Coronavirus: مایک پنس نشان می دهد او تست شده است و می گوید او را پیدا خواهد کرد اگر تهمت است

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: او تست شده است برای coronavirus با وجود حضور در یک کنفرانس سیاسی محافظه کار که در طی آن چندین قانونگذاران تعامل با فردی که دارای آزمایش مثبت – و قول داد که خبرنگاران او را پیدا کردن اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده است پس از تعامل با سیاستمداران در حال حاضر در قرنطینه.

“من تا به حال هیچ توصیه ای که من آزمایش می شود” این معاونت گفت. هفته گذشته خود را سخنگوی تکذیب یک گزارش که او را تکان داد دست در دست فلوریدا بود که دانش آموز در یک قرنطینه وضعیت.

آقای پنس وعده داده شده به کاخ سفید دفتر پزشکی وزارت امور خارجه به وضوح این که آیا رئیس جمهور شده است پس از تعامل با ایران سناتور تد کروز از تگزاس و همچنین توافق کنگره مت Gaetz پل Gosar و Doug Collins – همه در حال خود quarantining پس از برقراری ارتباط با فرد آلوده در یک کنفرانس در خارج از واشنگتن است.

آقای ترامپ نیز حضور داشتند که کنفرانس, دست دادن با حمایت رئیس که بستری برای تعامل با فرد آلوده. بیشتر چه, رئیس جمهور, دست تکان داد با آقای کالینز در آتلانتا در روز جمعه و پس از آن بود پیوست توسط مجلس در طول یک تور از CDC ستاد در آتلانتا. آقای Gaetz بود به ماشین حامل رئیس جمهور روز دوشنبه و حتی پرواز به واشنگتن در نیروی هوایی یک جایی که او آموخته است که او بیش از حد تعامل با فرد آلوده از این کنفرانس است.

در یک سورئال و توسعه و آقای کالینز سپس خود قرنطینه در نیروی هوایی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ اتاق جلسه بدون پاسخ فریاد زد: سوال در مورد اینکه آیا او شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im