Coronavirus: مرد اجرا می شود ماراتن در بالکن در ادای احترام به پزشکان با فرانسه در مستند

با وجود coronavirus محدود کردن ورزش برای بسیاری از سراسر جهان در حال حاضر, Elisha Nochomovitz ثابت کرده است که محدودیت شدید که هنوز هم می توان پس از یک ماراتن خود را در بالکن.

با بالکن فقط هفت متر عرض Nochomovitz در آغوش 42.2 کیلومتر (26.2 کیلومتر) فاصله آزمایش خود را از لحاظ جسمی و ذهنی را به حداکثر.

انگیزه برای چالش شد و به ادای احترام پرداخت به پزشکان در فرانسه با Nochomovitz مدیریت کامل عرض از آپارتمان خود را در بلما در حومه شهر تولوز متناوب 6,028 بار.

“این در مورد راه اندازی یک بیت از یک دیوانه چالش و آوردن یک بیت از طنز به د dramatise حبس وضعیت,” او گفت:.

Nochomovitz که به پایان رسید و در فاصله شش ساعت و 48 دقیقه اذعان می کند او نگران بود او را مختل همسایه زیر آپارتمان خود را با ثابت قدم به قدم.

در حال اجرا است نه ممنوع در فرانسه در حال حاضر, اما یک فرم باید پر شود توضیح دلایل ترک خانه خود را به طوری Nochomovitz تصمیم گرفتند برای اثبات تناسب اندام هنوز هم می تواند حفظ شود در خانه.

“اگر هر کس فکر می کند در همان راه و همان چیزی که همه ما خودمان را پیدا کنید در خارج و که نمی خواهد کمک به هر چیزی و این پیام است که ما نیاز به محدود ماندن در خانه را تا به حال هیچ تاثیر” گفت: Nochomovitz.

“من نیاز به اطمینان خودم که من هنوز هم می تواند اجرا 40km.”

Nochomovitz تا به حال دوست دختر خود را توسط سمت خود را به نگه داشتن او را هیدراته در حالی که همچنین توزیع و او را راز سوخت از M&M هست.

“من فکر کردم در مورد بسیاری از چیزها چه اتفاقی خواهد افتاد زمانی که من دیدن که جهان را متوقف کرده است, ورزش, اقتصاد, امور مالی,” او اضافه شده است.

“ما آموخته است که در تاریخ در مورد جنگ بین ملت ها و مردان و سلاح, اما این چیزی است که فراتر از ما بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de