کارلوس گارسیا, Rawlins ایسنا

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی از طریق پکن در روز دوشنبه.

چین آزمایشی بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از تمدید سال جدید قمری خاموش کردن رسوب شیوع کروناویروس اما با مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در ادامه به افزایش مقدار از این کشور باقی مانده در یک وقفه و بسیاری از آنها مشغول به کار از خانه.

یکی دیگر از 60 نفر در هیئت مدیره قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانم باید آزمایش مثبت برای ویروس.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● ژاپن وزارت بهداشت می گوید: یکی دیگر از 60 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت برای جدید coronavirus آوردن به 130 تعداد کل افراد روی کشتی است که شناخته شده برای آلوده شده اند. فشار نصب برای تست هر کس در هیئت مدیره.

● چین در حال حاضر گزارش 908 کشته و حدود 40 ، 000 مورد از coronavirus. روز یکشنبه به تنهایی 97 نفر کشته شدند که بالاترین روزانه مرگ و میر پس از وقوع آغاز شد. تقریبا 6,500 از بیماران مبتلا شد و در وضعیت بحرانی مقامات روز دوشنبه گفت:.

● کمبود داروخانه محصولات و کالاهای خانگی در ادامه به درایو وحشت خرید در برخی از شهرستانها از جمله هنگ کنگ ،

2:03 AM: چین شروع می شود حیوانات آزمایش بر روی موش به توسعه جدید کروناویروس واکسن

دانشمندان چینی را آغاز کرده اند که حیوانات آزمایش به عنوان آنها به دنبال توسعه واکسن جدید کروناویروس, چینی, خروجی رسانه ها Yicai گزارش روز دوشنبه.

نمونه های جدید واکسن تزریق شد به بیش از 100 موش سالم در روز یکشنبه و اگر این آزمایشات به خوبی این واکسن جدید وارد می تواند انسان بالینی به عنوان به زودی به عنوان آوریل Yicai گزارش با استناد به منابع متعدد از جمله یک مقام رسمی از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا چین CDC.

“این است که هنوز در مراحل بسیار اولیه و هنوز هم وجود دارد بسیاری از مراحل گرفته شود قبل از آن می تواند در انسان” رسمی به نقل شد.

واکسن طراحی شده و توسعه یافته توسط چین CDC پورتلند ایالت دانشگاه دانشکده پزشکی و Siwei (شانگهای) بیوتکنولوژی شرکت.

تماس به چین CDC دانشگاه Tongji و Siwei نمی شد بلافاصله جواب داد.

توسط: Simon Denyer و یانگ لیو

1:45 AM: یکی دیگر از 60 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده تست مثبت برای ویروس

توکیو — ژاپن وزارت بهداشت گفت: یکی دیگر از 60 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز را آزمایش مثبت برای جدید coronavirus آوردن به 130 تعداد کل شناخته شده آلوده شده اند در هیئت مدیره کشتی.

آلوده مسافران را گرفته و به محلی بیمارستان برای درمان است.

Kim Kyung-Hoon

ایسنا

گشت و گذار با قایق حرکت می کند در گذشته ویروس زده کشتی کروز الماس شاهزاده در یوکوهاما ژاپن در روز دوشنبه.

تماس های در حال رشد برای مقامات ژاپنی برای تست همه تقریبا 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره کشتی و به خصوص از آنجایی که درصد قابل توجهی از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفته اند به ویروس. کسانی که خواستار تشدید پس از هنگ کنگ مقامات قادر به تست تمام 1,800 خدمه در هیئت مدیره یکی دیگر از کشتی کروز و زمانی که همه آنها آزمایش منفی, اجازه دهید هر کس پیاده.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو اصرار دارد که تنها افرادی که علائم نشان می دهد و یا دیده می شود به عنوان در معرض خطر خواهد بود تست شده اما در روز دوشنبه گفت مقامات بودند که آیا این امکان پذیر است برای تست هر کس در هیئت مدیره قبل از اجازه دادن به آنها را ترک کشتی در پایان دوره قرنطینه به منظور جلوگیری از گسترش عفونت در ژاپن است.

قبل از روز دوشنبه نتایج آزمون اعلام شد و 70 نفر از 336 نفر تست شده تا به حال پیدا شده است که این ویروس از جمله شش خدمه.

روز شنبه, ژاپن, وزیر دفاع تارو Kono توییتی که دولت آمریکا توضیح داد که به ژاپن آن است که فکر توشه هر مسافر در شاهزاده خانم الماس قبل از 14 روز در قرنطینه پایان دوره بر اساس توصیه های از ایالات متحده آمریکا مقامات بهداشتی.

برخی از مسافران شده بود درخواست به خانه پرواز ترس آنها آلوده می تواند در هیئت مدیره کشتی و رسانه های ژاپنی گزارش داده بود که یک طرح را به آمریکایی با یک کشتی دیگر گردید.

توسط: Simon Denyer و Akiko Kashiwagi

1:15 AM: Coronavirus تلفات هنوز تسریع اما رشد در عفونت های جدید تثبیت

مرگ و میر از coronavirus افزایش یافت گذشته 900, فراتر تلفات از تو 2002-03 سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت روز دوشنبه با 97 جدید مرگ و میر روز گذشته بالاترین روزانه تلفات پس از وقوع آغاز شد.

تعدادی از عفونت های جدید نیز همچنان رو به رشد است اما این میزان افزایش به نظر می رسد تثبیت یا حتی کاهش, به خصوص در خارج از بدترین آسیب دیده استان هوبئی.

روز یکشنبه چین اضافه شده 3,062 جدید تایید عفونت آوردن مجموع از افراد شناخته شده این ویروس به 40,171. آن را نیز اضافه شده 4,008 جدید مشکوک به عفونت.

اما تعدادی از عفونت های جدید در خارج هوبئی تنها 444 نسبت به اوج 890 عفونت های جدید در خارج هوبئی در فوریه. 3.

چینی مقامات بهداشت گفت: آشکار تدریجی در عفونت های جدید در خارج هوبئی می تواند یک نتیجه از سخت قرنطینه اقدامات بوده که در محل. سازمان بهداشت جهانی همچنین با اشاره آشکار تدریجی در عفونت خواستار آن را “خبر خوب” اما هشدار داد بسیاری از مردم هنوز هم تا به حال تست شده بود و خیلی زود به پیش بینی در مورد تعدادی از عفونت های جدید.

توسط: Simon Denyer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de