Coronavirus اخبار – زنده: ما پزشکان تردید از انگلستان دگزامتازون ‘موفقیت’ به چین پکن لغو پروازها به دلیل شیوع جدید

ما پزشکان بازیگران شک در انگلستان دگزامتازون ‘موفقیت’

پزشکان آمریکایی خواسته اند که خود را به انگلیسی, counteraprts به انتشار کامل نتیجه از یک آزمایش است که پیشنهاد دگزامتازون ارزان استروئید مواد مخدر, حال siginificant تاثیر در درمان coronavirus بیماران با علائم شدید.

اخیر خروج از نفوذ Covid-19 مطالعه آنها را به سمت چپ مایل به دیدن اطلاعات بیشتر گفتند. (که حماسه, مربوط لانستاست مفصل در اینجا.)

دگزامتازون می تواند به کاهش خطر مرگ در برخی بیماران تا یک سوم زنان بریتانیا بازیابی محاکمه محققان گفت: اما آنها در عین حال به انتشار خود را کامل نتایج. این دارو که دولت بریتانیا شده است انباشت از ماه مارس در حال حاضر تایید شده برای استفاده در بیمه خدمات درمانی.

“ما سوخته شده قبل از نه فقط در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما حتی قبل از Covid با هیجان انگیز نتایج است که زمانی که ما دسترسی به داده ها به عنوان قانع کننده گفت:” دکتر کاترین Hibbert, مدیر پزشکی بخش مراقبتهای ويژه در دانشگاه هاروارد بیمارستان عمومی ماساچوست.

Dr هیبرت گفت: اطلاعات منتشر شده به او کمک کند ارزیابی یافته و ببینید که بیماران بهره مند ترین و در چه دوز.

“من بسیار امیدوار این درست است چرا که این امر می تواند یک گام بزرگ به جلو در بودن قادر به کمک به بیماران ما,” او گفت: “اما افزود او نمی خواهد او را تغییر دهید روش کار نشده است.

استروئیدها می تواند به سرکوب سیستم ایمنی بدن, هشدار داد,,,, Dr Thomas McGinn, معاون پزشک ارشد در نیویورک بزرگترین سیستم درمانی Northwell سلامت. او به رویترز گفت که پزشکان وجود دارد با استفاده از استروئیدها در یک مورد به مورد و بر اساس.

“ما باید برای دیدن آنچه که این مطالعه به نظر می رسد با توجه به محیط زیست در حال حاضر retractions” گفت: McGinn. “من فقط صبر کنید برای دیدن داده های واقعی را ببینید اگر این داوری و منتشر شده در مجله” او گفت:.

کره جنوبی بالا سلامت رسمی نیز خواست احتیاط در استفاده از این دارو برای Covid-19 بيمار به علت عوارض جانبی بالقوه است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات