Coronavirus اخبار: بیمه خدمات درمانی می گوید: بیشتر مردم ممکن است نیاز به خود منزوی به عنوان کارگر MP آزمایش ویروس مرگبار

شرکت های ایالات متحده در ویتنام برخورد با مسائل زنجیره تامین

ما شرکت های تولیدی فعال در ویتنام در حال درد و رنج زنجیره تامین مسائل با توجه به شیوع کروناویروس با توجه به بررسی های اتاق بازرگانی آمریکا (AmCham) اعضا در ویتنام کسب و کار اتاق بازرگانی گفت.

“بیش از نیمی از اعضای ما در بخش تولید در حال تجربه دشواری یافتن منابع تامین/مواد با توجه به اختلالات از coronavirus” گفت: AmCham, مدیر اجرایی, آدم Sitkoff.

بیش از یک سوم از اعضا می گویند فعلی زنجیره تامین اختلال در حال حاضر به طور جدی تحت تأثیر خود را جهانی شرکت عملیات بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که بزرگترین چالش های تامین مواد جایگزین و محصولات همراه با مدیریت موجودی.

“زنجیره تامین اختلال و محدودیت های مسافرتی هستند و ادامه خواهد داد به تاثیر بسیاری از بخش های کسب و کار” آقای Sitkoff گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>