عفونت ‘گزارش نشده’

Coronavirus مرگ و میر به شدت متمرکز در مرکز چین در شهر ووهان که حساب برای بیش از 73 درصد از مرگ و میر با وجود داشتن تنها یک سوم این تعداد تایید عفونت.

در ووهان مرکز بیماری یک فرد فوت شده برای هر 23 عفونت گزارش شده است. که تعداد قطره به یکی 50 سراسر کشور و خارج از سرزمین اصلی چین یک مورد مرگ ثبت شده در 114 مورد تأیید.

به گفته کارشناسان اختلاف بود و عمدتا به دلیل گزارش دهی خفیف ویروس موارد در ووهان و دیگر نقاط استان هوبی که در حال دست و پنجه نرم کردن با کمبود در تجهیزات تست و تخت.

“در شیوع شما واقعا باید به تفسیر نرخ مرگ و میر با تردید چشم چون اغلب آن را تنها در موارد بسیار شدید که در حال آمدن به توجه مردم است” گفت: Amesh Adalja یک متخصص در همه گیر آمادگی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در بالتیمور.

“این بسیار سخت به می گویند که این اعداد نشان دهنده چیزی شبیه این درست بار عفونت” گفت: Dr Adalja که تخمین زمان مرگ و میر نرخ به احتمال زیاد زیر 1 درصد است.

از سه شنبه 24,551 موارد تایید شده است در سطح جهانی. 1 درصد مرگ و میر را در مجموع موارد در بیش از 49,000 بر اساس زمان مرگ و میر 492.

Gauden Galea سازمان بهداشت جهانی و نماینده چین به رویترز گفت در روز یکشنبه که “خام محاسبه” انجام می شود با تقسیم کل موارد مرگ و میر قرار دادن نرخ 2 درصد و گفت: این نرخ به طور کلی در حال سقوط است.

“تلاش برای واقعا demystify کسانی که تعداد مرگ و میر از جمله خفیف علامتی موارد کمک خواهد کرد که مردم برای درک بهتر خطر” گفت: Dr Adalja.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de