Coronavirus اخبار – زنده: وزارت امور خارجه هشدار داد: “همه اما ضروری سفر به چین به عنوان تقریبا 100 تست شده برای بیماری کشنده در انگلستان

چهار آلمان coronavirus موارد مربوط به همان شرکت

سه مورد جدید از coronavirus در آلمان متصل شده به کشور, اولین مورد تایید شده.

این سه نفر در بایرن هستند همه در این گزارش کارکنان همان, آلمانی, تامین کننده قطعات خودرو به عنوان a 33-year-old man who اعتقاد بر این است آلوده شده اند توسط یک همکار چینی بازدید از محل کار در هفته گذشته.

که تا به حال قبلا نشان داده شده است هر گونه علائم خانه پرواز در روز پنج شنبه و به دکتر رفت و پس از احساس بد در, پرواز چت Zapf سر از بایرن را برای سلامت و ایمنی مواد غذایی گفت.

او سپس آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است. زندگی زن در شانگهای اما تا به حال شده است در بازدید از چند روز قبل توسط پدر و مادر او که از بدترین آسیب دیده شهر ووهان در استان هوبئی.

روز پنج شنبه بود که مطلع از تست مثبت و آن را به اطلاع مقامات و کارکنان.

یک کارمند که در جلسه آموزش جلو آمد و گفت: او تا به حال تجربه کرده برونشیت-مانند علائم بیش از آخر هفته هر چند آنها فروکش کرده بود و او آمد به محل کار در روز دوشنبه.

هر چهار نفر هستند در انزوا در بیمارستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>