Coronavirus: مایکروسافت لغو بزرگترین رویداد از سال را نگه دارید و آن را تقریبا ” به جای

مایکروسافت لغو بزرگترین رویداد از سال به دلیل گسترش coronavirus.

آن را به جای برگزاری سالانه کنفرانس توسعه شناخته شده به عنوان ساخت به عنوان یک “دیجیتال رویداد”.

می آید پس از Facebook و Google نیز لغو توسعه خود را به حوادث و متعهد به نگه داشتن آنها را عملا به جای. اپل اعلام نکرده سالانه خود را در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس, رویداد, اما آن نیز به طور گسترده ای انتظار می رود به تعویق و یا لغو.

این شرکت باید به جای آن گفت: آنها را نگه دارید و حوادث عملا اجازه می دهد شرکت کنندگان و مطبوعاتی به تماشای حوادث از خانه از طریق اینترنت.

مایکروسافت ساخت کنفرانس برنامه ریزی شده بود به اتفاق ممکن است بین 19 و 21 در سیاتل است و به طور سنتی استفاده می شود به پرده به روز رسانی به ویندوز نرم افزار به عنوان به خوبی به عنوان جدید محاسبات سخت افزار.

مایکروسافت در بیانیه ای گفت: آن را زیر و سلامت توصیه های ایمنی برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر این Covid-19 ویروس.

“ایمنی در جامعه ما اولویت است” یک سخنگوی مایکروسافت گفت.

“در بهداشت و درمان توصیه های ایمنی برای واشنگتن ما را تحویل ما سالانه مایکروسافت ساخت رویداد برای توسعه دهندگان به عنوان یک دیجیتال, رویداد, به جای یک فرد در رویداد.

“ما مشتاقانه منتظر به گرد هم آوردن جامعه ما از توسعه دهندگان در این قالب مجازی برای یادگیری اتصال و کد با هم.

“اقامت برای اطلاعات بیشتر به آمده است.”

مایکروسافت اعلام ادامه پس از لغو E3 – سالانه بازی های ویدئویی کنوانسیون در لس آنجلس است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن و جذب حدود 100000 بازدید کنندگان است. این شرکت تا به حال شده است انتظار می رود برای نشان دادن خاموش جدید ایکس باکس سری X در این بازی در کنفرانس.

Google و Facebook نیز لغو توسعه خود را به کنفرانس های مختلف بوده و با توجه به زمان و مکان ممکن است با هر دو در حال حاضر انتظار می رود که آنلاین حوادث به جای.

در روز پنج شنبه توییتر تایید آن ساخته شده بود آن را اجباری برای تمام کارکنان در سطح جهانی به کار از خانه به عنوان آن را افزایش تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im