Coronavirus: مرد, 34, می میرد از Covid-19 به تازگی پس از بازدید از دیزنی جهانی

34 سال با شرایط بهداشتی اساسی سالگی در کالیفرنیا روز پس از آزمایش مثبت برای coronavirus و پس از بازدید از والت دیزنی و استودیو یونیورسال در فلوریدا.

مقامات بهداشت از لس آنجلس در روز پنج شنبه تایید کرد که یک مرد بین سنین 30 و 50 تا به حال تبدیل شدن به نفر دوم در شهرستان به مرگ از coronavirus.

34 سال از بازگشت به لس آنجلس در مارس 9 با سرفه و تب بالا است که توسعه یافته بود در پایان سفر به فلوریدا با توجه به TMZ گزارش.

جفری Ghazarian تایید شد برای تست مثبت برای coronavirus در مارس 13. داشتن شده است به خانه فرستاد به خود منزوی با وجود اینکه مبتلا به ذات الریه او گرفته شده بود به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستانی در کالیفرنیا روز بعد.

سی تی اسکن نشان داد که 60% تا 70% از آقای Ghazarian را از ریه ها مسدود شد با ذات الریه.

در یک سری از Facebook به روز رسانی مرد خواهر و نوشته است که “در مدت کوتاهی پس از انتقال او به بخش مراقبت های ويژه آنها sedated او قرار داده و او را در ونتیلاتور”.

TMZ گزارش داد که آقای Ghazarian تصویب شد برای دریافت آنتی بیوتیک ها اما این دارو به تعویق افتاد و او را از دسترس نیست.

خواهر او گفت که “او رنج برد و قرار دادن یک مبارزه خوب است.” آقای Ghazarian قبلا از بهبود از سرطان بیضه در سال 2016 و تا به حال از آسم رنج می برد.


در مارس 16, هر دو والت دیزنی و استودیو یونیورسال اعلام کرد که آنها از نزدیک با توجه به شیوع کروناویروس.

آقای Ghazarian اعتقاد بر این است به عنوان یکی از جوانترین ما مرگ و میر ناشی از این بیماری که تا کنون به کشته شدن 205 و آلوده بیش از 14000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>