شیوع کروناویروس لبه و نزدیک به همه گیر

در کره جنوبی coronavirus در مورد چهار برابر بیش از دو روز به 144 نفر مربوط به یک فرقه مذهبی آزمایش مثبت است. در سنگاپور خوشه عفونت اند ترسیم شده است به دو کلیسا یک کسب و کار هتل جلسه سلامت محصولات فروشگاه و یک سایت ساخت و ساز. در ایران شیوع اتحاد کشت موارد جدید در لبنان و کانادا — یک نشانه نگران کننده این بیماری می تواند گسترش به طور گسترده تر از تحقق یابد.

در حال شیوع است. وجود دارد همه گیر. و وجود بیماری های همه گیر که در آن همه گیر تبدیل شدن به شایع در کشورهای مختلف و قاره ها به طور همزمان. رمان کروناویروس که باعث بیماری به نام covid-19 به نظر می رسد در آستانه که سوم جهان-تکان دادن مرحله.

در میان هشدار دهنده افزایش موارد با پاک کردن لینک به چین, بیماری های عفونی کارشناسان بر این باورند که flulike ممکن است به زودی غیر ممکن است شامل. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است covid-19 یک بیماری همه گیر و اثرات مخرب ترین, از جمله بیش از 2,200 مرگ و میر هنوز هم در چین است. اما زبان که از این سازمان در ژنو مقر تبدیل شده تر شوم در روزهای اخیر به عنوان چالش مهار رشد می کند بیشتر دلهره آور است.

“پنجره فرصت است که هنوز هم وجود دارد اما پنجره فرصت باریک است” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز جمعه. “ما نیاز به عمل به سرعت قبل از آن را می بندد به طور کامل.”

در آغاز هر بیماری شیوع و کارشناسان بهداشت عمومی زحمت ردیابی تماس با هر کسی که مریض شود. کارشناسان ساخت یک درخت خانواده ممکن است بیماری با شاخه است که شامل هر کسی که ممکن است متزلزل دست با, شده است و یا عطسه با فرد آلوده. اما با تایید عفونت با نزدیک شدن 80,000 مردم تماس, ردیابی, در مورد پایه و اساس به زودی می تواند غیر عملی است.

اگر coronavirus می شود درست گیر نسبت بزرگی از جمعیت انسانی — یک سوم نیم دو سوم حتی می تواند تبدیل به آلوده هر چند که لزوما به این معنا نیست آنها را مریض است. کلمه ‘اپیدمی’ فراخوانی ترس, اما آن را توضیح می دهد که چگونه گسترده شیوع ممکن است نه آن کوشندگی.

“اگر ما رفت و در سراسر جهان و تا به حال یک توپ سحر و جادو و قادر به تشخیص همه که مثبت, ما می خواهم به آن را ببینید در بسیاری از کشورها گفت:” مایکل مینا, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “این هرگز روشن تا زمانی که این اتفاق می افتد.

کارشناسان گمان این ویروس در حال گسترش است پنهانی.

“من فکر می کنم ما باید فرض کنیم که این ویروس خیلی زود برای رفتن به تبلیغ در جوامع در اینجا اگر آن را در حال حاضر و با وجود اقدامات تهاجمی ما باید با قرار دادن تلاش بیشتر برای کاهش اثرات” گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “که به معنی حمایت از افرادی که به احتمال زیاد به توسعه بیماری شدید و مرگ است.”

این ویروس خواهد بود آسان تر برای مهار اگر افرادی که مسری شد و بدیهی است که به عنوان مورد با آمريکا آغاز شده است که شیوع آن سوخته خود را در سال 2003. اما این ویروس جدید به نظر می رسد به گسترش در میان افرادی که در برخی موارد نه به طرز محسوسی بیمار است. در واقع بسیاری از موارد covid-19 خفیف بوده اند. رانندگان تاکسی و مردم در جلسات کسب و کار را گسترش بیماری و در میان بیش از 600 مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز که آزمایش مثبت حدود نیمی هیچ علائم آشکار.

یک مطالعه جدید از یک تیم بین المللی از محققان ارسال شده در پزشکی قبل از مطبوعات و سایت دوشنبه تخمین می زند که دو سوم از coronavirus عفونت در ووهان چین قبل از سفر از محدودیت های اعمال شده Jan. 23 منتقل گرديد توسط مردم whowere نه مستند به عنوان آلوده. یک گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان این هفته پیشنهاد بیماری اوج می رسد infectiousness مدت کوتاهی پس از مردم شروع به احساس بیمار, پخش كردن, مانند آنفولانزا. یک مطالعه منتشر شده در JAMA روز جمعه وقایع مورد 20 ساله ووهان که آلوده به پنج بستگان حتی اگر او هرگز نشان داد نشانه هایی از بیماری است.

“آنچه که ما پیدا کردن است که این ویروس است که می تواند بسیار دشوار باشد” گفت: Jeffrey شمن یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه کلمبیا و با همکاری نویسنده از مطالعه نوشته شده در دوشنبه. “من شخصا فکر نمی کنم ما می توانیم آن را انجام دهد.”

اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch تخمین می زند که 40 تا 70 درصد از جمعیت انسانی به طور بالقوه می تواند توسط ویروس آلوده اگر آن را همه گیر می شود. نه همه کسانی که مریض او اشاره کرد. برآورد مرگ و میر از covid-19 تقریبا دو از 100 تایید عفونتهمچنین ممکن است رها کردن در طول زمان به محققان در درک بهتر از چگونگی این ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته است.

رمان coronavirus ممکن است به خصوص مناسب برای مخفیکاری جامعه انتقال از علائم آن می توان به غیر قابل تشخیص از کسانی که از یک سرماخوردگی یا آنفولانزا و تست قابلیت هنوز در حال یافت.

