Coronavirus: Nancy Pelosi محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مرگبار’ تاخیر در پاسخ به Covid-19 همه گیر

مجلس نانسی پلوسی گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال در طول coronavirus همه گیر شد “مرگبار” و هزینه زندگی آمریکایی.

این دموکرات به نظر می رسد در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه و خواسته شده بود در مورد برگ برنده دولت در پاسخ به این رمان ویروس که او گفت: ناکافی از ابتدا.

“رئیس جمهور خود انکار در ابتدا مرگبار بود” خانم پلوسی گفت.

“او به تأخیر انداختن و گرفتن تجهیزات به جایی که آن را ادامه داد: – او ادامه داد: تاخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است مرگبار,” او اضافه شده است. “در حال حاضر بهترین کاری که به انجام خواهد بود برای جلوگیری از از دست دادن بیشتر از زندگی به جای باز کردن همه چیز تا آنجا که ما فقط نمی دانم. ما باید به تست, تست, تست شده است.”

پرسیده شده توسط سی ان ان جیک Tapper اگر سخنران بود حیله گر رئیس جمهور کمرنگ جلوه دادن Covid-19 “هزینه زندگی آمریکایی” خانم پلوسی گفت: “بله من هستم. من میگم که.”

سخنران نگران بود با چقدر Mr تهمت می دانستم که قبل از هر گونه قوانین و مقررات و یا محدودیت قرار داده شد و در محل توسط دولت فدرال.

“من نمی دانم آنچه که دانشمندان به او گفت: زمانی که این رئیس جمهور در این مورد می دانم و آنچه از او می دانید ؟ آنچه او می دانم و زمانی که او آن را می دانم ؟ که برای یک بعد از عمل, بررسی,” او گفت:. “اما به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند. و ما فقط باید به هر احتیاط.”


زود به همه گیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن ویروس و چگونگی آن می تواند تاثیر زندگی مردم در ایالات متحده است. در یک نقطه او گفت: 15 مورد تأیید را به زودی دریافت “نزدیک به صفر”است.

موارد تایید شده در سراسر آمریکا باید پس از صعود به بیش از 125,000 افراد آلوده به ويروس جديد و 2,197 مرگ و میر.

رئیس جمهور هنوز برای پاسخ به خانم پلوسی حمله روز یکشنبه از طریق توییتر است که متوسط خود را از انتخاب در هنگام پرداختن به انتقادات. اما پسر او Donald Trump Jr توییتی در برابر بلندگو برای گاز گرفتن کلمات.


“سعی نکنید به بازنویسی تاریخ @SpeakerPelosi. زمانی که POTUS رفت و در جرم به مبارزه با کروناویروس & ممنوع سفر از چین نه تنها شما و دوستان خود را در کنگره + رسانه های حمله و او را برای انجام این کار, شما به معنای واقعی کلمه تمرکز تمام انرژی خود را در یک ساختگی استیضاح,” او نوشت.

دولت فدرال 15-بعد اجتماعی فاصله مقررات منقضی خواهد شد در این هفته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز برای فاش کردن برنامه ای برای گسترش این محدودیت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>