حداقل یک انگلیسها در میان مسافران کشتی کروز قرنطینه در یک بوش در ژاپن پس از 10 نفر سرنشین پیدا شد به شما با کوروناویروس. برخی از 3,700 مسافر و خدمه در حال حاضر قفل شده در الماس شاهزاده خانم – با فقط 31 نتایج حاصل از 273 آزمون داشتن آمده است.

آن را به عنوان جهانی مرگ و میر نزدیک 500 و یک بلژیکی که سوار یک تخلیه پرواز به انگلستان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. صدها نفر از مردم برگزار شد سرنشین دیگر کشتی کروز در هنگ کنگ که در آن شرکت هواپیمایی Cathay Pacific نیز گزارش خواسته 27,000 کارمندان را به مرخصی بدون حقوق.

تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان است و بسته شدن در 25,000 اما اکثریت در چین است. بریتانیا خواست شهروندان خود را به اجتناب از همه سفر به سرزمین اصلی چین در حالی که مت, Hancock, سلامت, منشی, هشدار داده است که او انتظار دارد که بیشتر موارد تشخیص داده می شود در بریتانیا.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار

‘تکیه بر حقایق’

ارشد پزشکی و کمک کارشناسان خواست مسافران را به نگه داشتن خطرات ناشی از کروناویروس جدید در چشم انداز می نویسد: Simon کالدر.

Dr Mark Parrish, منطقه ای, مدیر پزشکی به صورت بین المللی SOS گفت: مستقل: “2 درصد مرگ و میر این ویروس کمتر از 35 درصد برای coronavirus هنگامی که آن را جهش به خاورمیانه تنفسی ویروس است که هنوز هم اتفاق می افتد و 10 درصد برای سارس.

بیشتر مرگ و میر در چین

Coronavirus مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است به 490 مقامات گفت: در روز چهارشنبه هستند.

مجموع موارد افزایش یافته است به 24,324 به عنوان مقامات به حرکت بیماران مبتلا به تازگی ساخته شده و یا تبدیل بیمارستان در سخت ترین ضربه در شهر ووهان.

آخرین آمار و ارقام از 425 مرگ و میر و 20,438 موارد تایید شده در روز سه شنبه.

هنگ کنگ و بست کردن

هنگ کنگ است برای تحمیل اجباری دو هفته قرنطینه در تمام افرادی که بیش از سرزمین اصلی چین است.

آن را نیز نزدیک دو ترمینال که در آن کشتی های کروز حوض آن را به عنوان به دنبال توقف گسترش coronavirus.

این شهر در حال حاضر کلمپ پایین در گذرگاه های مرزی و دیده است 21 عفونت تا کنون.

کارکنان پزشکی در اعتصاب برای روز دوم و خواستار بسته شدن کامل مرز با چین است.

تبلیغات

به اشتراک گذاری و به اشتراک گذاری به طور یکسان

کره جنوبی در حال برنامه ریزی برای سرکوب شهروندان که ذخایر ماسک صورت و دست sanitiser ژل میان coronavirus شیوع بی بی سی گزارش می دهد.

هر کسی که مجرم بنا به گزارش ها می تواند جریمه یا حبس برای دو سال.

مبارزه خود ادامه

“ادامه جنگ” است که این پیام را از یک راننده تاکسی که از بهبود coronavirus پس از ابتلا به آن از گردشگران چینی است.

“حتی من می توانید آن را ضرب و شتم. بنابراین می تواند به شما” راننده گفت: مردم در ووهان به عنوان او از بیمارستان مرخص شد. “من به تماشای اخبار هر روز از من در اتاق قرنطینه و ارسال به حمایت از من به ووهان.”

ناشناس cabbie افزود: “زمانی که من پیدا کردم من تا به حال ویروس گریه کردم چون من باید به مراقبت از خانواده من است. اما من لازم نیست یک احساس بد در برابر گردشگران و یا چینی. من رانندگی تاکسی گردشگران هستند من سبد نان.”

فن آوری آمار

Foxconn بزرگ تایوانی الکترونیک تولید کننده گفته است که در نظر دارد به “تدریج” شروع به کار آن کارخانه ها در چین به سرعت در هفته آینده گزارش رویترز با استناد به یک منبع ناشناس.

اما پر ظرفیت تولید ظاهرا نمی رود تا اواخر بهمن ماه است.

Foxconn باعث می شود اپل در میان دیگر محبوب tech. Coronavirus اثر است به احتمال زیاد به دندانه های آن سال 2020 سود.

تبلیغات

پکن اذعان به شکست

چین را رهبری کرده است در نهایت اعتراف کرد آنچه پزشکان و بین المللی و کارشناسان بهداشت و درمان شده اند هشدار برای برخی از زمان است که وجود دارد “کاستی ها و کمبودهای” در پاسخ اضطراری به رمان coronavirus شیوع می نویسد آدم Withnall.

رئیس جمهور Xi Jinping ریاست جلسه دوم از بالا تصمیم گیری کمیته دائمی دفتر سیاسی پس از وقوع آغاز شد گفت: چین در مواجهه با یک “مسابقه در برابر ساعت” به ساقه جزر و مد از عفونت های جدید.

بهبود

آن باقی مانده است که به مراتب بیشتر از افراد بهبود یافته اند از coronavirus از فوت کرده اند. چوب خط حساب کردن می ایستد در 942 بهبود در برابر 493 مرگ و میر با توجه به ردیاب های اجرا شده توسط نخبگان جان هاپکینز.

یک مرد پردازنده یک پرواز به دروغ ادعا کرد که او coronavirus مجبور هواپیما به نوبه خود در اطراف می نویسد هلن Coffey.

این top world news service شده بود در مسیر به مونتگوبی, جامائیکا, از, تورنتو, کانادا که 29 ساله ملی کانادا اعلام کرد که او تا به حال به این ویروس کشنده که تاکنون جان بیش از 400 نفر است.

“یک مرد بود و باعث اختلال در پرواز و گفت او به چین بوده است و تا به حال coronavirus” یک سخنگوی پلیس به رویترز گفت.

تبلیغات

جدید هنگ کنگ کل

وجود 21 تایید موارد coronavirus در هنگ کنگ شهر را رهبر کری لام گفته است.

مالزی عفونت

دو شهروندان مالزی پرواز بازگشت از ووهان باید آزمایش مثبت برای coronavirus ملت می گوید. دوازده نفر وجود دارد در حال حاضر آلوده.

مالزی ارسال یک پرواز به ووهان در روز دوشنبه به بیش از 100 نفر از شهروندان خود را که گرفتار شده بودند.

اگر شما می توانید

در میان رشد شیوع کروناویروس خارجی است و در حال حاضر هشدار داد: “اگر شما در چین و قادر به ترک شما باید انجام دهید. افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی ممکن است در افزایش خطر است.”

شهروندان بریتانیا باید مقدار زیادی از گزینه های برای ترک مردم جمهوری می نویسد: Simon کالدر. این سوال کلیدی و پاسخ.

تبلیغات

روسیه عودت کننده گان

روسیه عودت آن دسته از شهروندان از ووهان.

یک گروه از 78 مردم پرواز به اردوگاهی در سیبری که در آن آنها خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته.

در تمام روسیه قصد دارد برای بازگرداندن 144 نفر از جمله 16 اتباع سابق اتحاد جماهیر شوروی کشورها از چین هوبئی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته. دوم هواپیمای نظامی است که با توجه به زمین در Tyumen بعد در روز.

نفت گلایه

شاخکهای از coronavirus را در آغوش بازار نفت و اوپک به نظر می رسد مجموعه ای برای تصمیم گیری در شرایط اضطراری کاهش تولید نفت خود برای جبران یک سقوط در تقاضا از چین می نویسد: Hamish McRae.

بازار نفت می دهد یک تصویر لحظهای از آنچه که اتفاق می افتد به اقتصاد جهانی و به ویژه تجارت جهانی است. هواپیمایی برش پروازهای خود را به چین تاثیر فوری در هواپیما سوخت اما این فقط یک علامت اولیه از گسترده تر فشار است.

اگر کارخانه ها در چین تعطیل و تولید آنها را با استفاده از قدرت کمتر. بسیاری از محصولات از نفت به عنوان ماده خام. اگر کمتر کالاهای در حال تولید کمتری کشتی ها مورد نیاز خواهد بود برای انجام این کالا در سراسر جهان است. بنابراین تقاضا برای پناهگاه سوخت کاهش می یابد.

وزیر بهداشت باعث می شود برای اولین بار در تلویزیون ظاهر پس از شیوع

مت, Hancock, می گوید دولت این است که “هیچ شانس” با این ویروس.

تبلیغات

تلفات عاطفی

یک دلار هنگ کنگ که روی الماس شاهزاده کشتی کروز – قرنطینه در یوکوهاما ژاپن – گفته است از ترس خود را برای دوره قرنطینه.

43 سال است که در یک پنجره کابین با همسر و پسر او به رویترز گفت. “من به دنبال به جلو به طیف وسیعی از احساسات را در دو هفته آینده,” او گفت:. “برخورد خواهد شد به عنوان آنها می آیند.”

دوم کشتی

هنگ کنگ در حال آزمایش برخی از 1800 مسافر و خدمه یک کشتی کروز است و نه اجازه می دهد هر کسی که برای پیاده بدون اجازه.

رویای جهانی کشتی, توسط رویا, کشتی محروم شد ورود در جنوب تایوان بندر کائوسیونگ در روز سه شنبه. روز دوشنبه کشتی بازدید تایوان در کیلونگ پورت.

تاثیر در توکیو 2020

رئیس سازمان از سال 2020 توکیو المپیک هشدار داده است که شیوع کروناویروس ممکن است پرتاب “آب سرد بر رشد حرکت” از بازی.

“من به طور جدی نگران است. من امیدوارم که این حل و فصل خواهد شد در اسرع وقت” Toshiro Muto گفت: در یک جلسه در توکیو با سازمان های پارالمپیک.

تبلیغات

جدید تخلیه پرواز

وزیران در حال آماده سازی به منشور نهایی تخلیه پرواز از ووهان به انگلستان است.

هواپیما انتظار می رود در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه به وقت محلی و زمین را در RAF Brize Norton خارجی کرد.

شهروندان بریتانیا در هوبئی استان باید با کارکنان دیپلماتیک به ثبت نام برای پرواز.

همه روشن

انگلیسی ها که بیمار در دومین تخلیه پرواز از چین آزمایش منفی برای coronavirus مت, Hancock, می گوید: – اما او ماندن در قرنطینه برای مدت دو هفته به دلیل آزمون کار نمی کند تا زمانی که علائم نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de