کارشناسان تخمین می زنند که حدود یک هفته به تعداد افراد آلوده در یک جامعه به دو. بر اساس که این امر به احتمال زیاد چند هفته برای عفونت های خوشه ای برداشت می شود توسط یک محلی در بخش بهداشت و درمان گفت: Trevor Bedford محاسباتی زیست شناس در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل. توسط اواسط ماه مارس او برآورد مقامات باید بدانید که اگر جامعه و انتقال درست بیماری همه گیر.

این ویروس در حال حاضر آلوده مردم در هر استان در چین است و در حال حاضر در جوامع در سنگاپور و کره جنوبی و تایلند و ویتنام و هنگ کنگ و ژاپن با توجه به نانسی r. schultze ، بالا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های رسمی.

“من می خواهم برای روشن است که ما در حال دیدن جامعه گسترش در اینجا در ایالات متحده و در عین حال” او گفت:. “اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که در نهایت ممکن است اتفاق می افتد.”

تا کنون ایالات متحده 44 مورد بسیاری از آنها در میان عودت مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن ویروس گسترده تبدیل شده در حالی که کشتی تحت قرنطینه در یوکوهاما ژاپن است.

“این غیر ممکن است برای پیش بینی در این مرحله اگر زمان وقوع خواهد پیشرفت واقعی و همه گیر” گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو متحده coronavirus نیروی کار. “اگر تعداد زیادی از کشورهای در حال ناموفق در پیشگیری از پایدار چند نسل انتقال و سپس ما می تواند شاهد آینده همه گیر.”

یک بیماری همه گیر است که یک خط در شن و ماسه و هر متخصص یک کمی متفاوت تعریف برای زمانی که شیوع آن می گذرد. به طور کلی به این معنی است که وجود دارد خود کفا خطوط عفونت در کشورهای مختلف و قاره ها — که در آن خانواده درخت ممکن است بیماری آغاز می شود برای در بر گرفتن کل جمعیت.

برخی از متخصصان خوشبین باقی می ماند که اتفاق نمی افتد, در بخشی به دلیل دولت چین اعمال اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم جدا شده و در خانه های خود. اگر چه تعداد تجمعی موارد نگه می دارد و بالا رفتن نرخ افزایش ظاهرا کاهش یافته است. تغییرات در چگونگی چینی در حال پیگیری موارد مانع تلاش های کارشناسان خارج از درک اعداد.

“من نمی خواهم به از خود راضی. من نمی خواهم بگویم ما از جنگل گفت:” ایان Lipkin یک دانشگاه کلمبیا اپیدمیولوژی که به چین سفر کرده به تازگی برای کمک به با این بیماری همه گیر و پاسخ که جدا شده خود را به مدت دو هفته پس از بازگشت. “اما من فکر می کنم ما به عنوان dire straits که ما ممکن است به دلیل اینکه همه با هم کشیدن بین المللی است.”

که ممکن است مردد به اعلام یک بیماری همه گیر که برچسب همراه با مهم سیاسی و اقتصادی و عواقب. وقتی که آخرین اعلام کرد یک بیماری همه گیر برای H1N1 آنفلوانزا شیوع در سال 2009 تصمیم گرفت بعد از انتقاد برخی از کشورها که احساس تصمیم تحریک ترس های غیر ضروری و بیش از حد پرخاشگرانه پاسخ. این اعلامیه به عنوان مثال باعث شد بسیاری از کشورها به صرف مبالغ زیادی در واکسن حتی اگر H1N1 فشار آنفلوآنزا ثابت می شود نسبتا خفیف.

به مرگ از کروناویروس جدید باقی مانده است دشوار است به منظور برآورد. اما در سراسر این سیاره بسیاری از سیستم های بهداشتی در حال حاضر در حال آماده شدن برای یک بیماری همه گیر اضطراری است. که شامل برنامه ریزی برای درمان افرادی که مشکوک به داشتن بیماری و برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در چین, مرگ Li Wenliang دکتر که او نیز یک افشاگر اطلاعاتی در مورد ویروس جدید تأکید خطر برای کسانی که در خط مقدم. بیش از 3000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده است با توجه به یک گزارش از مقامات بهداشت عمومی.

عمده بوستون سیستم مراقبت های بهداشتی راه اندازی عملیات اضطراری در اواخر ژانویه — درمان تهدید مانند آتش سوزی در ساختمان و یا بمب گذاری در ماراتن بوستون. در دانشگاه مینه سوتا مرکز پزشکی یک “scrum” تیم فعال شد در اوایل فوریه به تمرکز بر روی سلامت سیستم آمادگی ممکن است بیماران.

کارشناسان بهداشت عمومی در حال تدوین استراتژی در مورد چگونه به صرفه جویی در N95 ماسک تخصصی ماسک که در یک محدود عرضه به دلیل افزایش تقاضا است. آنها حتی فکر کردن در مورد ظاهر جزئیات کوچک مانند چگونه به مطمئن شوید که بیماران نمی جرقه عفونت های جدید زمانی که آنها با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی برای بررسی در یا پمپ ضد عفونی کننده بر روی دست خود را.

“ما باید آماده” گفت: پل Biddinger رئیس بخش اورژانس آمادگی برای بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است. “Extrapolating از برخی از شماره های ما دیده می شود در ضربه به سیستم مراقبت های بهداشتی در چین به این معنی که ما باید به افزایش سریع است.”

Min Joo Kim, Amanda Coletta کمک به این داستان.

ادامه مطلب

Coronavirus آلوده به آمریکایی ها خانه پرواز در برابر CDC مشاوره

اوایل اشتباه به احتمال زیاد اجازه coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

می coronavirus شامل می شود ؟ گمنام پیچیده پاسخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>