Coronavirus: Melania Trump تماس برای همه به یک ماسک اما رئیس جمهور اصرار دارد “من انتخاب را به’

لحظات پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را “انتخاب” به پوشیدن ماسک صورت در عمومی با وجود راهنمایی های جدید از مقامات بهداشت فدرال همسرش, Melania Trump خواست آمریکایی ها برای انجام این کار.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک — نه درجه پزشکی یا جراحی ماسک — برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آقای ترامپ گفت: “پزشکی دنده محافظ باید محفوظ خط مقدم سلامت کارگران” اما افزود: “من فکر نمی کنم من خواهید بود آن را انجام می دهند.”

او گفت: “این تنها یک توصیه … من انتخاب به انجام آن نیست.”

بانوی اول گفت: در توییتر: “به عنوان آخر هفته روش من بپرسید که هر کس را اجتماعی فاصله & پوشیدن ماسک/در صورت پوشش به طور جدی. #COVID19 یک ویروس است که می تواند به هر کسی – ما می تواند به توقف این با هم.”

آقای ترامپ گفت: “من فقط نمی خواهید به پوشیدن یکی خودم … من احساس خوب است.”

او سپس تصویر خود را پشت مصمم میز در دفتر بیضی تبریک پادشاهان و دیکتاتورها در حالی که با پوشیدن یک ماسک: “من نمی دانم. من آن را نمی بینم برای خودم. … شاید من تغییر ذهن من.”

با وجود این رئیس جمهور گفت او را “احساس خوب” و تست شده برای, ویروس, US, جراح عمومی جروم آدامز گفت: اولیه توصیه — که مردم نیازی به پوشیدن ماسک اگر آنها بدون علامت — شرح زیر است شواهدی وجود دارد که افرادی که حاضر نیست علائم لزوما امن از گسترش ویروس.


جدید CDC توصیه ها نشان می دهد آمریکایی ها پوشیدن پارچه یا پارچه ماسک که می توان در خانه با وجود گفتن مردم برای هفته که با پوشیدن ماسک می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

در 29 فوریه جراح عمومی از مردم خواست “توقف خرید ماسک” و گفت که آنها “موثر نیست” برای جلوگیری از انتقال.

در مصاحبه با فاکس و دوستان چند روز بعد او گفت: “شما را افزایش می دهد خطر ابتلا به [Covid-19] با پوشیدن ماسک و اگر شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی … مردمی که نمی دانم چگونه به آنها را می پوشند به درستی تمایل به لمس چهره خود را زیادی و در واقع افزایش می دهد گسترش coronavirus.”

روز جمعه جراح عمومی گفت: واژگونی “شده است گیج کننده به مردم آمریکا.”

او خواست که مردم ماسک در مکان های که در آن دشوار است برای جلوگیری از تعامل با افراد دیگر مانند در فروشگاه های مواد غذایی.

مقامات همچنین تاکید کرد که راهنمایی های جدید جایگزین نمی کند “اجتماعی فاصله” دستورالعمل است اما در علاوه بر این به کسانی توصیه.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: “ما یک ابزار قدرتمند یک سلاح قدرتمند است. که است اجتماعی فاصله.”

او گفت: CDC معتقد است وجود دارد بسیاری از “asymptomatically افرادی که آلوده تر از ما قبلا فکر می کردم” و پیشنهاد ماسک می تواند به کاهش کسی ندانسته گسترش این ویروس را به شخص دیگری.


اما به تازگی در این هفته مقامات شده اند مردد به تایید ورودی دستورالعمل.

دکتر دبورا Birx در میان مقامات بهداشتی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او نگران بود که ماسک می تواند وادار یک از امنیت کاذب در حالی که فاصله دستورالعمل — که تمدید شده است حداقل تا پایان مارس — هنوز هم در جای خود.

او روز پنجشنبه گفت: “ما نمی خواهیم مردم را به احساس مانند” آه من با پوشیدن یک ماسک من محافظت و من حفاظت از دیگران است.'”

دکتر ویلیام Schaffner, پزشکی, مدیر بنیاد ملی برای بیماری های عفونی گفت: “آیا آن را به خودتان” گزینه از یک ماسک و یا سربند “ممکن است بهترین ما می توانیم انجام دهیم در این مرحله” بدون دسترسی جهانی به درجه پزشکی ماسک که مقامات بیمارستان ها و بهداشت کارگران خواسته اند که توان تنها توسط ارائه دهندگان مراقبت های رو ناامید کمبود به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی از ماسک و N95 فیلتر-مجهز به ماسک به بیمارستان لباس.

بیش از 270000 نفر در آمریکا از آزمایش مثبت برای این ویروس است که به کشته شدن حداقل 7,077 مردم در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im