Coronavirus: کارشناسان رسانه ای تماس برای شبکه های به توقف پخش مغلوب ساختن پیشی جستن را “گمراه کننده” جلسات

بالا مشخصات صاحب نظران رسانه ها خواستار پخش برای جلوگیری از پوشش زنده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه coronavirus جلسات – به دلیل اظهارات خود را آنقدر پر از اطلاعات غلط.

رئیس جمهور ساخته شده است که یک سری از نادرست و گمراه کننده و یا مشکوک ادعا می کند در مورد بیماری همه گیر که برخی از آنها تا به حال به بلافاصله اصلاح شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان مانند دکتر Anthony Fauci.

آقای ترامپ ادعا کرده است وجود دارد مقدار زیادی از آزمون در دسترس است – اگر چه وجود ندارد – مورد ستایش قرار داد و استفاده از ضد مالاریا دارو برای درمان Covid-19 اگر چه کارشناسان اصرار دارند هر گونه امید به اثر آن بر روی تنها “حدیثی” شواهد. او گفت: گوگل بود در مورد به راه اندازی یک وب سایت است که کمک به مردم دریافت آزمون چیزی است که فن آوری های غول پیکر تا به حال به بازی کردن.

پس از هفته ها از بازی کردن خطرات ناشی از کوروناویروس – در یک نقطه اعلام کرد که تنها 15 مورد و که آنها را به زودی به “نزدیک به صفر” – رئیس جمهور در حال حاضر ادعا کرد که او پیش بینی کرد این امر می تواند یک بیماری همه گیر قبل از هر کس دیگری.

او نیز نادیده گرفته و به دنبال مشاوره در اجتماعی فاصله ظاهر می شود در یک مرحله در کاخ سفید هر روز احاطه شده توسط مقامات. به تازگی به عنوان هفته گذشته او در ادامه به لرزش دست.

و پرسید که توسط یک روزنامه نگار چه پیام خود را خواهد بود به آمریکایی ها که می ترسند رئیس جمهور پاسخ داد: “من می گویند که شما در حال وحشتناک یک گزارشگر.”

در حال حاضر چندین مفسران می گویند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای جلوگیری از حراج و “خوشحال بحث” راه خود را برای خروج از بحران می تواند هزینه زندگی.

نوشتن در واشنگتن پست, مارگارت سالیوان می گوید: این جلسات گرفته اند به جای رئیس جمهور به طور منظم هرزگرد تجمعات انتخاباتی که او مجبور شده است برای قرار دادن بر روی نگه دارید در طول بیماری همه گیر.

او استدلال می کند که به جای درمان آنها را به عنوان یک فروم حیاتی برای بهداشت عمومی مشاوره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که با استفاده از آنها را برای خود aggrandisement و رسانه ها-هجوم مشخصه “اغراق و دروغ آشکار”.

سالیوان می نویسد: “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است آسیب و گسترش اطلاعات غلط در حالی که کار برای خود حزبی سیاسی – برهنه تلاش برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک جنگ شجاعانه رئیس جمهور آن کشور را از طریق پر سر و صدا زمان FDR از قرن 21 است.”

در نیویورک تایمز, جنیفر ارشد می نویسد که مردم باید تماس رئيس جمهور در جلسات آنها چه هستند – “تبلیغ”.

او می نویسد: “ما ممکن است به عنوان به خوبی می شود تماشای فیلم های خبری تایید شده توسط دفتر سیاسی اتحاد جماهیر شوروی. ما شاهد تحریف تاریخ در زمان واقعی است. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت پوشش اجتماعی فاصله گفت: کاخ سفید فشار سپاه در روز پنج شنبه که او باید برای خلاص شدن از 75 تا 80 درصد از آنها – رزرو امتیاز تنها برای کسانی که او را دوست داشت – ممکن است سرد اما آن را تعجب آور است. او می خواهد برای نازک کردن صفوف خود را تا زمانی که وجود دارد تنها پراودا در اتاق.”

ارشد تضاد اجرای خود را با واقعی جلسات داده شده به طور منظم توسط اندرو کومو فرماندار نیویورک نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و صدراعظم آلمان.

با اشاره به Mr مغلوب ساختن پیشی جستن او می افزاید: “تنها یک دروغگو و یک مرد ضعیف توهم صلاحیت – خواهد بود به شدت دستپاچه شده توسط حقایق است.”

روز جمعه Rachel Maddow یک میزبان MSNBC گفت: کاخ سفید جلسات باید در نظر گرفته شود هوا به این دلیل که رئیس جمهور اطلاعات غلط “می تواند هزینه زندگی”.

او گفت: “من می دانم که ما باید به عادت کردن به این نوع از چیزی که در حال حاضر, اما من نه. رئیس جمهور تهمت امروز دوباره فقط صاف کردن اشتباه در مورد این مالاريا مواد مخدر است که بدست گیر در ذهن خود کاملا فاصله از حقایق است.

“اگر رئیس جمهور می کند و در نهایت گفت: هر چیزی شما می توانید آن را اجرا کنید به عنوان نوار کاست اما اگر او را نگه می دارد دروغ گفتن مثل این هر روز در مسائل این مهم همه ما باید توقف پخش آن است. راستش این قراره هزینه زندگی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>