Coronavirus اخبار – زنده: ما پزشکان تردید از انگلستان دگزامتازون ‘موفقیت’ به چین پکن لغو پروازها در میان شیوع جدید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ما پزشکان ابراز احتیاط بیش از انگلستان دگزامتازون “دستیابی به موفقیت” خواستار کامل نتایج حاصل از این آزمایش منتشر می شود و هشدار دهنده از عوارض جانبی بالقوه است. در ضمن آلمان وزارت بهداشت کاهش یافته است به نظر بهبود مطالعه کارآزمايی اما یک سخنگوی این گفته بود بدون نیاز به ذخایر مواد مخدر است.

در جای دیگر چین برای لغو صدها پرواز از پکن به دلیل سرمایه جدید Covid-19 شیوع مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار. این شهرستان گزارش 31 عفونت های جدید در روز چهارشنبه از 27 روز قبل.

و در نیوزیلند نظامی شده است با سرپرستي مرز قرنطینه پس از دو افراد آلوده به ویروس coronavirus منتشر شد در اوایل. Jacinda protocol wine studio گفت: جفت ارز آزاد در مهربان زمینه بود “غیر قابل قبول”. آنها تا به حال پرواز از لندن به بازدید از مرگ نسبی و مقامات در حال حاضر در تلاش برای ردیابی بیش از 300 نفر آنها ممکن است در تماس با.

ساعت سخنگوی هنوز هم نمی توانم بگویم که NHSX برنامه آماده خواهد شد

خیابان داونینگ شده است قادر به می گویند که vaunted اما بسیار با تاخیر NHSX تماس با ما-ردیابی برنامه های گوشی های هوشمند آماده خواهد شد برای استفاده گسترده است.

مت, Hancock, سلامت, منشی, در ابتدا گفت: این امر آماده است.

“من نمی باید یک تاریخ” به ساعت رسمی سخنگوی وقتی از او پرسیدند که این برنامه در دسترس خواهد بود ،

پرسید: چه باعث شد تاخیر این سخنگو گفت: “من نمی کردم هر به روز رسانی.”

10 هیچ متعهد به حقوق بازنشستگی سه قفل با وجود coronavirus

خیابان داونینگ بازی های برگزار شده است پایین گزارش می دهد که سه قفل در حقوق بازنشستگی می تواند لغو شود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک شماره 10 منبع انجمن مطبوعات گفت: “این منحصر به فرد و به چالش کشیدن شرایط اقتصادی و ما نمی توانیم پنهان کردن از آن است.

“همانطور که می دانید تصمیم گیری در مالیات و بازنشستگی و سیاست های تعیین شده در بودجه با صدراعظم اما وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو این سه گانه قفل و ما همیشه در کنار بازنشستگان.”

پرسید: اگر آن را می تواند به حالت تعلیق برای یک یا دو سال این منبع گفت: “من قصد ندارم به حدس و گمان در مورد آنچه تورم ممکن است در آینده است.”
 

آزمون بیمه خدمات درمانی کارکنان دو بار در هفته, بالا, دکتر, خواستار

بیمه خدمات درمانی کارکنان باید آزمایش coronavirus دو بار در هفته برای کمک به اطمینان از بیماران که کارکنان آلوده نیست پیشرو جراح گفت:” می نویسد آدم فارست.

استاد درک الدرسون جمهور از کالج سلطنتی جراحان گفت: لازم بود برای افزایش کارکنان تست برای تشویق افرادی که دور مانده از بیمارستان در طی این بیماری همه گیر است که آن را امن برای بازگشت.

تبلیغات

ماهیان خاویاری تعهد در مدارس

Nicola Sturgeon متعهد شده است تا “حرکت آسمان و زمین” به مدارس در حال اجرا به طور معمول ممکن است در آن زمان آنها با توجه به بازگشت در ماه اوت است.

در سخنرانی خود در اولین وزیر سوالات در چهارشنبه Ms ماهیان خاویاری متعهد به ارائه پول نقد مورد نیاز توسط شوراها برای اطمینان اجتماعی فاصله اقدامات را می توان در مدارس.

نظرات او آمده تنها چند ساعت پس از او گفت که باید سرکوب ویروس همچنان در طول تابستان به عنوان آن در حال حاضر و سپس مدارس می تواند بازگشت “نزدیکتر نرمال” در اوت 11.

اسکاتلند و رهبر حزب محافظه جکسون Carlaw پاسخ داد: “فرانسه و آلمان و دانمارک و ایرلند در حال حرکت در آسمان و زمین این دولت نیست.”

ما هنوز در موج اول از ویروس Fauci می گوید:

Anthony Fauci, این برگ برنده دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد که آمریکایی ها در برابر خوشنودی به عنوان جدید Covid-19 موارد سنبله در چند ایالت آمریکا که در آن مستند اقدامات بوده است کاسته می نویسد: Gino Spocchia.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر استدلال در روز سه شنبه بود که آن را بیش از حد به زودی به برچسب جدید Covid-19 موارد به عنوان یک به اصطلاح “موج دوم”.

“زمانی که من در تلویزیون نگاه من و دیدن تصاویری از تجمع مردم در میله های زندان که محل آنها نشان می دهد که نباید انجام می دهند که آن را بسیار مخاطره آمیز” دکتر Fauci گفت: روزانه وحش.

NI پلیس بازرس به پروب جریمه دست در BLM تظاهرات

پلیس بازرس در حال بررسی است چگونه PSNI به اجرا coronavirus مقررات در مجامع عمومی.

وجود دارد تعدادی از شکایت به ناظر در مورد جریمه صادر شده برای مردم که با حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در بلفاست و لندندرری در شنبه 6 ژوئن.

شاکیان ادعا کرد که پلیس تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای به اجرا درآوردن مقررات مشابه در اجتماعات بزرگ در سواحل و همچنین در حفاظت از مجسمه های جمع آوری و در شهر بلفاست در سالن 13 ژوئن.

ماری اندرسون گفت: او را بررسی خواهد تمرکز در سیاست پلیس, چگونه آن را در حال ابلاغ به رتبه و فایل افسران و چگونه آن را در حال اجرا.

خانم اندرسون دفتر اضافه شده است که قانونی بودن مجازات ثابت متوجه یک موضوع برای دادگاه.
ایرلند شمالی پلیس مدیره نیز بررسی شکایات و موافقت کرده است برای برقراری ارتباط با بازرس ،

تبلیغات

انگلستان آمار و ارقام به روز رسانی

بیشتر از 10 نفر کشته شده اند پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در ولز بهداشت عمومی ولز گفت: با در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 1,466. تعداد کل موارد وجود افزایش 53 به 14,922.

در ایرلند شمالی یکی بیشتر مرگ با کروناویروس شده است ثبت شده است. منطقه وزارت بهداشت گفت: در مجموع در حال حاضر 543. وجود هشت جدید تایید موارد ویروس, آوردن مجموع به 4,862.

پرستار که مرده پس از زایمان احساس بیش از حد ‘درمانده’ به توقف کار

یک پرستار که درگذشت coronavirus روز پس از او به هنگام تولد توسط اورژانس سزارین برای نوزاد دختر بیش از حد احساس “درماندگی” به درخواست او کارفرمایان و اگر او می تواند به توقف کار شوهرش گفته است, می نویسد: کیت Ng.

مریم Agyeiwaa Agyapong تسلیم به Covid-19 مارس در فقط یک هفته پس از او در بیمارستان بستری شد با عفونت و روز بعد از او پدر تحویل داده شد.

شوهرش ارنست Boateng نشان داد در مصاحبه با بی بی سی که 28 ساله پرستار احساس او نمی تواند درخواست برای متوقف کردن کار با وجود اینکه به شدت باردار حتی زمانی که او هشدار یک نماینده اتحادیه که آن را امن نیست.

پزشکان کودکان تماس بگیرید جانسون را به اولویت مدارس

بیش از 1500 پزشکان اطفال در حال خواسته اند که بوریس جانسون به بازگشایی مدارس یک اولویت یا “خطر ابتلا به زخم زندگی شانس نسل جوان مردم”.

پزشکان امضا نامه ای از کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک درخواست مقامات در انگلستان و ایرلند شمالی به دنبال ولز و اسکاتلند در تخمگذاری برنامه های دقیق برای گرفتن کودکان به کلاس های درس.

آن را می خواند: “فشار از تاثیر Covid-19 است و ادامه خواهد داد به عهده کودکان و خانواده هایی که کمترین منابع و نیاز به پشتیبانی می کند.”

اوایل امروز نخست وزیر سوالات آقای جانسون بارها و بارها به چالش کشیده حریف خود آقا Keir Starmer می گویند که آیا او بر این باور بود که برای کودکان امن برای بازگشت به مدرسه – در برگشت از نظم طبیعی از PMQs و نشانه ای از چگونه شارژ این مسئله تبدیل شده است.

