Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین می لرزد سیاسی صفوف بیش از دست زدن به اورژانس

Ng هان Guan AP

ساکنان با پوشیدن ماسک در پکن در روز پنج شنبه. چین در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از سالانه قمری تعطیلات سال جدید تمدید شد به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و شامل رمان coronavirus.

چین حزب کمونیست برداشته مقامات ارشد در ویروس زده استان هوبئی به عنوان رهبری این کشور به نظر می رسد برای تشدید کنترل بر آن پاسخ اپیدمی و ارام کردن خشم عمومی بیش مقامات دست زدن به بحران است.

حزب حاکم گفت: جیانگ Chaoliang یک بانکدار سابق و وزیر هوبئی استان پس از سال 2016 تا به حال از کار اخراج شده است. او جایگزین خواهد شد توسط شهردار شانگهای یانگ یونگ. Ma Guoqiang حزب رئیس نظارت بر ووهان شهر در قلب شیوع نیز توسط وانگ Zhonglin رسمی از شرق استان شاندونگ.

اخبار تجدید سازمان آمد ساعت پس از چین اعلام کرد یک جهش قابل توجهی در عفونت اعداد در هوبئی. این افزایش به دنبال یک تغییر در رسمی روش برای تشخیص و شمارش موارد یک تغییر است که احیا سوال در مورد قابلیت اطمینان از چین را داده و روش های تست.

در اینجا آخرین تحولات:

● سیاسی لرزش تا در صفوف حزب تأکید رهبران چینی’ وحشت در مورد پتانسیل برای شیوع به سوخت داخلی بی ثباتی است.

● چین تجدید نظر در کل تعداد مورد در هوبئی استان اضافی 15,000 — و مرگ, شمارش بالاتر 242 – پس از آن زمان به حساب موارد که در آن پزشکان مجاز به تشخیص بیماران بر اساس روش های بالینی.

● پکن همچنین با استفاده دوشنبه سیاسی لرزش تا به سرنگونی رئیس آن دفتر نظارت بر هنگ کنگ پس از ماه از آشفتگی در semiautonomous مالی مرکز.

● ژاپن گفت: 44 نفر تست مثبت برای کروناویروس جدید در هیئت مدیره قرنطینه بوش کروز الماس شاهزاده آوردن به 218 تعداد کل مسافران و خدمه تایید به عنوان آلوده.

1:28 AM: چین حذف بالا مقام مسئول هنگ کنگ امور پس از پر سر و صدا سال

دلار هنگ کنگ — پکن کرده و به جای بالا رسمی نظارت بر semiautonomous سرزمین های هنگ کنگ و ماکائو به عنوان آن می لرزد سیاسی صفوف در پاسخ به کروناویروس بحران و تحولات دیگر.

چین روز پنجشنبه منصوب Xia Baolong معاون رئیس آن بالای سیاسی نهاد مشورتی به مدیر جدید هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر, دولت, رسانه ها, جایگزین مدیر قبلی ژانگ Xiaoming. ژانگ که در نقش خود را از اواخر سال 2017, نظارت, هنگ کنگ, امور در طول این دوره از سال گذشته ناآرامی های سیاسی و تظاهرات خیابانی علیه چین رو به رشد تجاوز در هنگ کنگ استقلال.

تجدید سازمان به این معنی است که هر دو از پکن ترین مقامات ارشد نظارت بر هنگ کنگ تحول سیاسی در سال گذشته جایگزین شده است. در ماه ژانویه چین جایگزین وانگ Zhimin سر از هنگ کنگ ارتباط با حزبی که به هیچ روشن لینک به هنگ کنگ. تحلیلگران می گویند حزب کمونیست چین است که با استفاده از coronavirus بحران به عنوان یک فرصت به لرزش سیاسی صفوف.

