Coronavirus: شهر نیویورک به اجرا از تجهیزات پزشکی در عرض سه هفته, بیل د Blasio هشدار

شهر نیویورک است که فقط در دو تا سه هفته دور از در حال اجرا از ضروری, لوازم پزشکی, شهردار, بیل د Blasio هشدار داده است.

این شهرستان نیاز به سه میلیون N95 ماسک 50 میلیون فولاد, ماسک, 15,000 هواکش و 25 میلیون در هر یک از تجهیزات حفاظت شخصی, جراحی, لباس بارانی یا روپوش و دستکش و ماسک صورت برای مقابله با افزایش coronavirus موارد است.

Mr د Blasio به خبرنگاران گفت: “من اصلا به روز کامل برای شما, ما در حال بررسی تمام وقت است اما بعد دو هفته از هم اکنون یا سه هفته از در حال حاضر که در آن ما باید با آن تا به حال بسیار قابل توجهی بر روی.

“بنابراین من فکر می کنم راه ساده برای فکر کردن در مورد آن است که دولت فدرال اساسا دو هفته به ما عمده تدارکات و یا مردم شهر نیویورک در حال رفتن به بسیار بیشتر خطر است.”

آن را به عنوان دولت فرمانداران ملاقات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه همراه با اعضای coronavirus نیروی کار.

فرمانداران از جمله فیل مورفی نیوجرسی گفت: آنها نگران هستند که چیزهایی مانند ماسک و لباسهای یکبار مصرف در تامین کوتاه مدت هستند.

رئیس جمهور گفت متحده باید به هر آنچه که تجهیزات آنها نیاز خود را, اما دولت فدرال کمک خواهد کرد که در آن ممکن است.

روز پس از Mr تهمت اصرار داشت که دسترسی به آزمایش نیست, مسئله, ایلینوی, فرماندار JB پریتزکر گفت: دولت هم به اندازه کافی تجهیزات به درستی انجام آزمون. او گفت: کسانی بودند که “انحصار” توسط درایو-از طریق سایت های دولت فدرال عامل بود. دولت اصرار داشت که درست نیست.

در روز پنج شنبه آن پدید آمده است که یک مسافر در یک پرواز خطوط هوایی دلتا از فرودگاه JFK به روچستر نیویورک بود coronavirus.

پرواز در زمان خاموش در 4:05am می باشد در 14 مارس و گروه بر این باورند که مسافر بود مسری پردازنده.

در همین حال آمازون در روز پنج شنبه تایید کرد که آن را نزدیک یک انبار در کوئینز نیویورک پس از یک آمازون کاردانی آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این مورد برای اولین بار در میان انبار آمازون کارکنان در ایالات متحده است. دو آمازون کارگران دفتر در شرکت دفتر مرکزی پردیس در سیاتل در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>