Coronavirus: افراد مبتلا به لوپوس در مواجهه با کمبود دارو پس از سنبله در نسخه به صورت بالقوه Covid-19 درمان

سنبله در نسخه برای دو دارو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال آزمایش به طور بالقوه در درمان coronavirus منجر به کمبود برخی از افراد مبتلا به لوپوس قادر به دسترسی به دارو لازم.

کلروکين و آن نوع هیدروکسی کلروکین با تجربه سریع کمبود در کشور شروع در 9 مارس پس از گزارش های اولیه حاکی از این مواد مخدر استفاده می شود می تواند به درمان Covid-19 با توجه به American Society of Health-System داروسازان.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز پنج شنبه رئیس جمهور افزایش درخواست تجدید نظر از مواد مخدر توسط آنها خواستار یک “تغییر بازی” در تلاش برای درمان علائم کروناویروس.

“FDA در حال کار بسیار سخت به آن را دریافت کند” آقای ترامپ اضافه شده در مورد مواد مخدر در روز جمعه. “من از بودن بیش از حد خوش بینانه یا بدبینانه … من مطمئن شوید که به عنوان جهنم فکر می کنم ما باید به آن را امتحان کنید .. ما که چیزی برای از دست دادن. شما می دانید بیان: جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟”

حتی مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk افتخار کلروکين در توییتر در روز دوشنبه گفت: این به او کمک کرد زمانی که او قرارداد مالاریا.

اما FDA کمیسر Stephen هان محتاط تر بود اگر این داروها می تواند در درمان بیماری های دستگاه تنفسی بیان کرد آزمایش های بالینی مورد نیاز است.

“در طول چند هفته آینده ما بیشتر اطلاعاتی که ما واقعا هل دادن سخت به تلاش برای سرعت بخشیدن به و… خواهد شد که یک پل به درمان های دیگر است که ما را سه تا شش ماه به منظور توسعه. و این یک فرایند مداوم است – وجود ندارد و آغاز و پایان,” او گفت:.

هیچ جدول زمانی دقیق در مورد زمانی که مواد مخدر تلقی خواهد شد “امن و موثر” برای آمریکا به استفاده از اوایل با وجود خوش بینی از آقای ترامپ که آنها را می توان مورد استفاده قرار گیرد “تقریبا بلافاصله”. اما در حال حاضر هیچ داروی تایید شده توسط FDA برای درمان Covid-19.

کلروکين که برای اولین بار تایید شده در سال 1949 و هیدروکسی کلروکین که تصویب شد در سال 1955 اغلب تجویز شده برای افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید و لوپوس و یا برای درمان مالاریا.

اثرات ضد التهابی مواد مخدر و کار می تواند به درمان التهاب مفصل و تظاهرات پوستی است که بیماران مبتلا به لوپوس تجربه.


Dr Saira شیخ – مدیر دانشگاه کارولینای شمالی (UNC) روماتولوژی لوپوس درمانگاه مدیر بالینی برنامه UNC Thurston آرتروز مرکز و عضو بنیاد لوپوس در امریکا پزشکی-علمی مشورتی شورای – گفت: مستقل بیماران مبتلا به لوپوس در حال حاضر تماس در مورد اینکه قادر به دست آوردن کامل خود نسخه.

“بیماران ما در حال تماس با ما بدون توقف به دلیل چندین داروخانه ها در حال محدود کردن تعداد قرص است که آنها می توانید پر کنید,” او گفت:. “برخی از بیماران که قبلا قادر به انتخاب کنید تا 90 روز عرضه دارو در حال محدود بودن به یک ماه از عرضه است.”

بیماران مبتلا به لوپوس تکیه بر دارو روزانه به منظور درمان علائم خود را مدیریت کنید و شعله ور شدن یو پی اس.

“کمبود این دارو به این معنی است که افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر ممکن است قادر به دسترسی به آن می تواند منجر به افزایش عوارض از بیماری خود – این به این معنی بدتر شدن علائم عود, کیفیت زندگی,” دکتر گفت: “و به عنوان یک نتیجه افزایش استفاده از بهداشت و درمان در طول زمان هنگامی که ما در سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر تاکید کرد و غرق به دلیل Covid-19.”

دکتر شیخ اشاره به عدم محاکمه نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین یا کلروکين خواهد هر گونه تاثیر در جلوگیری از Covid-19.

“هیچ مدرکی وجود دارد و در عین حال نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین و یا ضد malarials محافظ و یا جلوگیری از مقابل Covid-19 عفونت بنابراین افرادی که در حال حاضر مصرف این دارو لازم نیست برای شروع بر روی آن در حال حاضر,” او اضافه شده است. “در حال ظهور گزارش برای استفاده از آن تنها در بیماران برای درمان از Covid-19 عفونت در علاوه بر این به دیگر روشهای درمانی.”

دکتر برابر داروهای تجویزی کمک Covid-19 بیمارانی که دچار علائم شدید اگر آن را در واقع کار می کند اما توصیه تعادل در طول این زمان به مطمئن شوید که تمام بیماران خود را دریافت دارو لازم.

“ما همه آگاه است که در زمان یک پتانسیل مهم کمبود دارو ما باید تعادل سلامت و نیازهای بیماران مبتلا به لوپوس, در حالی که همچنین در حال آگاه از دیگران که ممکن است بدحال از Covid-19 عفونت و ممکن است نیاز به دسترسی به آنها,” او گفت:.

تولید کنندگان مواد مخدر مانند Amneal و Mylan در حال کار برای افزایش تولید داروهای تجویزی به جای بهتر نیازهای آمریکایی ها با توجه خودی کسب و کار.

با وجود گزارش های پایین تر از مقادیر در سراسر ایالات متحده FDA لیست کلروکين یا هیدروکسی کلروکین به عنوان کمبود تجربه در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>