گسترده نارضایتی در هنگ کنگ همچنان ادامه دارد بیش از دولت را از دست داده و هر دو ناآرامی های سیاسی و شیوع کروناویروس. در فوریه نظرسنجی, هنگ کنگ, رهبر کری لام تا به حال تصویب امتیاز بیش از 20 درصد در میان بالاترین پس از او در زمان کار در سال 2017.

توسط: Shibani Mahtani

12:48 AM: هواپیمایی می گوید که از دست دادن 11 میلیون دلار در هفته با توجه به محدودیت سفر

دلار هنگ کنگ — coronavirus شیوع ارائه شده است یک ضربه بزرگ به صنعت گردشگری جهانی با شرکت های هواپیمایی و هتل ها و رستوران ها همه گزارش یک دندانه به کسب و کار پس از کشورها اعمال محدودیت های مسافرتی را امتحان کنید برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

Vietnam Airlines شد آخرین حامل به کمیت تاثیر مالی گفت: روز شنبه بود که آن را از دست دادن تقریبا 11 میلیون دلار در هفته در, درآمد, به گزارش رویترز،.

جزوه

ویتنام شرکت های هواپیمایی/خبرگزاری گتی من

این جزوه عکس از ویتنام شرکت های هواپیمایی گرفته شده در فوریه. 4 نشان می دهد که کارکنان با پوشیدن لباس محافظ آنها به عنوان آماده سازی برای ضد عفونی کردن یک هواپیما در فرودگاه هانوی.

“این بیماری همه گیر است به طور قابل توجهی کاهش تقاضای سفر گردشگران داخلی و خارجی در ویتنام شبکه” شرکت گفت: اخبار آژانس در بیانیه ای اضافه شد که در آن کاهش هزینه ها سعی کنید به سوار کردن آشوب. هواپیمایی اتحاد به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین و ویتنام بزرگترین منبع گردشگران است.

Cathay Pacific گفت: در اوایل این ماه که تعداد مسافر سقوط کرده بود به نصف را به عنوان مستقر در هنگ کنگ شرکت هواپیمایی کاهش چین, راه ها و دستور داده کارمندان را به مرخصی بدون حقوق. ایالات متحده حمل و دیگران را نیز کاهش پروازها به مقصد چین از جمله هنگ کنگ ،

توسط: David Crawshaw

12:22 AM: چین حذف رهبران حزب کمونیست در شیوع این کانون

پکن — چین برداشته مقامات ارشد در ویروس زده استان هوبئی به عنوان حزب کمونیست رهبری به نظر می رسد برای تشدید کنترل بر آن پاسخ اپیدمی و ارام کردن عمومی دیوانگی بیش مقامات دست زدن به بحران است.

حزب حاکم کمیته مرکزی پنج شنبه اعلام کرد که جیانگ Chaoliang یک بانکدار سابق و وزیر هوبئی استان پس از سال 2016 تا به حال از کار اخراج شده است. او جایگزین خواهد شد توسط شهردار شانگهای یانگ یونگ 62 ساله متحد از رئیس جمهور چین که در خدمت به عنوان یک قاضی در استان ژجیانگ بالا دادگاه قبل از منصوب شدن به موقعیت های بالا در شانگهای.

Aly آهنگ

ایسنا

مردم با پوشیدن ماسک در گذشته راه رفتن یک پرتره از رئیس جمهور چین در یک خیابان در شانگهای در فوریه. 10.

Ma Guoqiang حزب رئیس نظارت بر ووهان شهر در قلب شیوع نیز توسط وانگ Zhonglin رسمی از شرق استان شاندونگ با یک پس زمینه در امنیت حقوقی و دستگاه با توجه به رسانه های دولتی.