اتحادیه های کارگری نیز انجام شده است نبرد با نمایندگان مجلس محافظه کار به عنوان آنها هشدار می دهند که برخی از مدارس ممکن است آماده به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر. شما می توانید اطلاعات در مورد که در اینجا.

گرفتن تا امروز PMQs clash زیر:

تبلیغات

پکن پرواز لغو میان شیوع جدید

بیش از 60 درصد از پروازهای تجاری در داخل و خارج از پکن لغو شده اند چرا که این شهر جدید شیوع کروناویروس.

موارد جدید مرتبط شده اند به یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

روز چهارشنبه چینی پایتخت گزارش 31 عفونت های جدید از 27 روز قبل.

وب سایت حزب کمونیست منادی جهانی بار گفت که از 9 مجموع 1,255 پرواز به و از پایتخت دو فرودگاه عمده بوده است scrapped.

رویدادهای ورزشی, در حال لغو شدن و جاذبه های مانند موزه ها هستند که در پوش 30 درصد ظرفیت است.

شما می توانید به عنوان خوانده شده ما داستان قبلی مورد وضعیت در پکن زیر:

مدارس ممکن است قادر به بازگشایی به طور کامل در ماه سپتامبر اتحادیه هشدار می دهند

رهبران اتحادیه هشدار داده اند که تمام مدارس ممکن است قادر به به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر تحت دولت فعلی اجتماعی, فاصله, قوانین, می نویسد: Lizzy Buchan.

مریم Bousted مشترک دبیر ملی آموزش و پرورش, اتحادیه اروپا شک و تردید که آیا همه کودکان می تواند بازگشت به کلاس درس در پاییز به دلیل نگرانی از کمبود فضا و آموزش کارکنان مورد نیاز برای دیدار با کروناویروس استانداردهای ایمنی.

در آتشین شنیدن عوام کمیته آموزش حزب محافظه نمایندگان مجلس در برخورد با رهبران چهار عمده آموزش اتحادیه های کارگری بیش از آنچه که یک محافظه کار مارک “ننگین مبارزات سیاسی” برای جلوگیری از مدارس از بازگشایی.

سوئد غرق 5,000

Coronavirus مرگ و میر در سوئد از گذشت 5,000 این کشور در آژانس بهداشت عمومی ،

این رقم رسمی است 5,041 از 4,939 در روز سه شنبه.

سوئد گرفته شده کمتر سختگیرانه رویکرد برای مقابله با Covid-19 از آن نوردیک همسایه اجازه می دهد اکثر مدارس و مغازه ها و رستوران ها را باز باقی می ماند.

دولت با تکیه بر اقدامات داوطلبانه اجتماعی مانند فاصله و بهداشت خوب.

تبلیغات

چه دگزامتازون, چگونه کار می کند و هنگامی که آن را استفاده می شود ؟

ما تصویری تیم توضیح می دهد.

وزیر بهداشت می گوید: 240,000 دوز دگزامتازون ‘در انبار و سفارش’

مت Hancock گفت که 240,000 دوز از دارو دگزامتازون هستند “در سهام و در جهت”.

او گفت: “این است که هر وسیله درمان است اما این بهترین اخبار ما داشته اند.”

صحبت کردن در ویکیانبار او اضافه کرد: “هفت داروهای دیگر در حال حاضر در حال trialled به عنوان بخشی از بهبود محاکمه و نه بیشتر بیشتر مواد مخدر هستند در زندگی بالینی به عنوان بخشی از توافق برنامه است که به دنبال در مراحل اولیه درمان است.”

آقای Hancock گفت 592,204 مردم که از روز شنبه در حال حاضر به حال یک آزمایش پادتن در بیمه خدمات درمانی.

اسکاتلند coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد نه

در مجموع 2,462 بیماران فوت کرده اند در اسکاتلند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تا نه از 2,453 فتح در روز سه شنبه, Nicola Sturgeon گفت.

این ارقام پایین تر از 4,070 مرگ داده می شود قبلا توسط ملی سوابق اسکاتلند به عنوان آنها را شامل نمی شود مشکوک و احتمالی عفونت کروناویروس.

صحبت در اولین وزیر سوال در پارلمان اسکاتلند, Ms ماهیان خاویاری گفت: 18,066 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در اسکاتلند تا 21 از 18,045 روز قبل.

وجود دارد 965 نفر در بیمارستان با تایید و یا مشکوک Covid-19 کاهش 21.

از این 24 نفر از بيماران در بخش مراقبت های افزایش پنج.

تبلیغات

سمور یا راسو در کرون مزرعه به حذف ویروس پس از عقد قرارداد

سمور یا راسو در یک مزرعه در دانمارک پیدا شد به شما با جدید کروناویروس و کل سهام در حال حاضر باید حذف دانمارکی مقامات روز سه شنبه گفتند.

شیوع این بیماری برای اولین بار در دانمارک بزرگترین تولید کننده جهان از پوست سمور یا راسو اما می آید در مدت کوتاهی پس از این ویروس شناسایی شد در 13 سمور یا راسو مزارع در هلند در حدود 570,000 minks دستور داده شده است حذف شده.

“دولت تصمیم گرفته است در یک اقدام احتیاطی اصل که آلوده سمور یا راسو سهام خواهد بود گلچین برای به حداقل رساندن خطر بالقوه گسترش این بیماری گفت:” دانمارکی دامپزشکی و مواد غذایی اداره در بیانیه ای.

سمور یا راسو در دانمارک مزرعه مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از یک فرد وابسته به مزرعه آزمایش مثبت با Covid-19.

شیوع در هلندی سمور یا راسو مزارع شده و نشات گرفته از خود انسان گرداننده و سپس گسترش در میان حیوانات است.

روسیه بنا به گزارش ها در حال حاضر با استفاده از دگزامتازون درمان

روسیه در حال حاضر با استفاده از دگزامتازون برای درمان بیماران مبتلا به رمان coronavirus را مشاهده و آن را به عنوان یک اکسیر در برابر Covid-19 ریا news agency ذکر روسیه وزارت بهداشت رسمی سرگئی Avdeev عنوان کرد و گفت.

دگزامتازون ارزان و به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید تبدیل شده است برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است قادر به صرفه جویی در زندگی بدحال coronavirus بیماران در آنچه دانشمندان گفته است که دستیابی به موفقیت بزرگ در coronavirus بیماری همه گیر.

زن و شوهر, ازدواج شده برای 71 سال مرگ تنها چند روز از هم جدا

یک زن و شوهر مسن که به مدت هفت دهه گذشت در روز از یک دیگر پس از عقد قرارداد Covid-19, می نویسد: سابرینا Barr.

پت چوب 91 و ران چوب 94, ازدواج کرده بودند در Broadwater کلیسا اهل محله در 23 مارس سال 1949.
این زوج در ابتدا قرار داده شده در جدا کردن مرد و زن بخش. اما کارگران بیمارستان مجاز برای تخت خود را به نقل مکان کرد و در کنار یکدیگر در روزهای پایانی خود را.

تبلیغات

تغییر دو متری حکومت ‘را به سختی افزایش ظرفیت اتوبوس’

تعویض به یک متر اجتماعی فاصله حکومت را تنها در افزایش ظرفیت در اتوبوس توسط یک مسافر در هر وسیله نقلیه نمایندگان مجلس گفته شده است.

غرب انگلستان شهردار تیم بولز گفت: اصلاحات عمده ای از اتوبوس بودجه مورد نیاز بود چرا که اپراتورها در حال قادر به پاسخگویی به تقاضا در برخی از راه.
او گفت: عوام’ حمل و نقل کمیته را انتخاب کنید: “اولین اتوبوس انجام داده اند کار و آزمایش بر روی آن است. آنها مدل سازی در دو متر فاصله یک و نیم متر و یک متر.

“اگر شما فکر می کنم در مورد چگونه تنگ اتوبوس هستند, حتی اگر شما را کاهش دهد که به یک متر آنها کار کرده ام از شما دریافت خواهد شد اضافی مسافر در یک اتوبوس.

“اگر شما در اطراف در حدود 25 درصد ظرفیت در اتوبوس آن را به معنی یک طبقه و دو طبقه می تواند واقعا فقط جای حدود 20 یا فقط بیش از 20 نفر است.

“ما فقط یکی بیشتر و در یکی از آن مسیرهای اگر آنها پیروی از قوانین است.”

عراق جدید PM متعدد تهدید به مقابله با. Coronavirus فقط یکی

عراق در تهدید بحران های متعدد است که هر کدام قادر به بی ثباتی این کشور می نویسد: پاتریک کوک برن.

فوری ترین خطرات دو قسم هستند: یک تجدید حیات در coronavirus همه گیر و سقوط در درآمدهای نفتی که در آن بغداد متکی به پرداخت صورتحساب خود.

علاوه بر این داعش حملات افزایش یافته است و هر چند بسیار کمتر کشنده از وحشی onslaughts از گذشته آنها به اندازه کافی به عراقی که از ترس وجود دارد بدتر است آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات