فرماندار نیویورک اندرو کومو توسعه یافته دولت coronavirus محدودیت از طریق 15 مارس به عنوان بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش رای همچنان به کاهش خود را.

او گفت که این تصمیم “در هماهنگی با کشورهای دیگر”. نیویورک با همکاری شش نفر دیگر در شمال شرقی آمریکا — نیوجرسی, کانکتیکات, رود آیلند, Delaware, پنسیلوانیا و ماساچوست – به منظور هماهنگی هر چه منطقه باز خواهد بود در هفته های آینده و ماه.

اگرچه نیویورک به عنوان به نظر می رسد برای رسیدن به اوج خود فرماندار را ادامه داد تا به درخواست ساکنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه سفارشات برای جلوگیری از ظهور مجدد ویروس.

در حال حاضر کارگران ضروری خواهد بود و تنها کسانی مجاز به رفتن به کار را از طریق 15 مارس. پس از آن همچنان نامشخص است.

“چه اتفاقی می افتد بعد از آن من نمی دانم. ما را ببینید با توجه به آنچه داده ها نشان می دهد” آقای کومو گفت.

حرکت به گسترش اجتماعی فاصله اقدامات باید به عنوان جای تعجب نیست پس از کشورهای دیگر از جمله ورمونت دلاور و کانکتیکات باید تمدید سفارشات خود را به اواسط ماه مه.

اما آن را نیز در تقابل آنچه دولت فدرال شده است گفت: در مورد بازگشایی ما.

فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل پایان در 30 مارس و گزارش ها نشان داده اند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود مشتاق به گسترش آن دستورالعمل گذشته که تاریخ علی رغم آنچه کارشناسان بهداشت توصیه کرده اند.

آقای کومو تصمیم به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل به مه می آید یک روز پس از اعلام یک فرمان اجرایی که ساکنان مجبور به پوشیدن ماسک برای پوشش صورت هنگامی که در عمومی.

این حکم اجرایی خواهد شد که به اثر در جمعه اظهار داشت: همه شهروندان باید پوشیدن ماسک هنگامی که در ملاء عام و در یک موقعیت که در آن آنها قادر به عمل اجتماعی فاصله.

“اگر شما در حال رفتن به در حمل و نقل عمومی شما در حال رفتن به در یک اتوبوس شما در حال رفتن به در مترو شما در حال رفتن به ایستادن در مترو پلت فرم شما در حال رفتن به راه رفتن در یک محله که مشغول است, شما در حال رفتن به در یک پیاده رو, شما در حال رفتن برای عبور افراد دیگر در یک پیاده رو, شما در حال رفتن به قادر به حفظ اجتماعی فاصله شما باید یک ماسک” فرماندار گفت.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات