Coronavirus: شهر نیویورک اعلام وضعیت اضطراری در بیش از Covid-19 همه گیر

شهر نیویورک با اعلام وضعیت اضطراری به عنوان تعدادی از coronavirus موارد می رسد بیش از 95.

شهردار بیل د Blasio روز پنجشنبه اعلام کرد او خواهد بود اعلام وضعیت اضطراری در این شهر پس از آن می تواند به مدیریت بهتر رشد همه گیر.

وقتی صحبت به خبرنگاران گفت آقای د Blasio گفت: در 24 ساعت گذشته بوده است “بسیار جدی” به تماشای. در سطح جهانی بیشتر و بیشتر وقایع عمومی و مدارس هستند که بسته به هر کشور آثار به آدرس این ویروس در حال گسترش است.

“صبح دیروز احساس می کند مانند یک مدت زمان طولانی پیش. بسیاری تغییر کرده است. شب گذشته جهان وارونه” آقای د Blasio گفت. “این دردناک است. آن چیزی است که ما همیشه می خواهید به انجام, اما ما باید انجام دهیم.”

از 95 مورد تأیید 25 در منهتن, 24 در بروکلین 17 در کوئینز 10 در برانکس و پنج در استاتن آیلند. این تعداد رشد 45 مورد از دیروز.

در ایالت نیویورک coronavirus موارد در ادامه به افزایش و تحت تاثیر فرماندار اندرو کومو اعلام 500 شخص بان کی مون برای اجتماعات بزرگ. سالن هایی که کمتر از 500 نفر مانند رستوران ها و بارها مجبور به کاهش خود را اشغال 50 درصد است.

برادوی نشان می دهد که تا به حال به تعطیل به دلیل ممنوعیت و آنها اعلام کرد همه اجراهای لغو خواهد شد از طریق 12 مارس.

در حالی که دولت از نزدیک نظارت عمومی نیویورک, مدارس, مدارس خصوصی خود را ساخته اند تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به حدی نزدیک است یا نه میان رشد شیوع. نیویورک روم مذهبی اسقف اعظم کاتولیک روز پنجشنبه اعلام کرد که آن مدرسه ابتدایی بسته خواهد شد حداقل برای هفته آینده.


Mr د Blasio قبلا گفت: این شهرستان دارای هیچ برنامه ای برای تعطیل حمل و نقل عمومی به این ویروس همچنان در حال گسترش است.

“اگر شما انجام این کار, شما در حال خاموش کردن اقتصاد و کار و امرار معاش” او گفت:.

به اداره پلیس شهر نیویورک تایید کرد که هیچ برنامه ای برای تعطیل کردن هر جاده یا مترو در بیانیه ای در توییتر.

در عوض مقامات کار برای MTA در حال sanitising و اتوبوس و قطار و ایستگاه اغلب برای کشتن هر گونه میکروب ها. Mr د Blasio داد هیچ نشانه ای در روز پنج شنبه که این امر در آینده نزدیک تغییر.

ایالت نیویورک تایید تعدادی از coronavirus موارد رز به 328 نفر آلوده در روز پنج شنبه. هیچ کس مرده است از این ویروس در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im