Coronavirus: اوباما حملات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و می گوید: بسیاری از ‘نیست حتی تظاهر به اتهام’

باراک اوباما به راه اندازی نادر در حمله به تهمت و دولت را از دست داده و coronavirus بحران که او گفت: تا به حال نشان داد میزان ineptitudes در قلب دولت است.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” رئيس جمهور سابق گفت. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

این توبیخ از جانشین او آمد به عنوان 44 رئیس جمهور ایالات متحده خطاب به فارغ التحصیلان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها هشدار دادهاند: “اگر جهان در حال رفتن به دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما.”

این دومین بار در هفته که آقای اوباما علنا مورد انتقاد دولت فعلی پس از به بیرون درز صوتی از او خواستار کاخ سفید در پاسخ به Covid-19 یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” فرستاده آقای ترامپ با عصبانیت به دنبال ساخت یک رسوایی در اقدامی تلافی جویانه با استفاده از هشتگ #OBAMAGATE.

به عنوان رسمی ما تلفات گذشت 80,000 هفته گذشته آقای ترامپ همچنین ادعا کرد که او “علائم بزرگ” خود را برای دست زدن به همه گیر آن را نسبت به آقای اوباما آنفولانزای خوکی “فاجعه” نتیجه رسید: “علائم ضعیف بد نظرسنجی – یک سرنخ وجود ندارد!”

روز شنبه دموکرات تاسف است که خود مخاطبان جوان بودند با پیدا کردن خود را در یک جهان ویران شده توسط یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی.

“اجازه دهید صادقانه یک بیماری مانند این فقط افکن اساسی نابرابری و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور است.” “ما آن را در مخربی از Covid-19 در جوامع ما است.”

“ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به سوال” آقای اوباما گفت: “در اشاره به Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست به تازگی دنبال شده و به ضرب گلوله کشته پایین توسط یک افسر سابق پلیس و پسرش در گرجستان است.

آدرس آمد ساعت بعد از آقای اوباما به سخنرانی جداگانه به سالمندان دبیرستان در یک مجازی شروع مراسم توسط LeBron James و شامل Pharrell Williams, مگان Rapinoe و ملاله یوسف زی.

رئيس جمهور سابق ارائه شده “سریع سه قطعه از مشاوره” برای آینده است.

“اولین نترس” آقای اوباما گفت. “امریکا رفته از طریق بار دشوار قبل و برده داری و جنگ داخلی قحطی و بیماری و افسردگی و 9/11– و هر زمان ما قوی تر است.”


دوم به نظر می رسد یکی دیگر از backhanded واکسن در رئیس جمهور فعلی.

“آیا آنچه شما فکر می کنم درست است,” او گفت:. “انجام آنچه احساس می کند خوب چه راحت و چه آسان است که چگونه بچه های کوچک فکر می کنم.

“متاسفانه بسیاری از به اصطلاح رشد یو پی اس از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم هنوز هم فکر می کنم که راه – به همین دلیل است که همه چیز آنقدر خراب کرد.”

ثالثا او را محکوم بدبینی و ترس فراخوانی برای افراد جوان برای ساخت یک جامعه چرا که “اگر ما در حال رفتن به نجات محیط زیست و شکست های آینده بیماری های همه گیر پس از آن ما در حال رفتن به آن را انجام دهد با هم”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن فعال بود در توییتر بیشتر retweeting و نوشتن در مورد “Obamagate” این توطئه او واسطه پیش از انتخابات آینده است که نشان می دهد رئیس جمهور سابق و خود را بالا اطلاعات ستاد به دنبال به دام انداختن ورودی مقامات در مجادلات حقوقی به زانو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری از شروع.

در اوایل این هفته آقای ترامپ نیز ترویج ادعا می کنند که آقای اوباما بود “اول سابق رئیس جمهور برای صحبت در برابر جانشین او بود که سنت طولانی مدت از ادب و نجابت”.

چندین رئیس جمهور سابق ساخته شده اند نظرات نخوری سیاست های جانشینان خود از جمله جورج بوش, بیل کلینتون و جیمی کارتر و تئودور روزولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>