اخبار تجدید سازمان آمد ساعت پس از چین اعلام کرد یک سنبله عظیم در عفونت اعداد در هوبئی استان است. شهروندان چینی به طور گسترده ای رسمی خواستار پاسخگویی در پی آهسته و خرابکاری پاسخ دولت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که ممکن است کمک به گسترش آن.

https://twitter.com/globaltimesnews/status/1227814785976168449?s=20″>

جیانگ هوبئی رئیس حزب است که به طور گسترده ای تمسخر در رسانه های اجتماعی دیده می شد حضور در یک سال قمری جدید انواع نمایش در Jan. 21 حتی به عنوان اپیدمی شتاب. هوبئی در شهر ووهان قفل شده بود و چند ساعت بعد از نمایش هنرمندان در زمان بیماری.

ووهان شهردار ژو Xianwang در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته که او مجاز توسط مافوق به عمومی اطلاعیه ها در مورد این بیماری همه گیر.

گذشته از این و ووهان هوبئی رهبران حزب حاکم نیز اخراج مقامات بهداشتی در شهر ووهان و هوانگگنگ.

توسط: Gerry Shih و شعر Li

12:10 AM: چین Xi سفارشات اضافی کمک های پزشکی برای ووهان

پکن — چین رهبر چین اعزام اضافی افسران پزشکی از افراد ارتش آزادی به حمایت و کمک ووهان کانون رمان شیوع کروناویروس در مرکز چین است.

چند نظامی حمل و نقل هواپیما فرود در ووهان را Tianhe فرودگاه در صبح روز پنج شنبه که در آن آنها تخلیه تیم از متخصصان پزشکی و لوازم شبکه دولتی گزارش شده است.

چینی نظامی است که اغلب بسیج در طول حوادث تا کنون اعزام بیش از 4000 کادر پزشکی برای بیمارستان ها در ووهان محلی که در آن زیرساخت ها و کادر پزشکی در حال بد کشیده.

در اوایل این ماه از 1400 حرفه ای پزشکی از PLA ارتش قرار گرفتند به کنترل بیش از ووهان پاپ آپ در بیمارستان Huoshenshan یک مرکز به صورت شدید coronavirus بیماران.

در سال 2003 PLA ارسال 1,200 کادر پزشکی به Xiaotangshan موقت بیمارستان در پکن درمان بیماران سندرم حاد تنفسی (سارس).

بالا چینی رهبران موثر قرار دادن کشور در جای پای جنگ و بسیج شهروندان تمام اسلحه از دولت و شرکت های دولتی برای مبارزه با “جنگ مردم را” در برابر شیوع این بیماری که به کشته شدن بیش از 1,300.

توسط: Gerry Shih و وانگ یوان

12:07 AM: ژاپن می گوید: 44 بیشتر مردم در کشتی کروز ویروس, آوردن مجموع به 218

یوکوهاما ژاپن — ژاپن, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: 44 نفر تست مثبت برای کروناویروس جدید در هیئت مدیره قرنطینه بوش کروز الماس شاهزاده آوردن به 218 تعداد کل مسافران و خدمه تایید به عنوان آلوده.

کاتو گفت: این گروه شامل 29 و 15 غیر ژاپنی. آنها شامل 43 مسافر و خدمه عضو آوردن به 21 تعدادی از اعضای خدمه که در حال حاضر بیمار افتاده.

Kim Kyung-Hoon

ایسنا

اعضای رسانه ها جمع آوری در نزدیکی کشتی کروز الماس شاهزاده که مسافران همچنان به آزمایش می شود برای coronavirus در بندر یوکوهاما در روز پنج شنبه.

کاتو نیز اعلام کرد که سیاست جدید اجازه می دهد تا برخی از مسافران که تست منفی برای این ویروس به پیاده قبل از دوره قرنطینه به پایان می رسد در فوریه. 19.

“کسانی که در نظر گرفته در معرض خطر بالا از جمله کسانی که در 80s و یا کسانی که مشکلات اساسی و یا کسانی که در پنجره اتاق را آزمایش متوالی و اگر آنها تست منفی و در صورتی که مایل آنها را پیاده و آنها را به ماندن در امکانات ارائه شده توسط دولت است,” او گفت:. نظر نیز با توجه به اتاقی از کسانی که به سیاست جدید اعمال می شود.

