Coronavirus: هیچ شواهدی وجود دارد که آنتی بادی آزمایشات نشان می دهد ایمنی هشدار می دهد که

سازمان جهانی بهداشت برای تردید در استفاده از coronavirus آزمایشات نشان می دهد که آیا افراد سیستم ایمنی هستند و یا محافظت از عفونت است.

متخصص اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه که با حضور آنتی بادی در خون معنی نیست که فرد دیگر در معرض خطر این بیماری است.

“ما هیچ مدرکی وجود ندارد که استفاده از یک سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد مصون است و یا محافظت از عفونت,” او اضافه شده است.

و مایک رایان, آگهی که Covid-19 تیم وجود دارد گفت: تا کنون شواهد کمی از اصطلاح “گله ایمنی” در میان جمعیت در معرض این بیماری است.

“بسیاری از اطلاعات اولیه در آینده برای ما در حال حاضر نشان می دهد بسیار پایین در صد از جمعیت که در واقع seroconverted به تولید آنتی بادی,” او گفت:.

بوده است وجود دارد انتظار می رود که شاید گله ایمنی ممکن است زمانی اکثریت در جامعه ممکن است در حال حاضر توسعه آنتی بادی است.

“من فکر می کنم به طور کلی شواهد اشاره شده است برابر است که پس از آن ممکن است مشکل را حل کند دولت در حال تلاش برای حل.”

دکتر رایان گفت: هنوز هم وجود دارد “بسیاری از عدم قطعیت” در مورد اثربخشی آنتی بادی آزمایش. “هیچ کس مطمئن است که آیا کسی که با آنتی بادی به طور کامل محافظت شده در برابر داشتن بیماری و یا در معرض بودن دوباره,” او اضافه شده است.

“به علاوه برخی از این آزمایشات ممکن است مسائل از حساسیت. آنها ممکن است به یک نتیجه نادرست.”


آن را به شرح زیر گزارش می دهد که دولت بریتانیا پرداخت £16m برای تست آنتی بادی از دو شرکت در چین در ماه گذشته – تنها به کشف آنها کار نمی کند.

با وجود آن عقب نشینی وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در 2 آوریل که افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی می توان به “ایمنی گواهینامه ها” اجازه می دهد تا آنها را به ترک مستند و بازگشت به زندگی عادی

و در روز جمعه غول دارویی Roche گفت: آن را به حال ابداع جدید تست آنتی بادی که این امید را در دسترس در انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی از اوایل ماه آینده.

که گفت آن امیدوار به موضوع راهنمایی در مورد آنتی بادی آزمایش این آخر هفته. “این چیز خوبی است که این چیزها در حال توسعه هستند و در دسترس هستند اما آنها نیاز به اعتبار گفت:” دکتر ون Kerkhove.

دکتر رایان اضافه شده است که وجود دارد “جدی مسائل اخلاقی در اطراف استفاده از چنین رویکرد و ما نیاز به آدرس آن را با دقت بسیار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de