Coronavirus به معنی بسیاری از کارگران ایالات متحده در حال ساخت بدون برنده انتخاب

Parodi, 35, گفته شد او را به استفاده از زمان پرداخت کردن در حالی که تحت قرنطینه. شهر کارگران را مجبور به استفاده از خود مرخصی استعلاجی اگر قرنطینه مگر اینکه آنها آزمایش مثبت که در این صورت آنها خواهد بود با توجه ویژه مرخصی اداری با توجه به مارس 10 داخلی یادداشتی به کارکنان. این شهر نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این سیاست.

از سه شنبه اما او ساعت اضافی را نمی شنود گذاشته شود. Parodi آزمایش مثبت برای coronavirus.

آمریکایی ها گفته شده است که آنها نیاز به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. برای بعضی از کارگران, آن را سخت به انتخاب بین چک و بهداشت عمومی و حفظ منافع و یا نگه داشتن coronavirus از آلوده کردن خانواده خود و حتی از دست دادن بیمار زمان و یا تست مثبت است.

حدود یک چهارم از کارگران ایالات متحده فاقد شرایط لازم برای پرداخت مرخصی استعلاجی و در حالی که کنگره تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند که به مرخصی با حقوق به کارگران که ندارد آن و گسترش مرخصی با حقوق برای کارگران که تنها چند روز آمریکا کارکنان هنوز هم غم انگیز گیری.

برای برخی از, آن را احساس می کند مانند هر انتخاب آنها اشتباه خواهد بود.

هدر هاروی یک هماهنگ کننده آموزش و پرورش در یک شرکت متعلق به مرکز مراقبت از کودکان در West Lafayette, Ind., تا به حال به تصمیم او اولویت های یکشنبه: سلامت او و شوهرش که به دیابت نوع 1 یا کمک به پدر و مادر که نیاز به در محل کار مانند پزشکان با فرزند خود مراقبت.

هیچ صعودی, Harvey 50 گفت.

در ابتدا او برنامه ریزی شده به کار می رود اما در پایان تعطیلات آخر هفته او متوجه او نمی خواست به طور بالقوه در معرض شوهرش که در حال حاضر خود قرنطینه به مدت پنج روز با رفتن به محل کار.

“این احساس بد برای من برای رفتن و آوردن 140 مردم میکروب خانه با من,” او گفت:. “کار با کودکان و نوجوانان شما همیشه عطسه و سرفه و شما سعی می کنید برای شستن دست های خود را, اما شما نمی توانید آن را انجام دهید. این غیر ممکن است به کار در این وضعیت است و نه عطسه یا سرفه است.”

در عوض او با استفاده از خود بیمار زمان مطمئن نیستید که آیا او مرکز خواهد شد.

هاروی این است که صرف زمان کار بر روی مشق شب برای مدرک لیسانس که شرکت برای پرداخت — در حال حاضر است.

Loretta, Warren, یک نماینده خدمات مشتری در بریستول, Pa. احساس او اجازه پایین تیم خود را 10 در محل کار هنگامی که او خواست برای کار از خانه. در 74 او را قدیمی ترین در دفتر و نگران آلوده شدن.

“هنگامی که ما در حال shorthanded آن را می سازد همه شغل های سخت تر,” او گفت:. “اما من ترجیح می دهم اشتباه از مرده. من هرگز دست به کار بدون توجه به آنچه اما در این وضعیت برای خود من خوب بودن و دختر من, من به دنبال مشاوره از کارشناسان است.”

Lani Gerson دختر هانا در اوایل 30s و جوان به اندازه کافی برای جستن به عقب از یک عفونت است. اما اگر او نمی علامتی, او هنوز هم می تواند حمل صفحه اصلی عفونت از کار خود را در یک مرکز مراقبت روزانه در نزدیکی بوستون و پدر و مادر او بیمار است.

او انتخاب نه به بازگشت به کار یک تصمیم که دامنگیر تمام خانواده Lani Gerson گفت.

“دختر من احساس می کند این بار اما همه ما وزن آن را,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای ملاحظه و مراقبت از همه چیز را مانند هر کس دیگری است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im