سوئد همسایگان را تعطیل مدارس و رستوران ها و مغازه ها و مرزهای سوئد را حفظ کرده است نسبتا سهل انگاری رویکرد به مبارزه با گسترش ویروس. هنوز هم بسیاری از رفتن به محل کار. مدارس ابتدایی و مراقبت روز باز باقی می ماند به عنوان مراکز تفریحی و چندین ورزشگاه. افراد مسن می خواست به ماندن در خانه و غیر ضروری مسافرت داخلی دلسرد شده است اما این اجرا به غیر از طریق بشود.

آن را تا مارس 29 که دولت سوئد به طور قابل توجهی محدود به اندازه مجاز اجتماعات — از 500 به 50 است. مجلس در این هفته انتظار می رود که به بحث اینکه بیشتر اقدامات از جمله کسب و کار و محدودیت های مسافرتی باید اجرا شود.

[Coronavirus: زنده به روز رسانی]

کشور شده است ایمنی بدن. روز یکشنبه تعدادی از مرده پیشی 400 — بالاتر مرگ و میر سرانه نسبت به ایالات متحده یا هر کشور اسکاندیناوی. یک سوم از استکهلم خانه برای افراد مسن دیده می شود موارد covid-19 تجهیزات پزشکی در حال کشیده به محدودیت های خود را و کارکنان بیمارستان در حال تقاضاهای مصرانه برای به اندازه کافی دنده محافظ. روز شنبه نخست وزیر استفان Löfven گفت: مطبوعات سوئد که کشور باید آماده برای هزاران نفر از مرگ و میر.

در عین حال در مرکز استکهلم این آخر هفته شما را مجبور به جستجو برای پیدا کردن نشانه هایی از یک بیماری همه گیر.

“برای یک یا دو هفته این شهر مانند شهر ارواح پس از آن مردم خسته از ماندن در خانه و گفت:” لیندا Akesson و 30 از طبقه متوسط حومه درست در شمال استکهلم. Akesson که با این نسخهها کار در یک خانه بازنشستگی شد و در یک رفت و آمد قطار برای دیدار با دوستان برای صرف شام. او گفت: مردم خود قضاوت بر اساس دولت هدایت. “ما در این سرزمین از نیمی از اقدامات” او گفت:. “گفتند: سعی کنید به استفاده از حمل و نقل عمومی اما اگر شما انجام دهید که کاملا خوب بیش از حد.’ “

آندرس Kudacki

AP

این Medborgarplatsen یکی از استکهلم بزرگترین و مهمترین میدانهای مرکزی در روز شنبه.

تامی Möller, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه استکهلم می گوید: “با نفوذ بسیاری از کارشناسان گرفته اند پشت گذاشته و موقعیت برای این مشکل و آن را پایین. این به مشروعیت به مردم را توصیه به ماندن در خانه بیش از حد جدی است.”

چندین نظر سنجی های اخیر نشان داده اند که دولت پاسخ محبوب بوده است. سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که سوئدی ها در میان حداقل نگران coronavirus. که تکرار توسط پرنیان در مرکز شهر استکهلم. در Husby به غرب این صحنه کاملا متفاوت بود.

چند نفر منتقل بین آجر و بتن بالا افزایش می یابد. از کسانی که چند تن ماسک صورت و یا دستکش های پلاستیکی. عمومی, استخر, بازديد پایین 90 درصد گفت: استخر همراه Hoz Ismael, 31, از Ursvik.

“مردم اینجا بیشتر پارانوئید,” او گفت: “به خصوص از آنجا که بسیاری از از اول مرگ و میر در اینجا اتفاق افتاده است.”

[نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus]

Husby مانند بسیاری دیگر از socioeconomically به چالش کشیده محله است تا حد زیادی مسکونی توسط مهاجران که زندگی در محله های نزدیک و گاهی عدم دسترسی به ارتباطات رسمی و یا مهارت های زبان آنها را درک کنید.

“من سه نفر از دوستان که به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه برای تاج گفت:” Husby ساکن سالار Sauza که 62 و ناتوانی است. “صادقانه بگویم من فکر نمی کنم دولت سوئد گرفته شده این موضوع به طور جدی. در حال حاضر هر کس در خانه باقی می ماند در اینجا به جز آنهایی که جوان. زمانی که من بپرسید که در آن آنها می رویم آنها می گویند’به شهر برای نوشیدن تاج.’ “

آندرس Kudacki

AP

یک زن نشسته در آفتاب به عنوان یک رهگذر پیاده روی در استکهلم در روز شنبه.

در حالی که برخی از تگرگ هنوز در جامعه باز برای تلاش برای دفع بیشتر بحران اقتصادی دیگران استدلال می کنند آن است که در حال حاضر بیش از حد در اواخر برای یک مستند به هر حال. Björn اولسن, استاد عفونی پزشکی در دانشگاه اوپسالا شد و از منتقدان دولت پاسخ در ابتدا هنگامی که مردم در تعطیلات در ایتالیا شد و اجازه بازگشت به کشور بدون رفتن به قرنطینه — تصمیم گیری به طور گسترده ای اعتقاد به پا زدن شروع به سرایت در سوئد. در حال حاضر اولسن طرفداران محدود کردن آسیب از طریق آزمایش های گسترده و کارگردانی قرنطينه به جای بستن مرزها و مدارس.

“طوفان است که در اینجا,” او گفت:. “استراتژی برای حفاظت از ضعیف شده مفتضحانه شکست خورده اما ما نمی توانیم فقط طلبانه رها کردن آنها را.”

پشت در Medborgarplatsen Mikaela Cleve 35 هنرمند از محله گفت که او در تلاش بود به زندگی می کنند که به طور معمول به عنوان امکان پذیر است.

“من فکر می کنم این مهم است به طوری که همه چیز را نه تنها متوقف و ورشکسته” او گفت:. “مراقبت های بهداشتی ما به پول نیاز دارد و می آید که از ما مالیات است.”

Mikael Petterson — دوست پسر از ساندرا Bergkvist این Akersberga مواد غذایی کارمند — گفت: او از سهل انگار محدودیت اگر چه او نمی بیند آن را به عنوان یک فکر کردن استراتژی است.

“این انفعال” او گفت:. Petterson اجرا می شود که یک شروع امیدوار است که آن را خواهد پرداخت و به پایان رسید با یک قطعه از سوئد اعتقاد به سرنوشت اغلب شنیده ام این روزها. “کسانی که زندگی می کنند باید ببینید.”

ادامه مطلب

اتریش و دانمارک برای اولین بار در اروپا به اعلام کاهش coronavirus مستند

Coronavirus مرز تعطیلی تهدید اروپا عرضه مواد غذایی

بازنشسته پزشکان در ایتالیا در حال رفتن به نزاع برای درمان covid-19 بيمار

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de