وجود دارد بیش از 200 نفر بیش از سن 80 سالگی در هیئت مدیره کشتی کاتو گفت:, و اضافه کرد که دولت با توجه به نورد از, سیاست جدید برای افراد از سنین پایین در مراحل پی در پی.

آخرین نتایج مثبت آمد از آزمون اداره در 221 نفر است. در مجموع 218 نفر تست مثبت از 713 آزمون اداره به کشتی مسافر و خدمه و یا بیش از سه ده نفر.

وجود دارد 2,666 مسافران و 1,045 خدمه در هیئت مدیره کشتی بود که آن را در قرنطینه قرار داده شده در هفته گذشته اما کسانی که آلوده به ویروس و یا درد و رنج بهداشت و سلامت دیگر شرایط اضطراری پیوسته تخلیه بیمارستان در ژاپن است.

توسط: Simon Denyer و Akiko Kashiwagi

12:06 AM: افزایش coronavirus موارد افزایش شک و تردید بیش از چین و ارقام

پکن — چین و ارقام رسمی برای coronavirus موارد سر به فلک کشید در روز پنج شنبه مقامات پس از تغییر روش برای تشخیص و شمارش موارد یک تغییر چشمگیر که احیا سوال در مورد اینکه آیا چین اطلاعات رسمی – و آن روش های تست — باید دقت منعکس بیماری همه گیر در مقیاس واقعی.

قبلا بیمارستان در هوبئی تنها موارد ثبت شده از بیمارانی که در زمان نوکلئیک اسید تست و بازگشت مثبت است. اما تست کیت شده است در تامین کوتاه مدت و نیاز به حداقل دو روز به روند ساکنان می گویند.

آزمایشگاه در ووهان را مطرح تنگنا زیرا آنها می روند در بسیاری از 8000 تا 10000 آزمون نمونه یک روز, با توجه به رسانه های دولتی.

پزشکان در سراسر چین نیز گزارش اشتباهی در آزمون با بسیاری از بازگشت “منفی کاذب.”

دولت تجدید نظر مجموع تعداد مورد در هوبئی استان تقریبا اضافی 15,000 — و مرگ, شمارش بالاتر 242 – پس از آن زمان به حساب موارد که در آن پزشکان مجاز به تشخیص بیماران بر اساس روش های بالینی مانند CT اسکن. در روش جدید با توجه به رسانه های دولتی خواهد اجازه دهید پزشکان به سرعت hospitalize و جداسازی بیماران.

Zeng Guang ارشد اپیدمیولوژی در چین مرکز کنترل بیماری ها گفت: رسانه های دولتی روز شنبه که نمونه هایی از “منفی کاذب” شد رویه در نوکلئیک اسید تست که باعث تغییر در طبقه بندی روش.اگر بیمارانی که علائم نشان می دهد اما تست مثبت “شامل موارد جدید می توان آنها را جدا” Zeng گفت. “این خوب است برای جامعه و بیماران است.”

توسط: Gerry Shih

12:05 AM: هنگ کنگ گسترش تعطیلی مدارس از طریق مارس 16

دلار هنگ کنگ — مدارس در هنگ کنگ بسته باقی خواهد ماند تا مارس 16, این سرزمین را, وزیر آموزش و پرورش گفت: بیشتر احتیاط برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

مدارس بوده است با توجه به بازگشایی در اواخر ماه ژانویه پس از سال جدید قمری, تعطیلات, اما مقامات تصمیم به نگه داشتن آنها را بسته و برای چند هفته بیشتر به هنگ کنگ مطرح شده در آن پاسخ اضطراری به بالاترین سطح خود در طول نصب شیوع.

پل یونگ

بلومبرگ

کری لام در هنگ کنگ اجرایی. این شهرستان دارای تمدید تعطیلی مدارس از طریق اواسط ماه مارس به سعی کنید برای جلوگیری از شیوع اما لام خودداری کرده است به قلمرو مرز با سرزمین اصلی چین است.

دانش آموزان شده بود با توجه به بازگشت در مارس 2, اما روز پنجشنبه فرمت حرکت می کند که جدول زمانی بیشتر است. کار از خانه ترتیبات نیز تمدید تا بهمن. 23 برای ادارات دولتی دیگر از کسانی که ارائه اضطراری و ضروری خدمات عمومی است.

دانشگاهها و مدارس منتقل کرده اند به کلاس های آنلاین اما تاثیر تعطیلی شده است بی ثبات کننده برای بسیاری از خانواده ها. برخی از مهاجرت خانواده ها به انتخاب به طور موقت و یا نقل مکان به خانه بازگشت در حالی که بسیاری از کسب و کار — در حال حاضر مبتلا به ناآرامی های سیاسی در طول ماه های اخیر — آیا قفسه بندی برنامه ای برای گسترش و یا کوچک سازی عملیات خود در مالی توپی.

توسط: Shibani Mahtani

12:03 AM: Live-tweeting در یک زمان از coronavirus

کریستینا Kerby شد محصور روی یک کشتی کروز لوکس نمودار meandering دوره در جنوب دریای چین زمانی که او شروع به فکر کردن در مورد آخرالزمان.

خوشبختانه WiFi در هلند امریکا MS Westerdam شد فراوان است. او شنود گذاشته از یک صدای جیر جیر.

“در اینجا یک داستان تخیلی علمی طرح خط برای تو,” او نوشت. “در میان یک اپیدمی جهانی است که پاک کردن جمعیت زمین را از آن بالا به مردم روی یک کشتی کروز — تنها مکان امن بر روی زمین — به تکثیر شوند این سیاره است. **مسافران پردازنده #Westerdam شروع eyeing یکدیگر عصبی**”

آن را یک ایده است که مناسب جدید dystopian واقعیت — اما به جای یک sci-fi, thriller, او در حال رفتن برای نشاط کمدی. راه او را دیدم آن وجود ندارد و بسیاری دیگر او می تواند انجام دهد به عنوان طولانی تعطیلات برنامه ریزی شده بود و نیرنگ در جهانی دیوانگی بیش از یک سرعت گسترش بیماری و داستان او کشتی کروز تا به حال spiraled به اخبار بین المللی.

خوانده شده در مورد چگونگی مسافران در Westerdam در حال عبور از زمان و نگه داشتن جهان خارج آگاه از آنچه اتفاق می افتد بر روی کشتی: Dystopian خوشگذرانی روی عرشه کشتی کروز به هیچ جا: Live-tweeting در یک زمان از coronavirus.

توسط: Reis Thebault و بریتنی Shammas

12:01 AM: سه بيماران تحت درمان پس از انتقال از قرنطینه

سه نفر بودند که انتقال از قرنطینه فدرال در Marine Corps Air Station میرامار در کالیفرنیا هستند که برای مراقبت در UC سان دیگو بهداشت.

دو آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در حالی که سومین بیمار تحت بررسی و توسعه داده است علائم که حکم بیشتر تست UC سان دیگو بهداشت گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه. هر سه نفر “به خوبی انجام می دهند” به آن اضافه شده است.

“ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات لازم و احتیاطی برای به حداقل رساندن هر گونه مواجهه بالقوه به عنوان ما برای مراقبت از هر دو بالقوه و تایید covid-19 موارد” بیانیه ای گفت:. “بیماران در منفی-فشار اتاق انزوا; ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تماس با این بیماران آموزش دیده برای استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی مانند لباس و دستکش مناسب-تست بالا-تصفیه ماسک صورت و سپر و یا عینک.”

توسط: David Crawshaw

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>