Coronavirus: منچستر یونایتد اعلام بسته از اقدامات برای حمایت از بیمه خدمات درمانی

منچستر یونایتد اعلام کرده اند یک بسته از اقدامات برای حمایت از بیمه خدمات درمانی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحویل بیش از 3500 هدیه به کارکنان بیمه خدمات درمانی در این منطقه در روز چهارشنبه Manchester United Foundation 16-ناوگان خودرو قرار داده شده است در حالت آماده به کار با داوطلب رانندگان در دسترس برای حمایت از پیک.

پایه و اساس است و ادامه کار با این کودکان از کلید کارگران و متحد را اهدا تجهیزات پزشکی و مواد مصرفی به سالفورد سلطنتی.

کارکنان به ویژه کسانی که با کاهش حجم کار در حال تشویق به داوطلب برای بیمه خدمات درمانی و یا در خود جوامع محلی در حالی که اولدترافورد قرار داده شده در یک لیست ذخیره به عنوان ممکن است به طور موقت اهدای خون مرکز

سر الکس فرگوسن که تجربه دست اول از بیمه خدمات درمانی پس از درد و رنج خونریزی مغز در سال 2018 گفت: “من خوشحال هستم که ما در حال حاضر به رسمیت شناختن اهمیت ما بیمه خدمات درمانی – که من تجربه دو سال پیش پس از آنها زندگی من را نجات داد – پاسخ به این همه گیر شده است با شکوه و ساخته شده است که من افتخار این باشگاه و مردم باید بسیج دور برای کمک به. به خوبی انجام می شود.”


زمان ایالات رئیس اوله گونار Solskjaer تشکر بیمه خدمات درمانی کارکنان و داوطلبان مبارزه با این ویروس برای “واقعا کار شگفت انگیز” آنها در حال انجام – احساسات تکرار توسط کاپیتان باشگاه هری مگوایر.

مدافع هماهنگ ایالات بازیکن در پاسخ به £PlayersTogether ابتکار و گفت: “به نمایندگی از تمام بازیکنان افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر این ویروس وحشتناک.

“آن شده است heart-warming برای دیدن این کشور گرد هم می آیند برای نشان دادن قدردانی خود را به بیمه خدمات درمانی و دیگر مهم کارگران است.

“با همکاری با یکدیگر ما را از این طریق دریافت کنید و اجازه دهید که امید ما به آن قوی تر هستند.” PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im