Coronavirus: ماریا کری, BTS, Stormzy و بیشتر لغو کنسرت در میان شیوع نگرانی

ماریا کری, BTS و Stormzy همه در میان هنرمندان است که تا به حال به لغو کنسرت در میان شیوع کروناویروس.

چند تن از هنرمندان تا به حال به تعویق انداختن مباحث میان سفر مشاوره به دولت ها در سراسر جهان در زمان اقدامات حاوی ویروس است.

کری اعلام کرد در روز سه شنبه است که او نمی خواهد بود قادر به انجام یک برنامه ریزی نشان می دهد در هاوایی که قرار بود به محل در 10 مارس – اما در حال حاضر به تعویق افتاده است, نوامبر.

“سلام هاوایی!! من خیلی خیلی ناراحتم به اعلام کند که من به تعویق انداختن من نشان می دهد به نوامبر,” او نوشت: در Instagram.

“من خیلی هیجان زده به بازگشت به هاوایی در سالگرد ماه’ اما در حال تحول مسافرت های بین المللی محدودیت های ما را وادار به در نظر گرفتن همه ایمنی و رفاه است.”

BTS نیز به تازگی به حال به لغو یک سری از مباحث برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است. یک پیام مشترک در Facebook با ضربه, سرگرمی, گروه, مدیریت, شرکت, خوانده شده در قسمت: “فعلی جهانی coronavirus (COVID-19) شیوع ساخته شده آن را غیر ممکن است در این زمان به پیش بینی مقیاس شیوع در طول تاریخ از این کنسرت در کنار افزایش عدم اطمینان در مورد مرزی جنبش کنسرت کارکنان و تجهیزات.

“در حالی که ما امیدواریم که این وضعیت را بهبود بخشد ما باید به در نظر گرفتن ایمنی و سلامت صدها هزار نفر از مهمانان و همچنین هنرمندان ما و مبرم تاثیر در آخرین دقیقه لغو ممکن است در مهمانان از خارج از کشور شرکت های تولید و کارکنان. ما در نتیجه مشخص است که با حدود یک ماه قبل از ترک سئول کنسرت قرار است به زودی آن را اجتناب ناپذیر است که کنسرت باید لغو شود بدون تاخیر بیشتر.”

Avril Lavigne به اشتراک گذاشته مشابه اعلام Instagram شده است. این خواننده قرار بود به انجام در ژاپن و فیلیپین و تایوان و هنگ کنگ در ماه مه.

“من خیلی ناراحت هستم به اعلام کند که ما قادر به تور بازارهای آسیایی به دلیل مستمر شیوع کروناویروس” می خواند او Instagram post.

“من گروه خدمه و من شده اند کار بسیار سخت را به این تور در سراسر جهان و به طور کامل bummed ، لطفا همه مراقبت از خودتان و سالم بماند. شما در افکار و دعاهای من و ما امیدوار به اعلام موکول نشان می دهد به زودی.”

روز سبز نیز تا به حال به لغو یک سری از نشان می دهد در آسیا است.

“متاسفانه ما تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن آینده ما را نشان می دهد در آسیا با توجه به سلامت + سفر با نگرانی coronavirus” این گروه در توییتر نوشت در اواخر فوریه.

“ما می دانیم که آن را بمکد به عنوان ما به دنبال به جلو به دیدن شما همه, اما نگه به بلیط خود را خواهیم شد اعلام تاریخ های جدید به زودی.”

Stormzy نیز به تعویق افتاد یک سری از مباحث tweeting در ماه گذشته گفت: “من به طور جدی به دنبال به جلو به آوردن #HITH تور جهانی به آسیا و برخی حماسه های فروخته شده را نشان می دهد اما با توجه به حال و سلامت سفر نگرانی های اطراف coronavirus من متاسفانه نیاز به برنامه ریزی مجدد این پا از تور.”

خالد به تعویق افتاد تاریخ تور در آسیا نیز هست. موسیقی زنده شرکت اعلام کرد در یک Instagram پست: “با توجه به مشاوره های اخیر و محدودیت های مسافرتی در چندین کشور آسیایی خالد خواهد بود به تعویق انداختن آینده خود را در تور آسیا است. بالاترین اولویت ما باقی می ماند ایمنی خالد طرفداران تیم خود را و هر کسی که کار کرده است در این کنسرت.⁣”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im