شیوع کروناویروس در مکزیک بیمارستان ها را افزایش زنگ تظاهرات

Sergio A. Rodriguez ایسنا

مردم ترک ضد عفونی اتاق در ورودی بیمارستان تأمین اجتماعی شماره 7 در مونکلووا در مارس 6.

Coronavirus شیوع بیماری در مکزیک جراحی سرمایه آغاز شده و در این محل که قرار بود برای کمک به آن را متوقف کند.

بیمارستان تأمین اجتماعی شماره 7 یک قوی 240 تخت مرکز اصلی عمومی مرکز پزشکی در شمال شهر مونکلووا. اما زمانی که 42 ساله راننده کامیون وارد با ذات الریه علائم مانند ماه گذشته در بیمارستان نمی منزوی کردن او را. در عرض دو هفته او مرده بود از covid-19.

به زودی یک دکتر و مدیر نیز جان سپردند. در نهایت 41 کارکنان بیمارستان زخم تا تست مثبت برای ویروس.

آن را برای اولین بار در یک سری از شیوع بیماری در بیمارستان که باید لرزاند مکزیکی و پرسش در مورد امنیت اجتماعی موسسه, بزرگترین, عمومی شبکه بهداشت و درمان. پرستاران و پزشکان برگزار شد تظاهرات در سراسر کشور است. فرماندار باخا کالیفرنیا, Jaime Bonilla, مشت کردن مقامات فدرال برای عدم دنده محافظ در مرز دولت گفته پزشکان “رها مثل مگس.”

[چرا مکزیک است تا چند coronavirus موارد در مقایسه با ایالات متحده]

پرسنل پزشکی در دیگر همه گیر نقاط داغ مانند ایتالیا و اسپانیا نیز ابراز خشم در مورد کار و بدون تجهیزات مناسب. اما مکزیک است که به ویژه آسیب پذیر به دلیل این است که بسیاری از کمتر پزشکان و پرستاران در سرانه.

“اروپا سیستم های بهتر تامین سرانه و بسیار بزرگتر را به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی گفت: Eduardo González-اسکله معاون سابق وزیر بهداشت. مکزیک نظام سلامت شده است underfinanced در سال های اخیر گفت: ترک آن را “شکننده تر کمتر به خوبی مجهز شده است.”

شش صد نفر در مکزیک کشته شده اند از covid-19 به گفته مقامات. حدود 9 درصد از این کشور را تایید موارد — 535 مردم — کارکنان تامین اجتماعی, موسسه شناخته شده توسط آن مخفف اسپانیایی IMSS. آنها را تا حدود نیمی از متخصصان پزشکی که آلوده شده اند و مقامات می گویند.

فرناندو للنو

AP

بیمارستان عمومی کارگران در اعتراض به یک بیمارستان در شهر مکزیک در آوریل 13 به تقاضا دنده محافظ و آموزش.

بر خلاف در ایالات متحده بسیاری از مردم در مکزیک دریافت مراقبت های بهداشتی از طریق دولت است. و هیچ ارائه دهنده مهم تر از IMSS که در خدمت حدود نیمی از جمعیت. این عمل بیش از 350 بیمارستان و هزاران نفر از درمانگاه و بزرگترین شبکه بهداشت و درمان در آمریکای لاتین است.

در مونکلووا بیمارستان کمتر از سه ساعت از عقاب عبور Tex., یکی از این بیمارستان ها.

راننده کامیون که پذیرفته شد در اواسط ماه مارس فرستاده شد به یک تخت در بخش اورژانس است. او در آنجا باقی ماند برای روز تا آن تایید شد که او covid-19 گفت: Roberto برنل های وزیر بهداشت برای Coahuila دولت است. چند coronavirus آزمايشات موجود در مکزیک در آن زمان است.

“آن سه شیفت از مردم صبح و شب” در اتاق اورژانس برنل گفت. “تصور کنید که یک ظرف پتری از آلودگی آن بود.”

حتی قبل از اینکه راننده فوت کرد و پزشکان و پرستاران در بیمارستان شروع به برگزاری تظاهرات در اعتراض به عدم دنده محافظ.

“وجود دارد هیچ مواد بدون تجهیزات — دستکش و ماسک هرگز وجود دارد هر گونه که” پرستار Arturo رامیرز گفت: Televisa شبکه.

[به عنوان coronavirus نگرانی پزشکان و پرستاران در صورت سوء استفاده از حملات]

نزدیک به نیمی از 230 موارد تایید شده در Coahuila دولت در حال پرسنل پزشکی با توجه به فرماندار. رئیس بیمارستان شماره 7 جایگزین شده بود.

در مونکلووا شیوع بیماری بود به دنبال شعله ور شدن یو پی اس در بیمارستان های دیگر. در رفت و آمد مکرر در شهرستان کبو سن لوکاس دو نفر از کارکنان در بیمارستان شماره 26 توسعه علائم بنابراین مقامات آزمایش کل کارکنان. چهل و دو تا به حال ویروس.

در مگدلنا کنتررس خارج از شهر مکزیک, 44 پرسنل در بيمارستان شماره 72 تبدیل به مثبت با توجه به IMSS. آنها شامل یک گروه از ساکنان پزشکی که تا به حال شده است با فشار دادن سرپرستان خود را به آنها تجهیزات حفاظتی. جوان و پزشکان گفته بودند که خرید خود را دنده بود و بخشی از “تعهد” به پزشکی آنها در نامه ای نوشت: منتشر شده در رسانه ها.

ارشد IMSS رسمی ویکتور برج گفت: برخی از بیمارستان شیوع بودند تعجب آور با توجه به اینکه آنها در مناطق با سطح بالایی از سرایت. و در چند مورد او گفت: پرسنل پزشکی قرارداد coronavirus خارج از بیمارستان در سفر و یا در گردهمایی های اجتماعی.

پدرو پردو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن در مقابل بیمارستان تأمین اجتماعی شماره 72 در تاریخ 12 آوریل در مگدلنا کنتررس که در آن چند مورد از covid-19 گزارش شده است.

اما او اذعان کرد که کارکنان در ابتدا underequipped برای این بیماری همه گیر. مقامات شروع به سفارش اضافی دنده محافظ در اواخر فوریه, او گفت:.

“در ابتدا ما تا به حال یک مشکل وجود دارد و کمبود هر دو سطح ملی و بین المللی” گفت: برج سر از مزایای پزشکی در IMSS. “هر کشور شد رقابت” برای خرید موارد مشابه.

مشکل دیگری گفت: تعریف اولیه مورد استفاده توسط مقامات پزشکی برای تعیین چه چیزی تشکیل یک coronavirus صورت خیلی محدود. آنها بر روی افراد تمرکز آنها می دانستند که تا به حال سفر خارج از کشور و یا تماس با حامل های, به جای هر کسی که نشان داد ممکن است علائم. راننده کامیون نیست در ابتدا می گویند که او اخیرا به ایالات متحده آمریکا, برج گفت: کاهش تشخیص است.

[مکزیکی کارخانه ها و افزایش تولید لوازم پزشکی برای ایالات متحده در بیمارستان در حالی که کشور با مبارزات خود را coronavirus شیوع]

“نکته مهم این است که آنچه را که آموخته ایم از این بیماری” برج گفت: مانند نیاز به ضد عفونی کردن امکانات به سرعت در حال. مقامات مکزیکی دریافت کرده اند تن وارداتی تجهیزات پزشکی در روزهای اخیر که باید حل و فصل کمبود, او گفت:. آنها همچنین اعلام کرده اند 20 درصد پاداش برای IMSS کارکنان که درمان covid-19 بيمار.

چالش ها در مکزیک در نظام سلامت به خوبی فراتر از coronavirus.

