Coronavirus: رییس نیروی دریایی ایالات متحده کاپیتان برت Crozier تست مثبت برای coronavirus

سابق نیروی دریایی ایالات متحده کاپیتان برت Crozier – که حذف شد از فرماندهی coronavirus زده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت پس از برجسته شرایط کشتی خود را – دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به گزارش.

Crozier برطرف شد از فرمان او روز پنج شنبه پس از مافوق خود را از دست داده و اعتماد به نفس در توانایی های خود را به منجر شود با توجه به وال استریت ژورنال.

در اوایل این هفته Crozier با ارسال نامه ای به نیروی دریایی شفاعت برای کمک به با شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی که مجبور شد برای بارانداز در گوام در هفته گذشته است.

“ما در جنگ” Crozier نوشت: در چهار صفحه در نامه ای به کارفرمایان جزئیات چگونه کشتی را به اندازه کافی امکانات قرنطینه. “ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

نامه به بیرون درز شد برای رسانه ها قرار دادن پنتاگون در دفاعی که آیا آنها انجام شد به اندازه کافی برای خدمه.

روز یکشنبه نیویورک تایمز اشاره کرد دو نیروی دریایی آکادمی همکلاسی از Crozier را که در حال نزدیک شدن به او و خانواده اش به عنوان تایید تشخیص خود.

وی آغاز شد برگزاری نمایشگاه علائم قبل از او برداشته شده از ناو جنگی است.


یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: Crozier شده است reassigned به مقر نیروی دریایی نیروهای هوایی اقیانوس آرام فرماندهی در سن دیگو.

او در حال حاضر در قرنطینه برنامه ریزی شده. نیروی دریایی است و نه اظهار نظر در گزارش تشخیص است.

روز یکشنبه وزیر دفاع علامت Esper دو برابر کردن در توجیه Crozier شلیک گفتن سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه که اخراج شد و یک مثال از اینکه چگونه رهبران پاسخگو هستند.” رسیدگی به اقدامات خود است که هنوز هم ادامه دارد.

آقای ترامپ نیز مورد انتقاد قرار Crozier نامه ادعا که کاپیتان سابق “نباید صحبت کردن که راه در یک نامه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de