Coronavirus: اوهایو بسته رستوران ها و کافه ها به عنوان نیویورک رسمی خواستار مشابه shutdown

اوهایو فرماندار دستور داده است تا تمام کافه ها و رستوران ها در دولت در تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus به عنوان فشار افزایش می یابد در نیویورک مقامات برای انجام همان.

“ما خواهد بود با صدور دستور بسته شدن تمام کافه ها و رستوران ها در اوهایو آغاز و در 9pm امشب” فرماندار مایک DeWine اعلام کرد در روز یکشنبه.

“من آگاه هستم که این تاثیر بسیاری خوبی کارگران است. من می توانم به شما بگویم که چقدر متاسفم من هستم اما ما کار خواهد کرد برای کاهش درد و رنج. این هدف ما برای همه, برای دریافت از طریق این” او نوشت.

آن را به عنوان یک نیویورک عضو شورای نامیده می شود برای شبیه خاموش کردن در اپل بزرگ پس از یک آخر هفته که در آن بسیاری از ساکنان این شهرستان حاضر به خود منزوی.

تعداد موارد تایید شده در این شهرستان بود در 329 روز یکشنبه و تقریبا دو برابر است که در ایالت نیویورک است. سه نفر شناخته شده اند و تا کنون.

با وجود افزایش شدید عفونت نیویورکی به نظر می رسد نیست که خواستار توجه مردم به ماندن در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی. شنبه شب کافه ها و رستوران ها هنوز پر از مردم است.

“ما در یک وضعیت اضطراری و ما باید به سرعت حرکت می کند به کاهش تاثیر coronavirus/Covid-19 در شهر ما. همه خدمات غیر ضروری باید بسته از جمله کافه ها و رستوران ها” شورای شهر گفت: سخنران Corey Johnson.

“ما باید در حفظ و ملزومات مانند فروشگاه های مواد غذایی bodegas داروخانه و بانک ها باز است. و رستوران ها است که می تواند تحویل باید قادر به باز بماند به ارائه خدمات تحویل برای نیروهای جدید است. ما باید پررنگ باشد – اما ما نیز باید آماده شود” او در توییتر نوشت.

ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو روز شنبه گفت که او انتظار می رود تعداد موارد به افزایش قابل توجهی در روزهای آینده و هفته.

“عفونت رای عظیم خواهد بود,” او گفت:, و اضافه کرد که بیشتر اقدامات ممکن برای جلوگیری از گسترش ویروس بیشتر است.

تماس به کافه ها و رستوران ها آمد در میان مشابه بحث بر سر اینکه آیا به این شهر مدارس. فرماندار کومو گفت: روز یکشنبه که مدارس دولتی در شهر نیویورک که حساب برای بیش از یک میلیون دانش آموز باید بسته به طور موقت.

بعد شهردار این شهرستان, بیل د Blasio, اعلام کرد که مدارس این شهرستان که در واقع نزدیک ترک 1.1 میلیون کودک در خانه است. او به این تصمیم با وجود داشتن ابراز ترس که اندازه گیری خواهد نیروی خط مقدم پزشکی کارگران به ماندن در خانه و مراقبت از بچه های خود را.

نیوجرسی فرماندار فیلیپ مورفی در عین حال گفت: تعطیلی مدارس وجود دارد “قریب الوقوع است.”

همچنین در نیوجرسی شهردار شهر هابوکن فقط در سراسر رودخانه از منهتن دستور بسته شدن میله از یکشنبه. این شهر همچنین اجرای مقررات منع رفت و آمد از دوشنبه شب و در جریان آن ساکنان را مجبور به اقامت در داخل خانه بین 10pm و 5 بعد از ظهر.

“همانطور که من نوشتن این پیام در یک شنبه شب من دریافت یک تماس از ما رئیس پلیس کنت Ferrante اطلاع من از یک نوار در مرکز شهر هابوکن با حداقل یک نفر در حال سقوط در داخل و خارج از آگاهی و پلیس ما نیاز به صبر برای بیش از 30 دقیقه برای یک آمبولانس می رسند چرا که ما EMS هولناک است با خدمات تماس” شهردار راوی Bhalla گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“این است که متاسفانه عاملی که چرا ما نمی توانیم ادامه نوار عملیات است که می تواند ماشه تماس برای خدمات است که با تاخیر در بخشی به دلیل این بحران بهداشت عمومی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im