Coronavirus: میلیون ها نفر از دست دادن شغل در سراسر جهان به عنوان اقدامات دولت موفق به جلوگیری از unempoyment بحران

دخالت دولت به ارزش تریلیون ها دلار را برای جلوگیری از بروز بحران بیکاری بی سابقه ای در مقیاس با وخیم ارقام آشکار است که میلیون ها نفر را از دست داده اند شغل خود را در عرض چند هفته پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

در انگلستان آمار و ارقام رسمی نشان داد که یک چهارم از کسب و کار در حال حاضر گذاشته کارکنان با بدترین کاهش شغل به احتمال زیاد هنوز هم به عنوان شرکت های خپله از نقد و بانک ها موفق به قرض دادن در هر چیزی مانند مقیاس پیش بینی شده توسط دولت.

یک رکورد 950,000 مردم ساخته شده جدید ادعا می کنند برای اعتبار جهانی در دو هفته گذشته – بیش از نه برابر میزان طبیعی است.

مقامات اسپانیایی اعلام کرد روز پنج شنبه که 900,000 مردم از دست داده بود شغل خود را از کشور رفت و به مستند در 16 مارس.

در ایالات متحده متناوب 10 میلیون نفر را تبدیل به بیکار فقط در دو هفته پس از بیکاری رقم دو برابر در آخرین هفت روز است. کنگره با تصویب £2 تریلیون دلار از coronavirus امداد در هفته گذشته که افزایش بیکاری و حمایت از فرفره اقتصاد کارگران و خود اشتغالی.


اعداد نشان می دهد که دولت وعده دستمزد تضمین وام های کم بهره و مالیات امداد تا کنون عدم بنیادی بسیاری از آسیب های اقتصادی ناشی از کروناویروس و اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده به آن را متوقف کند ،

بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرده است £330bn وام تضمین می کند و یک برنامه به پرداخت حقوق و دستمزد از 80 درصد از کارکنان در شرکت های payman که هیچ کار به دلیل coronavirus.

برخی از شرکت ها – ویژه بریتیش ایرویز که furloughed 36,000 کارکنان در روز پنج شنبه – ساخته شده با استفاده از برنامه های دولت است اما بسیاری از شرکت ها خلاص کردم از کارکنان به هر حال.

میلان Pandya یک شریک در مشاوره و مالیات شرکت Blick Rothenberg گفت: صدراعظم نیاز به انجام خیلی بیشتر به صرفه جویی در کسب و کار و اطمینان حاصل شود که بانک ها به سرعت عمل می کنند.

“گرفتن وام مطلق است, کابوس,” او گفت:. “بانک ها در حال بسته وب سایت های در حال سقوط بیش از و شما می توانید از طریق تلفن.

“باید وجود داشته باشد برخی از املاک تفکر خلاق در مورد روند و بانک ها نیاز به سطح شیب دار تا خود را دیجیتال قابلیت ها و مراکز تماس. کل فرایند باید به طور ساده به آن را سریعتر و موثر تر است.

“اگر شما را از طریق وجود دارد بیش از حد نوار قرمز است. هیچ کس می خواهد برای دیدن اعطای وام های بی پروا وجود دارد اما نیاز به یک راه ساده برای چک کردن یک کسب و کار است.

آقای Pandya نشان می دهد بانک ها می تواند شرکت های که تحقق معیارهای خاص با یک وام کوتاه مدت تا 20 ، 000 پوند به جای ساخت آنها را از طریق یک نرم افزار کامل روند.”

بانک می تواند پس از آن ارزیابی اطلاعات بیشتر به تصمیم گیری در هر اعتبار بیشتر.

وی افزود: “بانک ها در حال, خلاق, در تفکر خود را. پول نیاز به تصویب از طریق به کسانی که به آن نیاز دارید در حال حاضر به شیوه ای که حفظ مسئول وام.”

نمایندگان مجلس نیز با انتقاد از شکاف در دولت در حمایت از اقدامات برای مردم در کار خلاق و صنایع فرهنگی.

دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) کمیته در روز پنج شنبه هشدار داد که بسیاری از متخصصان و مترجمان آزاد می تواند چهره ماه بدون درآمد آنجا که آنها واجد شرایط برای این کار احتباس طرح

در نامه ای به استیو بارکلی ارشد وزیر خزانه داری به نمایندگان مجلس هشدار داد که بسیاری از مترجمان آزاد در پای ثابت قراردادهای بلند مدت با وجود مشخصات فنی خود اشتغالی آنها به عنوان شاغل به کار در یک نمایش قبل از حرکت به یکی دیگر از کار در پایان از تولید.

این به این معنی بسیاری از آنها ثبت شده توسط HMRC به عنوان “شاغل” و بنابراین واجد شرایط برای دولت خود اشتغالی حمایت از طرح.

تجزیه و تحلیل توسط موسسه مالی مطالعات به این نتیجه رسید که دو میلیون نفر از مردم با برخی از فرم خود اشتغالی درآمد نمی خواهد از مزایای این طرح است.

IFS گفت: سرعت است که با طرح ابداع شد به معنای آن است که اجتناب ناپذیر بود آن را به عنوان به خوبی هدفمند “به عنوان انتظار داریم در زمان عادی”.

فکر می کنم تانک حدود 1.3 میلیون نفر خواهد نه بهره مندی از طرح خود اشتغالی از آنجا که آنها دریافت کمتر از نیمی از درآمد خود را از خود اشتغالی, در حالی که بیشتر 225,000 خواهد بود واجد شرایط به عنوان سود خود را بیش از £50,000 در سال. بیشتر 650,000 نمی خواهد بود قادر به استفاده از حمایت های مالی طرح به عنوان آنها شروع به کسب و کار خود را پس از آوریل 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de