Coronavirus: مکزیک فرماندار ادعا می کند مردم فقیر هستند ‘ایمنی’ به عنوان رئیس جمهور به مردم می گوید برای حمل به صورت عادی

Luis Miguel Barbosa, فرماندار دولت مکزیک پوئبلا ادعا کرده است که مردم فقیر هستند که سیستم ایمنی بدن به Covid-19 در حالی که رئیس جمهور گفته است شهروندان برای حمل به صورت عادی.

آقای Barbosa ساخته دیدگاه در واکنش به مکزیک مقامات آشکار است که حدود 75 در هر گوش و حلق و مکزیک را 475 تایید موارد مرتبط با مردم رفت و آمد در سطح بین المللی با توجه به AP.

به دلیل مسافرت های بین المللی است که به طور کلی انجام شده توسط ثروتمند مردم, آقای Barbosa ادعا کرد که مردم فقیر هستند که سیستم ایمنی بدن به ویروس.

“اکثریت مردم ثروتمند. اگر شما در حال غنی شما در معرض خطر هستند. اگر شما فقیر هستند نه” او گفت:.


مکزیک در واکنش کندتر از کشورهای دیگر به اجرای اقدامات برای کمک به مقابله با Covid-19.

در یک ویدیو ارسال شده در جمعه, 20 مارس, مکزیکی جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador عنوان جدی از این بیماری همه گیر و گفت: “اگر من نگران بود اگر چیزهایی که خارج از کنترل من می خواهم به شما بگویم چون من همیشه حقیقت را بگویید” قبل از اضافه کردن “اما این که چه کارهایی هستند.”

در اوایل این هفته او اصرار داشت که “ما در حال رفتن به نگه داشتن زندگی به طور معمول”.

“من به شما بگویم زمانی که برای رفتن نیست دیگر هیچ” او گفت: قبل از اضافه کردن که “اگر شما قادر هستید و باید وسیله ای برای انجام این کار ادامه مصرف خانواده خود را به خوردن … چرا که تقویت اقتصاد است.”

با وجود این رئیس جمهور را کمرنگ جلوه دادن معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell اعلام کرد که از پنجشنبه “دولت فدرال را به حالت تعلیق تمام فعالیت های خود را دارد اما در فعالیت های ضروری است که نمی توان به حالت تعلیق درآمد.”

بیمارستان پلیس و بهداشت در میان خدمات اعلام کرد که ضروری است.

هفته گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود که بسته شدن مرز مکزیک به جز برای حمل و ضروری سفر.

چاد گرگ های سرپرست وزارت امنیت داخلی تایید کرد که برگ برنده دولت می خواست به هر دو مکزیک و کانادا مرز.

“ما در حال کار با هر دو کانادا ما همکاران به عنوان به خوبی به عنوان ما مکزیکی همکاران برای قرار دادن برخی محدودیت ها در این سفر که در سراسر مرز واقعا به دنبال محدود کردن غیر ضروری سفر که در سراسر مرز” او گفت:.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 475 نفر تست مثبت برای coronavirus در مکزیک است. مرگ و میر رسیده است حداقل شش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>