Coronavirus اخبار – زنده: ده ها تن ترک قرنطینه در انگلستان به عنوان اولین مورد می رسد در لندن و ژاپن تایید اولین مرگ ناشی از ویروس

‘ما بسیار سپاسگزار به اینجا بوده است’

مت خام یکی از انگلیسی ها که در سمت چپ انزوا امروز گفت: “99.9% از ما اگر نه 100%” شد “واقعا خوشحال” به صرف دو هفته در قرنطینه در فلش پارک بیمارستان.

وی افزود: گزارش ها از کسی که در تلاش برای ترک قرنطینه مرکز پیش از آن در هفته شد یک مورد از “هویت اشتباه” به عنوان امنیت فکر یک عضو از کارکنان یک بیمار است.

38 ساله از کنوتسفرد در Cheshire گفت: “ما بسیار سپاسگزار به اینجا بوده است.

“آخرین چیزی که هر یک از ما را می خواستم به گذشته است که ویروس در, اگر ما آلوده به تصویب آن را به شخص دیگری.

“شما باید با آن زندگی کنیم. اگر کسی می کند بیمار از آن و می میرد و ما می خواهم به زندگی می کنند که با دانش برای بقیه زندگی ما و البته این نیست که ما هستیم.

“بسیاری از ما زیاد مسافرت, سفر ما به طور گسترده و با وجود خطرات مرتبط با آن است بنابراین ما باید خودمان را به طور جدی به عنوان سابق pats و ما می خواهیم به عنوان مسئول به عنوان امکان پذیر است و در صورتی که به معنی ماندن در قرنطینه برای چند هفته پس از آن باشد.”

Mr Raw که همسر یانگ از ووهان اضافه شده او “نشئه” زمانی که او آزمایش منفی برای این ویروس اضافه کرد: “برای 83 از ما به همه می آیند و تمام تست منفی بود فقط کاملا پدیداری خبر خوب.

“من فریب خورده مرگ کاملا چند بار در سفر در طول سال و من حدس می زنم این فقط یکی دیگر به تیک تیک کردن لیست.”

او گفت که او برنامه ریزی شده برای بازگشت بازگشت به ووهان مرکز از شیوع کروناویروس در برخی از نقطه.

“این می توانست اتفاق افتاده است کاملا در هر نقطه در جهان آن را فقط بدشانسی و غم انگیز آن اتفاق افتاده است به اتفاق می افتد در ووهان” او اضافه شده است. “ووهان است که هنوز هم در صفحه اصلی از صفحه اصلی برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>