این IMSS تاسیس در سال 1943 او یک پیشگام در میان آمریکای لاتین و رفاه اجتماعی نهاد. آن جراحان انجام مکزیک اولین پیوند کلیه در سال 1963 و آن اولین پیوند قلب در سال 1988.

Guillermo آریاس

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سلامت کارگران را به یک بیمار با علائم covid-19 به بیمارستان تأمین اجتماعی No. 1 in Tijuana.

اما در سال های اخیر موسسه مالی گرفته اند آمار به عنوان جمعیت سالخورده نیاز به گران تر مراقبت های بهداشتی و هزینه های بازنشستگی برای پرسنل پزشکی افزایش یافته است.

“این IMSS تا به حال باریک مالی حاشیه برای سال” گنزالز-اسکله گفت. “شما می توانید این را ببینید منعکس شده در پایین سرمایه گذاری در بیمارستان ها و تجهیزات.”

سیاست های جدید معرفی شده توسط رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador پس از به دست گرفتن در ماه دسامبر 2018 را بیشتر پیچیده و مهم است.

لوپز Obrador دولت متمرکز خرید دارو برای کاهش هزینه ها و مانع از فساد است. اما که منجر به کمبود مواد مخدر. او راه اندازی یک ریاضت کمپین که تا خشم IMSS سر Germán مارتینز که او را ترک کرد. مارتینز به نام کاهش در هزینه های بهداشت و درمان “غیر انسانی است.”

[به عنوان coronavirus اخراج افزایش غنی تر از کشورهای فقیر آنهایی که از دست دادن حیاتی حواله پرداخت]

لوپز Obrador همچنین بازرسی و نگهداری Insabi یکی دیگر از عمده نظام سلامت با هدف فقیرترین مکزیکی. (IMSS تا حد زیادی برای حقوق و دستمزد-بگیر.) اما اجرای آن شده است پر از دست انداز.

اخیر کاستی در IMSS بیمارستان ها مطرح کرده اند بسیار نگرانی است که دولت و گروه های کسب و کار شده اند اهدا ماسک و تجهیزات دیگر به امکانات.

Eugenio Derbez شناخته شده بازیگر در اینجا به دادگاه تجدید نظر در توییتر برای پیروان به ارائه دنده محافظ برای IMSS بیمارستان شماره 20 در Tijuana. او دریافت نامه ای از یک پزشک گفت: تسهیلات بود “غرق شده است.” او تصویری, ارسال شده در روز یکشنبه ویروسی رفت.

Guillermo آریاس

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم در ماسک صورت راه رفتن در داخل و خارج از بیمارستان تأمین اجتماعی شماره 20 در Tijuana.

IMSS پاسخ داد که بیمارستان بود و تجهیزات کافی. اما Bonilla, این, Baja California فرماندار حمایت این بازیگر گفت: پرسنل پزشکی ضعیف مجهز.

“آنها در حال انداختن مثل مگس” گفت: Bonilla که متعلق به لوپز Obrador را Morena ،

برج گفت: 24 کارکنان در تیجوانا بیمارستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus. او گفت: این ویروس ظاهرا معرفی شده توسط یک پرستار که ممکن است آلوده شده اند در خارج از مرکز.

او اذعان کرد که IMSS است فاقد زیرساخت کافی برای برخی از زمان. آن را کشیده بودند تا برنامه به گسترش تعداد تخت برای مشتریان خود. پس از آن آمد coronavirus.

“شما نمی توانید ساخت یک بیمارستان شبانه,” او گفت:.

Gabriela مارتینز کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در حال حاضر به پیوستن به مبارزه با کروناویروس: شورشی کارتل های مواد مخدر و باندهای

Coronavirus برخورد با آمریکای لاتین, خدمتکار, فرهنگ — گاهی اوقات با نتایج مرگبار

رئیس جمهور است و از میان رفت; همسر خود را VP می گوید coronavirus یک مشکل نیست. نیکاراگوئه کاهش به مقابله با یک بیماری همه گیر.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات