مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

افزایش coronavirus موارد در می سی سی پی است که در ارتباط با برادری احزاب است که باید شکسته اجتماعی فاصله اقدامات با توجه به وضعیت سلامت رسمی.

برادری عجله احزاب شامل هر دو در حال حاضر و آینده نگر, اعضای, باید همچنان در دولت در این تابستان و مقامات بهداشتی معتقدند این امر منجر به افزایش در Covid-19 موارد با توجه به سی ان ان.

می سی سی پی امور خارجه بهداشت, افسر,,,, Dr Thomas دابز روز پنجشنبه اعلام کرد که وجود داشت 381 جدید کروناویروس موارد و پنج مرگ و میر در کشور است.

او اضافه کرد که بیمارستان های تحت فشار از افزایش موارد و تایید کرد که در حال حاضر وجود دارد 465 نفر در بیمارستان به علت این ویروس با 159 در بخش مراقبت های ویژه و 100 در هواکش با توجه به خروجی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه Dr دابز تایید کرد که دولت تا به حال “شناسایی یک خوشه از موارد و شیوع بیماری در آکسفورد می سی سی پی” که در آن دولت بزرگترین دانشگاه استوار است.

Dr دابز گفت که گزارش پیشنهاد کرده اند که اخوت برگزار شد با عجله احزاب با گروه های بزرگ شکستن اجتماعی دولت فاصله دستورالعمل.

این مقام افزود که موارد جدید که دولت را شناسایی کرده اند به نظر می رسد “مربوط به جامعه انتقال و گردهمایی های اجتماعی.”

پس از 1 ژوئن ساکنان دولت اجازه داده شده برای جمع آوری در گروه های بیش از 20 نفر در داخل و بیش از 50 در خارج با توجه به فرماندار تیت Reeve اجرایی سفارش.

این دانشگاه تایید کرد که 162 دانش آموز خود ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به شیپور لجر.

نه ورزشکاران دیگر در حال حاضر در قرنطینه و پس از آمدن به تماس با کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

این دانشگاه در حال حاضر هشدار داد اخوت که آنها را قرار داده و در اجتماعی مشروط و اگر آنها همچنان به میزبان احزاب که شکستن دولت دستورالعمل.

Dr دابز افزود: “همه لطفا قوانین را دنبال کنید و مراقب باشید. چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از انتقال هستند بنابراین بسیار آسان است.”

این ارقام برای می سی سی پی دوباره افزایش یافت در روز جمعه به دولت گزارش 483 جدید موارد مثبت و 23 بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع موارد به 18,483 و مرگ و میر به 868.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر وجود دارد بیش از 2.1 میلیون نفر که آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 118,519.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات