Coronavirus: شهردار نیویورک دستور مدارس به ماندن بسته اما فرماندار اصرار دارد تصمیم خود را

در صبح روز شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهرستان در مدارس دولتی خواهد ماند بسته باقی مانده از سال تحصیلی به عنوان بخشی از بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ.

فقط چند ساعت بعد فرماندار نیویورک اندرو کومو را به عقب رانده و ادعا اختیارات قانونی بیش از این تصمیم گفت: “این که نظر او, اما او نمی کند به آنها نزدیک و او نمی تواند آنها را باز کنید.”

وجود دارد در حال اجرا طولانی تنش بین دو سیاستمداران, اما آنها اغلب سطح پس علنا در back-to-back تلویزیونی کنفرانس های مطبوعاتی.

فرماندار کومو می گوید که هر گونه تصمیم گیری در این موضوع نخواهد بود و به زودی ساخته شده.

“آن را نمی توان تصمیم گرفت در چند روز آینده, از آنجا که ما نمی دانیم” آقای کومو گفت. “من نمی توانم به شما بگویم آنچه در ماه ژوئن در حال رفتن به مانند نگاه. من نمی توانم به شما بگویم آنچه که ممکن است در حال رفتن به مانند نگاه کنید.”

فرماندار می گوید که او را درک شهردار اما اصرار دارد که این یک بزرگتر تصمیم از شهرستان. “این یک روز برفی گفت:” فرماندار اصرار آن را می سازد هیچ حس برای شهرستان به تنهایی عمل می کنند.

همانطور که با بسیاری از دیگر تصمیمات اتخاذ شده به عنوان بخشی از پاسخ همه گیر وجود دارد باید شهری-تصمیم گیری گسترده ای است که به حساب همسایه استان ها به شهر نیویورک است. در حالت ایده آل فرماندار می خواهد تصمیم گیری را نیز شامل کانکتیکات و نیوجرسی به عنوان بخشی از گسترده تر از شهر نیویورک در منطقه است.


فرماندار می گوید که تصمیم گیری در مورد مدارس نیز نیاز به در نظر گیری در مورد بازگشایی کسب و کار و مهد کودک مفاهیم.

Freddi گلدشتاین, Mr د Blasio مطبوعاتی وزیر پاسخ در توییتر: “فرماندار واکنش به ما نگه داشتن مدارس بسته است یادآور چگونه او واکنش نشان داد زمانی که شهردار به نام برای یک پناهگاه در محل. ما راست بود و ما در حال حاضر است.”

“مدارس بسته باقی خواهد ماند درست مثل چگونه ما در نهایت روز بعد — نقل مکان به یک پناهگاه در محل, مدل,” او اضافه شده است.


این شهر قبلا امیدوار به بازگشایی مدارس در 20 آوریل, اما حتی به عنوان تعداد موارد جدید از coronavirus به نظر می رسد درست کردن اجتماعی فاصله و اقامت در خانه قوانین باقی می ماند یک بخش حیاتی از پاسخ است.

از راه دور آموزش ادامه خواهد داد در طول بقیه سال تحصیلی برای 1,800 مدارس سراسر شهرستان را پنج بخش نیویورک. 1.1 میلیون کودک در شهر نیویورک سیستم مدارس عمومی را از دست خواهد داد و در مجموع سه ماه به طور منظم تحصیل در تابستان.

طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه شهردار de Blasio گفت که هیچ چیز آسان در مورد تصمیم گیری. “خداوند می داند که داشتن به شما بگویم که ما نمی تواند ما مدارس را برای باقی مانده از سال تحصیلی دردناک است. من نیز می تواند به شما بگویم آن چیزی که حق انجام دهد. آن را به وضوح به ما کمک کند صرفه جویی در زندگی می کند.”

سوئیچ به آموزش آنلاین است یک چالش بزرگ برای دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر. Mr د Blasio اشاره کرد که مربیان به حال فقط یک هفته برای انطباق با یک راه کاملا جدید تدریس.

ریچارد Carranza, در شهرستان, مدارس صدراعظم آلمان اظهار داشت: “شهردار و من کاملا موافقم که این به نفع همه نیروهای جدید است.”

“ما می دانیم که در چند هفته گذشته نبوده است آسان است. ما در حال رفتن به اینجا به حمایت از شما,” او اضافه شده است.


این شهرستان دارای پرده برداری از پنج طرح برای دانش آموزان و خانواده ها است. این شامل تکمیل و تحویل دستگاه های دیجیتال به همه دانش آموزان تا پایان مارس; گسترش والدین تلفنی و پشتیبانی فنی در ساعت; راه اندازی جدید برنامه های آنلاین; فارغ التحصیل از سالمندان و آماده بازگشایی در ماه سپتامبر.

در حالی که وجود داشته است در حال اجرا طولانی تنش بین شهردار و فرماندار شنبه clash یادآور درگیری های محلی و ایالتی و فدرال سطوح دولت در سراسر ایالات متحده در مورد چگونه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اکثر اختلافات مرکز در چه طبقه بندی شده به عنوان یک فعالیت ضروری” در یک مستند دهانه سواحل و سایر امکانات تفریحی و اعداد مجاز به جمع آوری با هم برای مراسم مذهبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im