جروم Favre سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

ترس بیش از coronavirus را موجب وحشت از خرید مواد غذایی و محصولات خانگی در هنگ کنگ است. در اینجا یک خریدار با پوشیدن یک ماسک صورت سهام در کاغذ توالت در یک سوپر مارکت در روز جمعه.

چین رهبر چین گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی که دولت چین با اعتماد به نفس و قادر به شکست دادن coronavirus اپیدمی به عنوان خشم متورم آنلاین بیش از مرگ یک دکتر که سعی کردم به صدای زنگ در مورد شیوع بیماری مرگبار اما خاموش توسط مقامات چینی.

در رسانه های اجتماعی چینی, کاربران مورد ستایش قرار داد Li Wenliang به عنوان یک قهرمان پس از چشم پزشک درگذشت اواخر روز پنجشنبه از ویروس.

در پاسخ به شهروندان آغاز کرد و ابراز نادر خشم نسبت به دولت چین و خواستار آزادی بیان و انعکاس احساسات از سال 1989 تیان آن من قیام به عنوان بازرسان نقل مکان کرد به خرد کردن نارضایتی.

در اینجا آخرین آنچه ما می دانیم:

● چینی بهداشتی مقامات می گویند آنها تایید بیش از 31,000 موارد از رمان coronavirus با بیش از 4,800 موارد در نظر گرفته شدید. مرگ و میر پیشی گرفته 630 از حدود 560 روز قبل با مرگ و میر تقریبا به طور کامل محدود به چین است.

● بیشتر از 41 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز بوش که قرار داده شده است تحت قرنطینه در ژاپن آزمایش مثبت جدید coronavirus آوردن به 61 تعداد زیادی از مردم در هیئت مدیره است که باید تشخیص داده شده است با این بیماری است.

● یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam است که در دریا و خدمه آن مطمئن نیستید که در آن به بعد پس از اینکه اجازه ورود به فیلیپین و ژاپن و کره جنوبی. مسافران سرزنش یک بیمار-توصیه پورت توقف در هنگ کنگ که در آن قایق در زمان بسیاری از مسافران است.

● دو پرواز چارتر حمل حدود 300 آمریکایی ها از ویروس-آمار شهر ووهان انتظار می رود برای رسیدن به پشت در ایالات متحده در روز جمعه.

2:12 AM: ‘رها شده در دریا’ زده کروز خط نمی توانید پورت پس از بیمار توصیه هنگ کنگ متوقف

یوکوهاما ژاپن — Westerdam کروز بوش با حدود 2,400 مردم در هیئت مدیره است که سرگردان در دریا پس از یک توالی از کشور را تکذیب کرد کشتی ورود بیش از ترس از coronavirus.

کشتی ساخته شده از یک توقف برنامه ریزی شده در هنگ کنگ در هفته گذشته, گرفتن صدها نفر از مسافران با وجود این واقعیت است که این سرزمین شد و در حال حاضر در red alert برای coronavirus با توجه به مسافر استرالیا David Holst است که ارسال به روز رسانی منظم در Facebook صفحه.

پس از کشتی محروم شد, ورود به فیلیپین و به بندر Hualien در تایوان است. مسافران اجازه داده شد برای یک روز در تایوانی بندر کائوسیونگ اما سپس گفت که آنها نمی تواند به ساحل می آیند روز بعد. روز پنج شنبه در کشتی بعدی مقصد ژاپن اعلام کرد که نبود خوش آمدید در حالی که کره جنوبی نیز ناپدید شده از کشتی سفر Holst می گوید.

“ما در حال حاضر رسما رها شده در دریا” Holst نوشت. “کروز ما این است که بیش از مرتب کردن بر اساس. هیچ کشور ما را. اما ما هنوز هم در دریا.”

حتی قبل از توقف در هنگ کنگ Holst شده بود هشدار از خطرات ناشی از مصرف در هیئت مدیره افرادی که ممکن است به ویروس و گفت که او فرستاده کروز اپراتور هلند امریکا در مورد خطرات. هنوز هنگ کنگ متوقف رفتم جلو با مسافران حتی صادر ماسک صورت زمانی که آنها رفت و در ساحل, او گفت:.

“شما احساس می کنید این شرکت تنها واقعا در مورد مراقبت دلار” او نوشته شده متهم این شرکت از حرص و طمع و حماقت است. “هلند امریکا به ارمغان آورد و این در زمانی که آنها بی پروا رفت و به هنگ کنگ.”

در یک بیانیه هلند آمریکا گفت که “به سرعت در تلاش برای توسعه برنامه های جایگزین برای مهمانان در حال حاضر در هیئت مدیره و آنها را حفظ خواهد کرد به روز رسانی به اطلاعات در دسترس می شود.”

آن گفت: این کشتی تحت قرنطینه و وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در هیئت مدیره.

“هلند امریکا توصیه می کند که آنها در حال صحبت کردن با ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و دولت هلند به دنبال کمک و در جایی به زمین” Holst نوشت.

من حدس می زنم آن خواهد بود که نیروی دریایی ایالات متحده پایه در گوام است. زمان خواهد شد بگویید. کشتی نگهبانان گشت زنی در قایق. هنوز مطمئن شوید که چرا آنها به نظر می رسد در حال حاضر پس از 24 روز اما واقعا نمی مراقبت.”

توسط: Simon Denyer

1:24 AM: Honeymooner در میان 61 نفر در کشتی کروز تایید به عنوان داشتن coronavirus

یوکوهاما ژاپن — انگلیسی honeymooner است که در میان 61 نفر از الماس شاهزاده کشتی کروز تایید به عنوان داشتن coronavirus.

آلن استیل, 58 و همسرش, وندی ازدواج کرده بودند در ماه گذشته. زن و شوهر, از ولورهمپتون در بریتانیا شده بود جشن با کروز روی الماس شاهزاده لوکس بوش که قرنطینه شده در ژاپن است.

Kyodo

ایسنا

کشتی کروز الماس شاهزاده لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در جنوب توکیو در روز جمعه.

“من آلوده شده اند و من در حال انتقال به بیمارستان” آلن گفت: از طریق Facebook messenger. “باید بگویم من نه نشان دادن هر گونه علائم در حال حاضر است.”

آخرین آزمون را به 61 تعداد زیادی از مردم در هیئت مدیره کشتی که مبتلا به این ویروس از 273 که تست شده اند و ژاپن وزیر بهداشت در روز جمعه گفت. همه که تست مثبت بوده است و یا خواهد شد به بیمارستان های محلی برای درمان.

بیشتر بخوانید درباره کشتی کروز وضعیت ما گزارش کامل.

توسط: Simon Denyer

12:39 AM: هنر بازل یکی از معتبرترین نمایشگاه های هنری, لغو هنگ کنگ edition

یانگون میانمار — هنر بازل در هنگ کنگ لغو شده است با سازمان با اشاره به مشکلات ناشی از شیوع کروناویروس جدید.

مرگ یکی از آسیا پیش بینی ترین نمایشگاه های هنری گسترش یک دوره برای رویدادهای سازمان در خاک چینی که در آن ناآرامی های سیاسی را مجبور به ترک از دیگر رویدادهای مهم شده است.

سوئیس-بر اساس MCH که سازماندهی این نمایشگاه گفت: در بیانیه ای که آن را به حال “هیچ گزینه ای” اما به انصراف از دلایل از جمله بهداشت و ایمنی از مهمانان و کارکنان چالش های لجستیکی در حمل و نقل آثار هنری به نمایش و محدودیت در مسافرت های بین المللی که دولت تصویب کرده اند که به تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

گالری خواهد پرداخت 75 درصد از موضع خود را هزینه این بیانیه اضافه شده است.

هنگ کنگ در حال حاضر در وضعیتی وخیم از تاثیر هشت ماه از ناآرامی های سیاسی است که دیده می شود, جشنواره های موسیقی, کنسرت ها و رویدادهای ورزشی لغو شد ناگهان به دلیل ملاحظات امنیتی.

شب سال نو آتش بازی نمایش نیز خاموش شدند رویدادهای عمومی به مناسبت سال جدید قمری. این مرکب تاثیر ناآرامی های سیاسی و ترس بیش از این ویروس هستند را به شیرجه رفتن هنگ کنگ اقتصاد کشور را به آشفتگی بیشتر و تاثیر بخش گردشگری در خاص است.

توسط: Shibani Mahtani

12:35 AM: ویروس باعث تحول برای کسب و کار است که صادرات به آمریکا

HO CHI MINH CITY, Vietnam — تمدید تعطیلی کارخانه های چینی از شیوع کروناویروس است ناراحت کننده زنجیره تامین به عنوان تولید کنندگان در صورت کمبود مواد و محدودیت های مسافرتی در کارکنان است.

در ویتنام است که نزدیک روابط اقتصادی با چین است و خانه را به بسیاری از کسب و کار است که صادرات به ایالات متحده آمریکا شرکت می گویند فشار است که ترکیب فشار ناشی از رئيس جمهور تهمت تجارت جنگ است.

قیصر مبلمان یک تایوانی متعلق به سازنده است که اتحاد عمل در ویتنام از سال 2004 و به فروش می رساند 95 درصد از مبلمان آن به ایالات متحده آمریکا می گوید چین مستند ایجاد مشکلات نیروی انسانی و همچنین مشکلات با تامین کنندگان.

چند دوجین از آن کارگران چینی به دام افتاده در هوبئی استان و قادر به بازگشت پس از بازدید از خانه برای سال جدید قمری تعطیلات گفت: Dwayne چوب قیصر مدیر کل فروش و بازاریابی.

“چین است که مانند یک شریک تجاری و ما هنوز هم به شدت تکیه بر آنها برای بسیاری از ما قطعات,” او گفت:.

“اما در حال حاضر ما در حال بازگشت و ما در حال تلاش برای تماس با ما فروشندگان در چین است و آنها حتی بازگشت به کار.”

ما به عنوان خوانده شده گزارش کامل در اینجا در مورد اختلال در عرضه.

توسط: Michael Tatarski

12:26 AM: هواپیمای حامل آمریکایی ها از ووهان انتظار می رود برای رسیدن به جمعه

دلار هنگ کنگ — دو پرواز چارتر حمل حدود 300 آمریکا evacuees از ووهان چین در حال برنامه ریزی برای رسیدن به پشت در ایالات متحده روز جمعه وزارت دفاع گفت.

یکی از هواپیماها خواهد سوخت گیری در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و در ادامه به اوماها نبراسکا از طریق لککلند ایر فورس بس. دیگر هواپیما لمس کردن در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو پس از توقف در ونکوور کانادا.

Evacuees خواهد بود موضوع را به مدت دو هفته در قرنطینه نظارت توسط مراکز کنترل بیماری ،

توسط: David Crawshaw

12:00 AM: یازدهم می گوید: چین به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به شکست شیوع ویروس

چین رهبر چین گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی است که دولت چین به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به شکست دادن coronavirus اپیدمی به عنوان خشم متورم آنلاین بیش از مرگ یک دکتر که سعی کردم به صدای زنگ در مورد ویروس اما سکوت بود توسط مقامات چینی.

Li Wenliang/Weibo

Li Wenliang/Weibo

یک عکس از دکتر لی Wenliang که سکوت بود توسط پلیس در تلاش برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد جدید coronavirus به اشتراک گذاشته شده در Weibo حساب در ماه ژانویه است. او پس از درگذشت این بیماری است.

یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که پکن گرفته بود اقدامات جامع برای مهار بحران بهداشت و درمان با توجه به چینی تلویزیون دولتی اضافه کرد که مقامات بودند به تدریج دستیابی به نتایج.

او همچنین خواسته ایالات متحده به “پاسخ مناسب” به وقوع. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همراه با بسیاری از کشورهای دیگر تحمیل محدودیت های مسافرتی در ورود مسافران از سرزمین اصلی چین, در پی شیوع بیماری مرگبار.

چین گزارش کرده است بیش از 630 coronavirus مرگ و میر, از جمله یکی در هنگ کنگ و یک فرد فوت شده در فیلیپین.

شیوع یک چالش عمده برای حزب کمونیست. مرگ در اواخر روز پنجشنبه از لی Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک که در تلاش برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد جدید کروناویروس قبل از چینی مقامات بهداشتی فاش کامل خود را تهدید به سکوت می شود توسط پلیس موجب گسترده خشم آنلاین. در رسانه های اجتماعی مردم شروع خواستار آزادی بیان و انعکاس احساسات از سال 1989 تیان آن من شدند.

توسط: Simon Denyer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات