Coronavirus: تولید نفت سازمان ملل توافق بی سابقه ای کاهش در واکنش به افزایش قیمت

جهان از تولید کنندگان عمده نفت توافق کرده اند اسلش خروجی توسط یک دهم در تلاش برای معکوس کردن رکود در قیمت میان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از یک ماراتن ویدئو کنفرانس بین 23 ملل اوپک کارتل حمایت بی سابقه ای کاهش حداقل 9.7 میلیون بشکه در روز از ماه آینده.

این معامله نیز به پایان دادن به یک جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه که دیدم قیمت نفت خام برنت کلید بین المللی نفت قیمت معیار سقوط به پایین ترین سطح خود در 18 سال است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا تشکر رهبران هر دو کشور پادشاه سلمان و ولادیمیر پوتین در یک صدای جیر جیر نقطه بزرگ “معامله نفت”.

او افزود: “این صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده… معامله بزرگ برای همه!”

کرملین گفت که آقای پوتین برگزار تماس با ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پادشاه عربستان سعودی برای ابراز حمایت خود از توافق.

و تصویری پخش عربستان متعلق به کانال ماهواره ای ” العربیه نشان داد لحظه ای که عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان پسر پادشاه سلمان assented به معامله.

“من با رضایت بنابراین من موافقت می کنم” شاهزاده گفت: نقشه کشی دور از کف زدن از کسانی که در این ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

تقاضا برای نفت کاهش یافته است بیش از نیمی از در ماه گذشته که میلیاردها نفر از مردم در خانه بماند, شرکت کاهش در تولید و خطوط هوایی زمین ناوگان خود را. انتظار می رود به رکود بیشتر به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان قرارداد و بیکاری soars و تحلیلگران گفت: اقتصاد جهان در حال حاضر وارد یک رکود است.

این معامله جدید – که اوپک گفت: در پیش نویس بیانیه می تواند مقدار به کل قطع از 20 میلیون بشکه رسیده بود تنها چند ساعت قبل از بازگشایی بازارهای آسیایی در روز دوشنبه. قیمت نفت در حال معامله در تنها بیش از $31 (25 پوند) از یک کم از $22.58 دو هفته پیش.

آن را پس از توافق از نفت خیز متحده که به تازگی معرفی شده قانون برای حذف سربازان آمریکایی از عربستان سعودی خواست پادشاهی به قطع نفت خام خروجی.

“آنها صرف بیش از ماه گذشته جنگ در آمریکا تولید کنندگان نفت در حالی که ما در حال دفاع از آنان است. این است چگونه دوستان درمان دوستان گفت:” کوین کرامر یک سناتور جمهوری خواه از ایالت داکوتای شمالی قبل از اوپک معامله است.

“من فکر می کنم اعمال خود شده اند غیر قابل توجیه و آنها نمی شود به راحتی و یا به سرعت فراموش شده است. آیا ما حتی می توانید یک همکاری استراتژیک تا حد زیادی بستگی به مراحل بعدی خود را.”

یک نقطه چسبیده در معامله حل و فصل شد و پس از اوپک توافق کردند مکزیک خواهد تنها به کاهش خروجی آن توسط 100,000 بشکه برای دو ماه.

مکزیکی, رئیس جمهور, آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: رئیس جمهور ایالات متحده موافقت کرده بود برای جبران مکزیک کوچکتر برش.

وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت: وزارت امور خارجه تلویزیون است که, کویت, عربستان سعودی و امارات متحده عربی موافقت کرده بود کاهش بیشتر در بالای اوپک معامله برای کمک به توازن بازار.

“وزیر کشور عربستان سعودی گفت که عربستان سعودی کویت و امارات متحده عربی توافق کردند برای کاهش بیشتر از دو میلیون بشکه از توافق داوطلبانه” آقای زنگنه گفت. “ما امیدواریم که بازده بازار به یک راه متعادل.”

نیجریه و نفت و منابع وزارت در بیانیه ای گفت که این معامله درگیر 8 میلیون بشکه در روز کاهش از ماه ژوئیه تا پایان سال و 6 میلیون بشکه کاهش به 16 ماه ابتدای سال 2021.

“این را قادر خواهد ساخت ایجاد توازن به بازار نفت و انتظار جهش قیمت 15 دلار در هر بشکه در کوتاه مدت” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

تحلیلگران ارائه محتاط خوش آمدید برای مقابله کرد و آن را ممکن است به اندازه کافی. “این است که حداقل یک تسکین موقت برای صنعت انرژی و اقتصاد جهانی” گفت: در هر مگنوس Nysveen سر از تجزیه و تحلیل در Rystad انرژی است.

“حتی اگر تولید کاهش کوچکتر از آنچه در بازار مورد نیاز است و تنها به تعویق انداختن سهام ساختمان, محدودیت, مشکل, بدترین است در حال حاضر اجتناب شود.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de